Penkioliktoji mėnulio para

 

15-toji mėnulio para kurios simbolis yra šakalas arba gyvatė atneša išbandymus ir žemiškas pagundas, tai savikontroles ir susivaldymo diena. Šėtonišką ir pavojinga energija gaubia šią mėnulio kalendoriaus parą. Neapleiskite atsargumo ir saugokitės klastos. Tai pati nepalankiausia mėnulio diena kai emocijos ir instinktai ima viršų. Žmogus lengvai pasiduoda silpnybėms ir aistroms. Šią dieną sunku jausti saiką ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą.

 

Įtaka sveikatai

Aktyvios zonos yra diafragma ir kasa. Geras laikas dietai ar pasnikui, puikus laikas atsipalaiduoti garinėje pirtyje.

 

Maitinimasis

Rinkitės aštrų maistą. Rekomenduojamos daržovės ir vaisiai. Košės ir žolelių arbatos – puikus pasirinkimas. Venkite stiprios arbatos, kavos ir alkoholio. Rinkitės pupeles, miežius. Nerekomenduojama valgyti obuolių, kopūstų, česnakų, kiaušinių ir pailgų daržovių. Geras pasirinkimas – paprika, spanguolės, mėlynės, putino uogos. Naminės uogienės.

 

Darbas ir verslas

Penkioliktos mėnulio kalendoriaus dienos pirmoji dalis paprastai būna gana sudėtinga. Venkite piniginių sandorių, užsiimite paprastesniais darbais. Nedemonstruokite ambicijų, nesistenkite nusimesti atsakomybės. Venkite svarbių, lemiamų derybų, geriau paskirkite joms kitą laiką. Debatai bus bevaisiai, o ginčai varginantys ir aplenkiantys esmę. Antroj dienos pusės gali pavykti įgyvendinti planus, tačiau geriau rinkitės ne tradicinius sprendimo būdus. Pasitelkite savo stipriasias puses, diplomatinius įgūdžius ir diena bus rezultatyvi. Su penkiolikta diena mėnulio mėnuo persiverčia į antrąją pusę, todėl dabar geras laikas peržiūrėti pirmos pusės darbus ir pasiektus rezultatus. Nepaisant beveik neišvengiamo šios dienos sudėtingumo, geri įvykiai ir sėkmingos pažintys šią dieną yra imanomos.

 

Mėnulis ir aš

Pagal mėnulio kalendorių 15-ta diena yra labai sudėtinga santykiams. Tik suaugę, patyrę ir subrendę partneriai šią dieną kuria sėkmingas poras ir šeimas. Jauni, nepatyrę įsimilėjeliai gali greitai nusivilti ir įsitikinti savo nepasiruošimu. Vakarą praleiskite su šeima, ramiai, be nereikalingo šurmulio.

 

Neigiami faktoriai

Nepasiduokite neigiamai įtakai ir neleiskite, kad Jus apimtų tingulys.

 

Akmenų aktyvumas

Agatas, Morionas, Lignitas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 15 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gruodžio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.