Šešioliktoji mėnulio para

16-tos mėnulio paros simboliai yra drugelis, taikos balandis todėl tai yra harmonijos ir balanso diena. Taiviena iš sėkmingiausių mėnulio kalendoriaus dienų. Ji simbolizuoja nekaltumą ir skaistumą, tai darnos ir dvasinės ramybės diena.

Įtaka sveikatai

Aktyvus organas yra blužnis. Metas tinkamas fiziniam aktyvumui ir sporto užsiemimams. Palanku užsiimti visomis treniruotėmis ir fiziniais pratimais. O taip pat kraujo valymo procedūroms.

Maitinimasis

Pagal mėnulio kalendorių šią dieną patariama valgyti sočiai, bet ne per daug. Venkite mėsos, grybų, ankštinių augalų. Šią dieną atsigauna žmogaus kraujas todėl patariama gaminti naudojant ciberžolę. Galima gerti arbatą su ciberžole arba prieš miegą išgerkite pieno su ciberžole ir pankoliu. Geriausiai valgyti vaisius, daržoves ir švelnias sriubas, košes. Galima valgyti žuvį.

Darbas ir verslas

Patariama pasiilsėti, užbaigti mažiau sudėtingus darbus kuriuos pradėjote vakar. Dirbkite gerai suprantamus, daug pastangų nereikalaujančius darbus. Skirkite laiko įsitvirtinti pasiektoje pozicijoje. Jei dirbate vadovaujamą darbą, 16-tą mėnulio dieną nereikalaukite daug iš savo pavaldinių. Geriau pertvarkykite savo darbo erdvę. Šis laikas yra geras sandoriams.

Mėnulis ir aš

Gera diena praleisti vienatvėje ar šeimos rate. Šią dieną nėra rekomenduojama įforminti santuokos ar organizuoti santuokos ceremojiną, tačiau tai gera diena pradėti medaus mėnesį ar pasipiršti. Puiki diena krikštynoms, dvasiniams pašventimams. Taip pat 16-ta mėnulio para yra geras metas romantiškiems susitikimams ir pasimatymams ramesnėje aplinkoje. Venkite ginčų.

Neigiami faktoriai

Nedemonstruokite neigiamų emocijų. Tai bloga diena pradėti darbą naujoje vietoje ar ko nors prašyti iš savo viršininko.

Akmenų aktyvumas

Špinelis, Turmalinas, Čaroitas, Smaragdas, Perlas (išskyrus juoduosius)

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 16 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Liepos mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.