Antroji mėnulio para

2-osios mėnulio paros simboliai yra gausybės ragas, apstumas, burna. Diena tinkama pradėti sportuoti arba intensyviai mokytis ir skaityti.

Įtaka sveikatai

Aktyvios zonos yra burna ir dantys, sinusai. Galima pradėti dietos ciklą.

Maitinimasis

Diena tinkama stebėti organizmo reakciją į tam tikrus maisto produktus. Ragauti produktus kurių nebandėte ir nuspręsti ar jie Jums patinka, taip atsirinkti sau tinkamą maisto racioną.

Valgykite mažiau mėsos ir venkite alkoholio.

Darbas ir verslas

Antroji mėnulio para yra palanki diena spręsti materialinius klausimus. Neutrali deryboms ir verslo klausimams spręsti, tačiau labiau koncentruokitės į planavimą, o ne veikimą. Tinkama diena priimti naujiems kolegoms nes šią dieną priimti darbuotojai harmoningiau įsilieja į komandinį darbą. Tinkamas požiūris yra kuo daugiau duodi tuo daugiau gauni.

Mėnulis ir aš

Pagal mėnulio kalendorių tai yra viena geriausių dienų sudaryti santuokai. Šią dieną sukurtos šeimos paprastai gerai sugyvena ir išlieka tvirtos. Šią dieną reikia prisiminti artimuosius ir gimines, tinkamas laikas dovanoti dovanas mylimiesiems.

Neigiami faktoriai

Atpažinkite savyje pasirodžiusį pyktį ar godumą, neleiskite jam išsiplėtoti.

Akmenų aktyvumas

Jadeitis, Kalcedonas, Agatas
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 2 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gegužės mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.