Dvidešimtoji mėnulio para

 

20-tos mėnulio paros simbolis yra erelis. Tai viena iš geriausių m4nulio dienu: rimta, švari, produktyvi. Ši diena gali būti vadinama pagyvėjimo diena ir dvasinės transformacijos, abejonių įveikimo diena.

 

Įtaka sveikatai

Aktyvios zonos yra mentikauliai, viršutinė nugaros dalis. Gera diena pasnikavimui.

 

Maitinimasis

Patariama valgyti viską išskyrus mėsą. Geras laikas eksperimentuoti su maisto ruošimu, išbandyti egzotinius receptus, svarbiausia valgyti šviežiai ruoštą maistą.

 

Darbas ir verslas

Nušvitimo diena. Galimi netikėti atradimai ir plačių užmojų įgyvendinimas. Geras laikas dirbti komandoje, spręsti finansinius klausimus, spręsti skausmingas ar įsisenėjusias problemas. Dvidešimta mėnulio kalendoriaus diena yra tinkamas metas prisiimti naujas, atsakingas pareigas, stiprinti ryšius. Megzsti naujus, naudingus kontaktus. Pradėti naujus projektus ar priimti svarbius sprendimus taip pat palankus metas būtent dabar.

 

Mėnulis ir aš

Užsiimkite namų ūkine veikla, šeimos reikalais. Puiki diena vestuvėms. Šeimos sukurtos šią dieną yra stiprios, jas retai aplanko pavydas, išdavystės ar finansinės problemos. Dvidešimta m4nulio diena taip pat palanki romantiškiems pasimatymas nuošalesnėse, ramesnėse vietose. Puiki diena atviriems pokalbiams su savo partneriu, Jūs lengvai vienas kitą suprasite ir galėsite gerai įsiklausyti į vienas kito poreikius.

 

Neigiami faktoriai

Venkite pavydo ir pinktnaudžiavimo.

 

Akmenų aktyvumas

Raudona jašma, Jaspilitas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 20 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gruodžio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.