Dvidešimt ketvirtoji mėnulio para

 

24-os mėnulio paros simboliai yra meška, kalnas, tai viena geriausių mėnulio dienų. Visa diena labai stabili, su didžiuliu energijos potencialu. Šią dieną aktyviai veikia nubudusios gamtos jėgos. Tai intuicijos ir gijimo diena. Atidžiai stebėkite tai, kas su Jumis šiandien vyksta.

 

Įtaka sveikatai

Išnaudokite dieną sveikatos stiprinimui, raumenų treniruotėms ar jogai.

 

Maitinimasis

Šią dieną rinkitės įvairesnius ir maistingesnius patiekalus. Pieno ir fermentuoto pieno produktai yra idealus pasirinkimas. Leidžiama šiek tiek sauso vyno. Nerekomenduojama badauti ar pasnikauti.

 

Darbas ir verslas

Gera diena kūrybiniam darbui, meno prezentacijoms. Puikus laikas koncertams ir panašiems renginiams. 24-ta mėnulio kalendoriaus diena tinka tvarkyti finansinius reikalus, kurti planus. Pirkti nekilnojamą turtą, domėtis karjeros galimybėmis taip pat tinkamas metas.

 

Mėnulis ir aš

Tai pati geriausia diena santuokai, ypač toms poroms kurios planuoja turėti daug vaikų. Ši diena atneša daug vyriškos energijos, seksualino potencialo. Pasimatymai šią dieną būna labai sėkmingi. Tai yra palankus metas kalbėtis apie ateities planus su savo antra puse arba pradėti juos įgyvendinti.

 

Neigiami faktoriai

Nepiktnaudžiaukite kūrybine energija, galite sulaukti netikėto, neigiamo rezultato. Venkite didelės minios, susibūrimų.

 

Akmenų aktyvumas

Juodasis jaspis, Oro obsidianas, Malachitas, Mėlynasis nefritas, Grosuliaras

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 24 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gruodžio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.