Trečioji mėnulio para

3-ioji mėnulio para yra labai energinga ir savo charakteristika primena tigrą ar leopardą bandantį ištrūkti. Todėl ir simboliai pasirinkti būtent tokie. Visa energija gali būti sėkmingai panaudota parengtiems planams realizuoti ir kliūtims įveikti. Diena turi didėli potencialą ir energiją kurią reikia suvaldyti ir nukreipti norima linkme. Priešingu atveju ji gali ištrūkti kaip pyktis ar agresija aplinkai.

Įtaka sveikatai

Pakaušis ir ausys yra tarp aktyvių zonų. Karšta vonia ar pirtis yra labai palankus laiko praleidimas sveikatingumui.

Maitinimasis

Aštrus maistas ir mėsa racione. Tarp aštrių prieskonių rekomenduojamas imbieras, česnakas, garstyčios, krienai ir čili pipirai.

Darbas ir verslas

Nepradėkite dirbti naujoje darbo vietoje. Nepradėkite remontuoti buto ar keisti baldus. Nepirkite brangių daiktų. Šios mėnulio dienos energija yra labai tinkama intensyviam darbui, tačiau jei ką nors sulaužėte, sudaužėte ar išplylėte, sustokite ir pagalvokite ar vis dar einate savo tikslo link.

Mėnulis ir aš

Trečioji mėnulio para nėra palanki santuokai, tačiau jei jau nusprendėte tuoktis būtent šią dieną, nekeiskite savo planų, verčiau pasistenkite, jog ceremonija būtų originali. Ši diena yra išskirtinių asmenybių metas.  Bendraudami neužsikabinkite už tam tikrų išsakytų žodžių, bet stenkitės suprasti visą mintį.

Neigiami faktoriai

Būkite atidūs gatvėje, ypač vairuojant. Nespręskite ginčų, tam šis metas yra netinkamas.

Akmenų aktyvumas

Rubinas, piritas, aventurinas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 3 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gegužės mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.