Ketvirtoji mėnulio para

 

4-tosios paros simbolis yra žinių medis. Tai yra dualizmo diena – pasirinkimo tarp gėrio ir blogio mintyse ir mūsų poelgiuose diena. Simboliškai gali būti siejama ir su Biblijiniu gėrio ir blogio pažinimo medžiu. Ketvirtą mėnulio parą prieš darant ypač svarbu yra gerai pagalvoti. Apsvarstyti prieš darant lemiamus sprendimus.

 

Įtaka sveikatai

Stipriausiai veikiamas kaklas ir balso stygos.

 

Maitinimasis

Švelnus maistas kaip salotos ar virtos daržovės yra rekomenduojamos ketvirtos mėnulio paros racione. Raminančios žolelių arbatos tokios kaip mėta, ramunėle ar melisa padės suvaldyti emocijas.

 

Darbas ir verslas

Tinkama diena sodinti medžius, kitus augalis. Blogas laikas juos kirsti ar skinti gėles. Gera diena psichologams ir besigilinantiems į santykių esmę, sielos esybę.

 

Mėnulis ir aš

Šią dieną geriausia rūpintis namais ir šeima, tai yra giminės pratęsimo diena. Taippat leisti laiką vienatvėje yra priimtina, pvz pasivaikščiokite po mišką. Patariama prisiminti tuos kurių nebėra tarp mūsų, domėtis giminės istorija ir savo šaknimis. Santykiuose šios dienos energija kursto abejones ir pasipriešinimą kompromisams. Tačiau svarbu išlaikyti susikaupimą ir jautrumą, atsisakyti pagundų.

 

Neigiami faktoriai

Nepalanki diena pradėti verslą ar sudaryti sandorius.

 

Akmenų aktyvumas

Sardoniksas, Amazonitas, Žaliasis nefritas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 4 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gruodžio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.