Penktoji mėnulio para

5-tos paros simbolis yra vienaragis. Jis simbolizuoja tvirtus principus idėjas ir įsitikinimus. Tai pareigos diena. Penktai mėnulio parai yra būdingas kylantis energijos lygis todėl panaudokite šią energiją tikslingai – kliūtims ir apribojimams pašalinti visa širdimi siekiant savo tikslų.

Įtaka sveikatai

Aktyviai veikiama stemplė. Nerekomenduojama riboti raciono ar badauti. Gera diena valgyti pieno produktams.

Maitinimasis

Maistas gerai įsisavinamas todėl gerai pagalvokite ką rinktis. Vadovaukitės intuicija, nes ji bus teisi. Pasisotinkite, bet nepersivalgykite. Rekomenduojama valgyti varškę ir kitus pieno produktus. Vaisiai ir medus geriau nei mėsa ar riešutai, miltiniai patiekalai. Venkite alkoholio ir raugintų maisto produktų.

Darbas ir verslas

Šią diena Jūsų veiksmai turės pasėkmes. Duokite laisvę kūrybai, įdėjus pastangų gausite tikrai gerų rezultatų. Gerai pagalvokite prieš duodant pažadus, tuo labiau priesaikas. Gera diena atiduoti skolas ir užbaigti pradėtus darbus. Atsargiai bendraukite su viršenybe, nes šiai dienai būdingas užsispyrimas, ypač jei mėnulis avino, jaučio ar ožeragio ženkle.

Mėnulis ir aš

Galite būti emocingi, tačiau išsakę savo nuomonę būsite suprasti. Šią dieną gali pasitaikyti netikėtų atradimų ar į paviršių iškylančių paslapčių. Ne pati palankiausia diena kurti šeimai ar užsiimti seksu, tačiau tinkama diena planuoti vedyboms. Be to, yra didelė tikimybė būtent šią dieną sutikti savo antrąją pusę.

Neigiami faktoriai

Ligos pavojingos, saugokite sveikatą.

Akmenų aktyvumas

Turkis, Rožinis chalcedonas, Marmuras

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 5 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Liepos mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.