Aštuntoji mėnulio para

 

8-osios mėnulio paros siboliai yra ugnis, liepsna, feniksas. Tai nuolankumo, tyrumo ir atlaidumo diena. Vidinės ugnies diena kuri išvalo ir skaistina. Šią dieną turime būti nuolankūs ir pasiaukojantys. Tai aktyvi diena ir galima sulaukti netikėtumų. Veikiant ugnies elementui vandens elementas pasidaro nepatikimas ir neprognozuojamas todėl nepatartina maudytis, skalbti ir vartoti alkoholį.

 

Įtaka sveikatai

Vidurių apsivalymas ir pasnikavimas yra rekomenduojamas būtent šiuo mėnulio kalendoriaus metu.

 

Maitinimasis

Pasnikavimas arba apribojimas iki vegetariško raciono yra rekomenduojamas šiuo metu. Tai padės sutaupyti energijos kuri paprastai išeikvojama maisto virškinimui. Jei Jums nepriimtina vegetariška dieta rinkitės žuvį tačiau venkite alkoholio ir nikotino.

 

Darbas ir verslas

Šią dieną spręskite tik nereikšmingus finansinius klausimus. Šią mėnulio dieną visi neužbaigti darbai yra svarbus kaip niekada. Galimi netikėti konfliktai ir kitos neeilinės situacijos. Gerai planuokite laiką nes paprastos užduotys gali trukti ilgiau nei trunka įprastai. Gera diena naujai peržiūrėti senus projektus, laikas tinkamesnis dirbti vienam, o ne komandoje.

 

Mėnulis ir aš

Šeimos kūrimui laikas nepalankus, tačiau šią mėnulio kalendoriaus dieną sukurti santykiai gail buti sėkmingi ir ilgalaikiai. Žmonės šią dieną būna atviraširdžiai, todėl net ir pirmam pasimatymę aštuntą mėnulio dieną galite tikėtis atvirumo ir nuoširdaus pokalbio. Šią dieną galite sulaukti atsiprašymo iš savo partnerio.

 

Neigiami faktoriai

Venkite susitikimų su nepatikimais asmenim. Nepervertinkite savo galimybių. Venkite streso ir ypač atsargiai elkitės su ugnimi.

 

Akmenų aktyvumas

Raudonasis granitas, Chrizolitas, Morionas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 8 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gruodžio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.