Devintoji mėnulio para

 

9-jai mėnulio parai priskiriamas simbolis yra šikšnosparnis. Tai yra pirmoji neigiama diena šiame mėnulio kalendoriaus cikle. Šią dieną mėnulio energija žmogų veikia nepalankiai. Jai būdinga tamsioji energija ir iliuzijos sutrikimas ir sapnuojami košmarai. Vis dėl to, žmonės su švaria sažine neturėtų bijoti šios dienos. Nepasiduokite provokacijoms, išlaikykite skaidrias mintis. Trumpam pamirškite veidrodį, dabar jam ne laikas.

 

Įtaka sveikatai

Aktyvi krūtinės zona. Dėl aktyvių plaučių gera diena pirties procedūroms. Tinkama diena jėgos pratimams.

 

Maitinimasis

Diena labai palanki pasnikavimui. Rinkitės švelnesnį maistą, venkite dirbtinės kilmės produktų, nenatūralių gėrimų, saldumynų ir tt. Pilno grūdo košė yra geras pasirinkimas, taippat rekomenduojama valgyti žuvį. Nepersivalgykite – tai labai pavojinga šią dieną.

 

Darbas ir verslas

Netinkama diena pradėti naujus darbus. Geriau paskirkite dieną susitvarkyti savo vidinį pasaulį. Atgaukite jėgas ir pasiilsėkite, tačiau saugokite vertybes, nes didelė rizika būti apvogtam. Bendraudami su bendradarbiais ir kolegomis išlikite ramūs ir kantrūs. Venkite agresijos ir neieškokite nuotykių.

 

Mėnulis ir aš

Apsilankykite bažnyčioje, atlikite išpažintį, pamedituokite. Diena labai netinkama vestuvių ceremonijoms, tarp partnerių didelė tikimybė įsiplieksti konfliktui. Bendraudami su partneriu stenkitės sulaikyti neigiamas emocijas. Ši diena nėra gera ateities planavimui.

 

Neigiami faktoriai

Nepalanku pasirašinėti sutartis ar sudary sandorius. Nepalanku imti paskolas.

 

Akmenų aktyvumas

Juodasis perlas, Aleksandritas, Dūminis topazas, Orfitas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 9 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gruodžio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.