akmuo ametrinas

AMETRINAS

Ametistas ir citrinas viename kristale, violetiškai purpurine ir geltona spalva švytintis akmuo – ametrinas – sesutės Gamtos dovana, padedanti atrasti tą sunkiai įsivaizduojamą pusiausvyrą ir harmoniją. Mistikai mano, kad paslaptingos Žemės jėgos supynė vyrišką citrino ir moterišką ametisto energiją į nuostabų ametrino grožį ir galią. Jis stiprina imuninę sistemą, regeneruoja ir subalansuoja fizinį kūną.

Puikiai valo ir stiprina kraują, iš kraujotakos sistemos šalina susikaupusius toksinus, atgaivina nuo įtempto darbo pervargusias smegenis ir padeda susikaupti meditacijai. Tai trečiosios akies atvėrimo akmuo, skatinantis intuiciją ir ateities spėjimą.

Ametrinas – vienas įdomiausių kristalų, sugebančių veikti žmogų dvejopai – dviejų akmenų galia, ir leidžiantis suvokti, kad be minuso nėra pliuso, be tamsos – šviesos, gėrio – be blogio ir atvirkščiai.

Sveikatai:
Kristaloterapijoje juo gydomas autizmas (liguistas atotrūkis nuo tikrovės) ir koma. Pirmuoju atveju rekomenduojama nešioti pakabuką, vyresnio amžiaus žmonėms – iš ametrino suvertą rožinį. Jis sugrąžina realybės jausmą, skatina mąstymą ir komunikabilumą. Hiperaktyviems žmonėms gydymo metu reikia priežiūros, nes jautriam, sensityviam žmogui ametrino poveikis gali būti staigus, o tai ligonio gyvenimui suteikia truputį chaoso ir susijaudinimo. Agresijos nesukelia.

Ištikus komai ametrinas stimuliuoja smegenų aktyvumą ir skatina intensyviau funkcionuoti kitus organus. Laikyti po pagalve per dvi svarbiausias Mėnulio fazes – jaunatį ir pilnatį. Šis laikas apskritai aktyvus ir sustiprina ametrino gydomąsias galias.

Ametrinas taip pat idealus saulės rezginio akmuo, gelbstintis nuo galvos skausmų, sukeltų streso ar netinkamos mitybos. Peršalus, skaudant dantims ir gerklei šis akmuo dedamas ant saulės rezginio ir trečiosios akies čakrų.
Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.