Akmuo Avantiūrinas

AVANTIŪRINAS

Paprastai žalios, bet kartais mėlynos spalvos smulkiagrūdė kvarco atmaina, atpažįstama iš akmenį išraizgiusių plonyčių žaižaruojančių sidabrinių ir rausvų žėručio siūlelių, geležies plėvelių ar auksinio pirito dalelių. Retas lašišos raudonumo ir žydras avantiūrinas. Prancūziškai aventure reiškia keitimąsi, permainą.

Avantiūrinas – jausmų išraiškos akmuo, slopina pyktį ir baimę, suteikia emocinę ramybę, skatina žmogų tapti lyderiu, atsikratyti neryžtingumo. Jis yra žinomas kaip geriausias fizinio ir astralinio pasaulio sergėtojas. Dažnai vadinamas „svarstyklėmis”, gebančiomis subalansuoti intelektą ir emocijas, skatinančiomis intuiciją ir vaizduotę.

Sveikatai: Avantiūrinas malšina migreninį galvos, akių skausmą, gydo širdį, plaučius, kasą, taip pat raumenų ir urogenitalines ligas, plaukų slinkimą. Labiausiai padeda avantiūrino papuošalai – karoliai, pakabukas arba apyrankė. Beje, nesitikėkite greito efekto, šis akmuo „žaibiškai” neveikia. Jei žinote, kad daugiausia problemų jums kelia regėjimas ir širdies funkcijų sutrikimai, avantiūrinas visada turi būti šalia jūsų.
Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.