Akmuo Chrizokola

CHRIZOKOLA

Permatomas arba pusiau permatomas akmuo, kokybe prilygstantis akvamarinui, topazui ar kunzitui. Randamas retai – Naujosios Meksikos valstijoje ir Pietų Amerikoje. Chrizokola vadinama moterų drauge. Ji – vanduo, žiema, Mėnulis, pasyvumas, emocijos. Ne veltui Dievo motinos drabužiai paveiksluose ir ikonose tapomi tamsiai žydra spalva.

Chrizokola spinduliuoja tikrai unikalią energiją, suteikia geraširdiškumo, labdarybės, gerumo, kantrybės ir gailestingumo, atveria žmogaus sielą ir padeda suvokti mumyse slypinčias dieviškas savybes. Idealus akmuo moteriškoms ligoms gydyti, sutvarko menstruacijų problemas, naudingas po persileidimų ir abortų. Nėštumo ir gimdymo metu šį akmenį patartina turėti šalia savęs.

Ginekologinių ligų atvejais rekomenduojama tris chrizokolos akmenis padėti ties gimdos sritimi, du – ties kiaušidėmis ir dar vieną – ant trečiosios akies čakros.

Jei kristalą padėsite ant širdies čakros, tai padės pajungti jūsų valiai erotinius bei nekontroliuojamus poelgius, apmalšins karčią gėdą ir stiprų pyktį, nuslopins ir pajungs juos protui bei valiai. Chrizokola padeda moteriai būti moteriškesne, švelnesne, protinga ir gailestinga, suteikia pusiausvyrą tarp proto ir jausmų.

Malachitas-chrizokola. Tamsiai žalia malachito ir žydrai mėlyna chrizokolos spalva harmoningai susilieja viename akmenyje ir suteikia pusiausvyrą žaliai mėlynų spalvų spektrui. Veikiamas moteriškos chrizokolos energijos malachitas sušvelnina savo poveikį, o kristalo energija pasiekia lygį, retai pasitaikantį mūsų planetoje. Šis malachito-chrizokolos dvilypumas simbolizuoja pilnatvę, o akmuo panašus į mažą planetą, kurioje žemė ir vanduo išreiškiami žydra ir žalia spalva. Išties neapdorotas kristalas – sluoksniuotas dvispalvis žaliai mėlynas akmuo, kurio viršus padengtas tarsi aksominio švelnumo žolyte. Dedamas ant trečiosios akies čakros subalansuoja kūno energetiką, ramina protą, panaikina minčių „trūkinėjimą”.
Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.