Coizitas su rubinu

COIZITAS SU RUBINU

Coizitas – sodriai žalios spalvos epidoto grupės mineralas su raudonais rubino kristalais. Dar žinomas kaip rubinas coizite, taip pat – aniolitas. Jis normalizuoja širdies veiklą bei gydo ligas, susijusias su kraujo tekėjimu venomis. Energiją „aš pats” paverčia „grupės” energija, leisdamas žmogui suvokti, kad jis nėra vienišas pasaulyje.

Aniolitas suteikia dvasinės, spiritualistinės išminties, sveikatos, žinių ir turtų, žinomas kaip magiškasis kristalas, tikima, kad jo pagalba galima išmokti burtininko Merlino kerų paslapčių. Jis kilsteli žmogaus sąmonę į aukštesnį lygmenį, valydamas ir didindamas proto galias, sukelia vizijas ir skatina jas suprasti.

Medituojant perduoda arba siunčia informaciją iš mūsų dvasinių vadovų. Tai vienas galingiausių žmogaus energetinio lauko stiprintojų. Norint sužinoti apie praėjusius gyvenimus, „grįžti atgal”, aniolitas sugebės išgauti informaciją iš sielos atminties. Medituodami laikykite jį rankose, ir jums bus suteikta proga gauti šią informaciją, pasidėkite akmenį šalia lovos, ant miegamojo stalelio arba po pagalve -ji ateis sapnų pavidalu.

Tai iš tiesų unikalus ne tik spalvinėmis, gydomosiomis, bet ir mistinėmis savybėmis akmuo. Norintiems išmokti meditacijos.

Tikima: jei visada laikysite gabalėlį coizito su rubinu savo piniginėje – niekada nestokosite pinigų.
Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.