Akmuo fluoritas
FLUORITAS

Fluo lotyniškai reiškia „tekėjimą, srovę, liūtį, potvynį”. Mineralas kalcio fluoridas-fluoritas – neseniai, XX a. pabaigoje, atrastas akmuo, besimainantis žalia, violetine, žydra, balta ir auksine spalva. Viename akmenyje jos blankios ir švelnios, kitame – sodrios ir ryškios. Pirmą kartą pamačius vienspalvį violetinį fluoritą galima jį supainioti su ametistu. Polichrominiai akmenys atrodo žavingai, ypač žali, mirgantys auksinėmis dulkelėmis. Šis skaidrus akmuo asocijuojamas su pažanga bei tobulėjimu ir padeda žmogui nuveikti daugiau, nei jis tikisi.

Fluorite atsispindi penkios žmogaus čakros – pakaušio, trečiosios akies, gerklės, širdies ir saulės rezginio. Sodriai violetinis fluoritas laikomas vienu iš trečiosios akies atvėrimo akmenų.
FLUORITAS NAUDINGAS SVEIKATAI:

Fluoritas teikia poilsį protui, kūnui ir sielai. Tai gamtos gydytojas, jo komponentas fluorinas daro didelę įtaką žmogaus fizinei sandarai ir pajėgumui. Apvalus fluorito akmenėlis, raičiojamas po kūną širdies link, malšina širdies skausmus, juo masažuojant sąnarius – gydo nuo artrito ir reumato. Apskritai fluoritas sugeba numalšinti bet kokį skausmą.


Efektyvus gydant odos ligas, padeda rūpintis jautria ir švelnia veido oda, lygina raukšleles, šalina dėmes. Viena pagrindinių fluorito savybių – organizmo skysčių apytakos normalizavimas. Jis naudingas sergant kraujotakos sistemos sutrikimais, gerina limfos apytaką, ypač po operacijų, kaupiantis nepageidautiniems skysčiams, taip pat esant smegenų pažeidimams. Tai vienas pirmųjų pagalbininkų kamuojant slogai, sinusitui ir kosuliui, sergant plaučių uždegimu. Gydant sinusitą du fluorito akmenėliai dedami ant sinusų arba ties abiejų antakių viduriu, bet dar geriau – švelniai akmenėliais šias vietas masažuoti. Vos tik akmuo stiprokai įkaista, jį reikia nedelsiant nuplauti kuo šaltesniu tekančiu vandeniu. Fluoritas „iščiulpia” ligą iš žmogaus, sugeria į save ir atsikrato jos „maudydamasis” tekančioje srovėje.
Fluoritas – ne tik fizinių negalių gydytojas. Tai fizinis ir dvasinis koordinatorius, suteikiantis jausmų ir proto pusiausvyrą bei stabilumą kiekvieną dieną, sprendžiant kasdienes problemas. Fluorito drūzą patartina laikyti darbo kabinete, laboratorijoje, klasėse. Jos tinkamos dirbantiems sunkų fizinį arba įtemptą protinį darbą ir ypač rekomenduotinos žmonėms, dirbantiems su moderniausiomis technologijomis, bei išradėjams.

Fluoritas skatina žmogaus dvasinio „aš” tobulėjimą, jo unikali energetika pritraukia į smegenis galingą šviesos energijos srautą ir išplečia žmogaus sąmoningumą bei protines galias, panaikina jausmų chaosą, medituojant pašalina senas neigiamas emocijas ir reginius, balansuoja smegenų pusrutulių veiklą. (Kaip žinia, vienas smegenų pusrutulis dirba intensyviai, kitas – mūsų pačių dėka tinginiauja.)

Fluorito piramidės ir obeliskai ne tik subalansuoja ir gerina būsto energetiką. Medituojant fluorito piramidės veikia kaip informacijos bankai, kol informacija, gauta medituojant, astralinės kelionės metu pasidaro mums suprantama. Jis pastūmėja žmogų įveikti psichinius barjerus, baimę, stimuliuodamas smegenų veiklą atskleidžia daug naujų paslapčių. Nedidukės fluorito piramidės tinka trečiosios akies, gerklės ir širdies čakroms valyti ir jų blokadoms panaikinti.

Beje, fluoritas labai mėgsta augalų, ypač gėlių, draugiją. Fluoritu pakrautu vandeniu naudinga laistyti gėles ir daržoves, o padėtas „daržo ir sodo zonoje” jis teigiamai veikia visus augalus. Pasak vienos prancūzų kristaloterapeutės, tai akmuo, atsiųstas į Žemę aukštesniųjų jėgų, kad išmokytų žmogų suvokti, jog Gamta, Kosmosas, Visata ir Žmogus yra susieti nepertraukiamais saitais, kuriuos turime išmokti perprasti ir branginti, kol dar nevėlu…
Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.