HEMATITAS
Jo milžiniška energija suteikia jėgų, tai stiprių, atkaklių, sugebančių nugalėti visas kliūtis žmonių akmuo. Hematitas nuostabiai atrodo sidabro įtvare, kadaise jį vadino „juoduoju perlu”, juvelyrai ir dabar daro stulbinančio grožio hematito ir perlų papuošalus. Seniau tikėta, kad hematitas gali sustabdyti tiek išorinį, tiek ir vidinį kraujavimą, gydo uždegimus, žaizdas, „gumbus”, valdo pykčio protrūkius.
Neapsiriko senieji išminčiai – šiuolaikinėje kristaloterapijoje hematitas laikomas galingu ne tik kūno, bet ir sielos gydytoju. Ypač stiprus jo poveikis kraujui – jis ne tik normalizuoja kraujo tekėjimą kraujagyslėmis, šalina įvairius toksinus, bet ir stiprina kraują sergant anemija, leukemija, po operacijų, sureguliuoja „šokinėjantį” kraujospūdį ir iš tiesų stabdo kraujavimą. Ypač rekomenduojamas prostatitui, šlapimo susilaikymui, urogenitalinėms ligoms gydyti. Hematitu gydomi pūlingi akių uždegimai, „ašarojančios” akys, žarnyno opaligė, jis padeda organizmui pasisavinti geležį, ramina nervus.
Šio trivalentės geležies oksido mineralo pavadinimas kilo iš graikų kalbos žodžio haima – kraujas. Juodas akmuo poliruotas įgauna metalinį blizgesį, yra siejamas su Marsu ir turi stulbinantį energetinį potencialą. Hematitą ypač vertino Egipto žyniai, tai magų akmuo, saugantis nuo bet kokių užpuolimų tiek fiziniame, tiek ir astraliniame pasaulyje.
Gimimo akmenys
Akmenys pagal zodiako ženklą
Koks Mėnulis šiandien?
Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!
Pažink savo Mėnulį!
Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.