Akmuo labradoras
LABRADORAS

Mineralas plagioklazas, pagrindinis labradorito uolienos mineralas, pavadintas radimvietės – Labradoro pusiasalio Kanadoje, vardu, pusbrangis ir apdailos akmuo. Priklauso lauko špatų grupei, įdomus savo vaivorykštiniu spindesiu. Pagrindinė spalva – tamsi pilkai dūminė, bet saulės šviesoje akmuo tviska ryškiai žydra, vario raudonumo ir dulsvai auksine spalva. Šis efektas vadinamas labradorescencija.

Seniau labradorą vadindavo „niūriuoju”, jo grožis kėlė ir susižavėjimą, ir baimę. Manyta, kad jis skatina nenuspėjamus, ekscentriškus poelgius, polinkį į mistiką, sukelia vizijas. Labradoras laikomas ir Saulės, ir Mėnulio akmeniu, senovinė indėnų legenda pasakoja, kad jis atsiųstas į Žemę iš žvaigždžių, o auksinės kibirkštys akmenyje simbolizuoja jo kelią erdvėmis.

Labradoras iš tiesų turi mistiškų savybių. Jis suteikia išminties ir supratimo, skatina smegenų veiklą, sugeba surikiuoti galvoje kirbančias chaotiškas mintis, rasti realų problemų sprendimą, ramina pyktį ir stresą, padeda žmogui atsikratyti prisirišimo prie praeities, nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, skatina siekti pažangos, suteikia jėgų ir apsaugą. Labradoras laikomas vienu stipriausių apsaugos akmenų. Jis ne tik apsaugo nuo neigiamų energijų poveikio, sugeba jas „išvalyti” iš mūsų auros, bet ir laikomas patikimu namų sargu nuo vagišių ir energetinių vampyrų. Padėtas lovos kojūgalyje apsaugo nuo košmarų, teikia ramų miegą ir raiškius pranašiškus sapnus.

Labradoras iš tiesų turi mistiškų savybių. Jis suteikia išminties ir supratimo, skatina smegenų veiklą, sugeba surikiuoti galvoje kirbančias chaotiškas mintis, rasti realų problemų sprendimą, ramina pyktį ir stresą, padeda žmogui atsikratyti prisirišimo prie praeities, nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, skatina siekti pažangos, suteikia jėgų ir apsaugą. Labradoras laikomas vienu stipriausių apsaugos akmenų. Jis ne tik apsaugo nuo neigiamų energijų poveikio, sugeba jas „išvalyti” iš mūsų auros, bet ir laikomas patikimu namų sargu nuo vagišių ir energetinių vampyrų. Padėtas lovos kojūgalyje apsaugo nuo košmarų, teikia ramų miegą ir raiškius pranašiškus sapnus.Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.