Akmuo moldavitas

MOLDAVITAS

nežemiškos kilmės akmuo, meteoritas, atklydęs iš dangaus ir „nutūpęs” dabartinėje Čekijos Respublikos teritorijoje maždaug prieš 14,8 milijonų metų. Jo sudėtyje daugiausia silicio, taip pat yra aliuminio, potašo bei kalkių dalelių, todėl akmuo panašus į kitas vulkaninės kilmės ir nuosėdines uolienas.

Mokslininkai linkę manyti, jog moldavitas – vulkaninės kilmės uoliena, bet geologai teigia, kad krintantis meteoritas ar kometa dėl neįsivaizduojamai aukštos temperatūros kritimo vietoje pakeičia daugelio uolienų sandarą ir išvaizdą, kartu pasikeičia ir pats. Tai patvirtina ir „stiklinė”, permatoma tamsokai žalia moldavito spalva bei lengvumas.

Moldavito pakabukas
moldavito akmenys

Kristaloterapeutai teigia, jog moldavito energetika pati stipriausia iš visų Žemėje randamų kristalų ir mineralų. Tai puikus meditacijos akmuo, stipriai veikiantis širdies, gerklės ir viršugalvio čakras, sugebantis panaikinti visų septynių kūno energetinių centrų blokadas ir išvalyti iš auros teršalus. Jis atveria dvasines žmogaus akis ir pakelia nematomąją Visatos paslapčių uždangą, sukuria aplink šeimininką galingą apsaugos lauką, naikinantį neigiamas energijas ir netgi energetinių vampyrų atakas.

Milžiniška moldavito energija visiškai nesiderina su nematerialiu lengvumu – jis lyg plunksnelė delne, ir vis dėlto palaikęs ilgiau, pajunti galingą tvaksėjimą, tarsi delnuose plaktų širdis. Moldavitas – brangokas akmuo, bet jei jį pasirinksite, įsigysite ne tik paslaptingą draugą, bet ir galingą sargą bei mokytoją.
Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.