Akmuo sadolitas
SADOLITAS

Dažniausiai tai tamsiai ir šviesiai mėlynas, išmargintas balsvomis gyslelėmis akmuo, primenantis lazuritą, todėl kartais vadinamas „lazurito giminaičiu”, tik be lazuritui būdingų pirito „žvaigždelių”, bet su sidabriškai šilkiniu blizgesiu, pastebimu dienos šviesoje. Randama pusiau permatomų, lavandos mėlynumo, geltonų ir rausvų sadolitų.

Sodolito akmens karoliukai
Auskarai iš sadolito akmens
Safyrai

Tai švelnios energetikos ir vibracijos, trečiosios akies ir gerklės čakrų akmuo, stimuliuojantis intuiciją, intelektą, racionalumą, logiką. Jis padeda susikaupti, įsiminti naujas žinias ir informaciją, atsikratyti pasąmonėje trūnijančių praeities skeveldrų, stiprina atmintį, todėl šis akmuo greitai „užkariauja” jam priklausančią vietą ant darbo stalo. Padėtas miegamajame ant stalelio ar po pagalve teikia ramius, malonius sapnus – atsibusite pailsėję ir žvalūs.
Sadolito pakabukas
Pusbrangiai akmenys (sadolitai)
Karoliukai iš sadolito
Sadolitas-mūsų instinktų balanso akmuo. Jis skatina kolektyvinį darbą, bendradarbiavimą ir draugystę, padeda realizuoti naujus planus ir idėjas, atsikratyti perdėto drovumo, erzinančių minčių ir jausmų, nuodijančių gyvenimą. Taip pat veiksmingai gydo fobijas ir panišką baimę, nemigą, ypač rekomenduojamas labai jautriems ir nervingiems žmonėms.

Sadolito žiedas
Žiedas sodalite
sadolitas žiede
Sveikatai:
Sadolitas reguliuoja medžiagų apykaitos procesus, stimuliuoja kankorėžinę liauką, stiprina kraują ir imunitetą, padeda organizmui pasisavinti kalcį. Ypač veiksminga sadolito ir aromatinių aliejų terapija limfinės sistemos ligoms, taip pat relaksacijai.Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.