Saulės akmuo

SAULĖS AKMUO

Saulės akmuo – oligoklazas (lauko špato rūšis) už savo briliantinį spindesį dėkingas hematito ir žėručio mikrodalelėms. Randami pilki, žali, geltoni, rudi, oranžiniai, rožiniai, raudoni ir persiko spalvos akmenys.

Saulės akmuo – geriausias antidepresantas, ilgais ir niūriais žiemos vakarais savo linksmu žybsėjimu primena vasaros dienas, gina nuo melancholijos ir depresijos, neleidžia liūdėti, suteikia šilumos pojūtį. Saulės akmens „ratais” gydomas reumatas: saulėkaitoje reikia ratu išdėstyti akmenukus ir atsisėsti į vidurį. Saulės akmuo apsaugo nuo streso, suteikia gyvybinės energijos, skatina savarankiškumą bei originalumą, ypač tinka baikštiems vaikams, taip pat ir suaugusiems.

Saulės akmuo (vėrinys)
Apyrankė saulės akmuo
sunstone (saulės akmuo)

Oligoklazu gydoma skaudama gerklė, gerklės opos bei chroniškos plaučių ligos, taip pat stemplės žaizdos ir opos. Jis naudingas besiskundžiantiems sausgyslių ir stuburo skausmais, ypač sportininkams, dažnai patiriantiems traumas: didelis saulės akmens gabalas, pridėtas prie skaudamos vietos, malšina skausmus, o mažas pakabukas ant kaklo – neša sėkmę per rungtynes.

Nuo seno saulės akmuo siejamas su Saulės dievu, apgaubiančiu apsauga ir rūpesčiu akmens savininką. Saulės akmeniu senovėje inkrustuodavo indus ir taures, nes tikėdavo, kad jis apsaugo nuo nuodų ir suteikia jėgų. Senovės Indijoje oligoklazo talismanas saugojo savininką nuo paralelinio pasaulio jėgų. Kanados indėnai šį akmenį vadina „gydančiuoju žyniu”, savo auksinių spindulių dėka galinčiu padėti susisiekti su dvasiniais vadovais. Oligoklazas teikia šeimininkui džiaugsmą, optimizmą, linksmą nuotaiką, proto aiškumą ir žvalumą.

Saulės akmuo (pusbrangiai akmenys)

Saulės akmuo vadinamas ir „liepsnojančiu Mėnulio akmeniu”. Jo vidinė „liepsna” puikiai valo ir pakrauna energija mūsų kūno energetinius centrus (čakras), ypač tinka saulės rezginio čakrai stimuliuoti – suteikia gyvybinės energijos, stiprina jėgas ir fizinį atsparumą. Karoliai apsaugo nuo energetinių vampyrų ir skatina vaisingumą.

Dabar daug kur galima pamatyti žiedus ir pakabukus su rudu akmeniu, žaižaruojančiu auksinėmis kibirkštimis. Jis pigus ir gražiai atrodo, bet tai ne saulės akmuo, o rudas stiklas, nudažytas chromo arba vario oksidais, kurių smulkūs blizgantys kristalai pasiskirstę po visą stiklo masę. Seniai iš šio „dirbtinio avantiūrino” gaminami papuošalai, jie gražiai atrodo, bet neturi natūraliam oligoklazui būdingų savybių. Beje, užsienyje kristalų parduotuvėse rasite ir dirbtinių, ir sintetinių akmenų, tik ten niekas neslepia, jog tai natūralių kristalų pakaitalai.

Saulės akmens apyrankė
Karoliukai iš saulės akmenų
Karoliai iš saulės akmenųAkmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.