Sapnų išsipildymui įtakos turi daugybė faktorių. Sapnų aiškinimas yra labai susijęs su savaitės diena, kada buvo tas sapnas. Todėl, nes kiekvienai savaitės dienai įtakos turi tam tikrų planetų ir dangaus kūnų judėjimas. Gretinti konkrečią planetą tam tikrai savaitės dienai imta dar rytų kultūroje. Pavyzdžiui, Indijoje savaitės dienų pavadinimai skamba panašiai, kaip ir planetų pavadinimai. Tokie panašumai yra ir kitose kultūrose, pavyzdžiui, anglų kalboje sekmadienis – Sunday. Net nelabai gerai mokant kalbą akivaizdu, kad tai yra “Saulės diena”.

Be to, tam, kad būtų išaiškintos konkrečios savaitės dienos sapnų prasmės, buvo naudojamos ir išvados bei pastebėjimai, gimę iš ilgalaikės analizės. Tokios analizės pamatas yra labiau psichologija nei ezoterika. Šis būdas paremtas tuo, kad skirtingomis savaitės dienomis žmogaus pasąmonė koncentruojasi ties skirtingais dalykais. Taip, pavyzdžiui, pirmadienio sapnai yra proto bandymai išanalizuoti praėjusios savaitės įvykius ir bandymas suplanuoti būsimos savaitės darbus.

Trečiadienio ir ketvirtadienio sapnai yra sudėtingi, nes savaitės vidurys laikomas įtampos ir žmogaus nuovargio piku. Paskutinių savaitės dienų sapnai, dažniausiai, nėra susiję su rutina, o su kažkuo žmogui labai svarbiu. Dera turėti omeny ir tai, kad tie žmonės, kurių gyvenimo būdas nėra susijęs su darbo savaite, išeiginėmis arba laisvadieniais, negali būti tvirtai įsitikinę, kad aukščiau minėtas būdas jiems padės rasti atsakymą į klausimą, svarbus jo sapnas ar ne.

Sapnų aiškinimas pagal savaitės dienas

Sapnas – paslaptis, kurios aiškinimu žmogus užsiima ne vieną šimtmetį. Manoma, kad sapnas turi informacijos, galinčios atsakyti į daugelį klausimų ir nuspėti netolimą ateitį. Tačiau ne visi sapnai išsipildo vienodai. Vienų išsipildymas įvyksta jau kitą dieną, o kitų – po daugelio metų. Kai kurie sapnai visai neišsipildo, priversdami mus laikyti juos bereikšmiais. Tačiau sapno tikrumas priklauso nuo savaitės dienos, kurią mes jį sapnavome.
Sapnai iš sekmadienio į pirmadienį

Pirmadienio planeta – Mėnulis ☽. Sapnai iš sekmadienio į pirmadienį parodo psichologinę ir emocinę žmogaus charakteristiką. Per vaizdus, matomus sapno metu, galima išanalizuoti užimtumo lygį, stiprių išgyvenimų ir nervinės sistemos būseną. Kuo didesnis spaudimas psichikai, tuo keistesni ir mažiau suprantami sapnai. Dažniausiai jie neišsipildo. Tačiau net jeigu tai ir įvyks, tas įvykis nebus lemtingas. Rekomenduotina nekreipti dėmesio į sapnus, pasirodžiusius darbo savaitės pradžioje.

Sapnai iš pirmadienio į antradienį

Antradienio planeta – Marsas ♂. Sapno iš pirmadienio į antradienį diena parodo sapnavusiojo kūrybinį potencialą. Dažniausiai sapnas ryškus ir emocionalus. Šįkart jau reikėtų atkreipti dėmesį į ženklus, kuriuos sapnas mums parodo. Jeigu naktis jums suteikė begalę malonių įspūdžių, tai dieną galite drąsiai pradėti naujų idėjų įgyvendinimą, imtis darbo. Jeigu jūs prabudote su nemaloniais įspūdžiais, tuomet nerekomenduojama imtis naujų darbų. Matyti sapne pergalę šią dieną laikoma ženklu. Panašių siužetų išsipildymas įvyksta per artimiausias 10 dienų. Jeigu jau praėjo daugiau laiko, tuomet išsipildymo laukti neverta.

Sapnai iš antradienio į trečiadienį

Trečiadienio planeta – Merkurijus ☿. Sapnas iš antradienio į trečiadienį perpildytas aktyvumu ir įvairių siužetų gausa. Rasti vienintelį teisingą siužetą šiame chaose praktiškai nerealu. Tokie sapnai realybėje nesipildo. Tačiau yra nedidelė galimybė, kad tam tikros sapno dalys išsipildys, kurios niekada neturi savyje nieko blogo.

Sapnai iš trečiadienio į ketvirtadienį

Ketvirtadienio planeta – Jupiteris ♃. Sapnai, pasirodę iš trečiadienio į ketvirtadienį, turi didelę reikšmę. Didelė tikimybė, kad būtent ši naktis padės jums išspręsti seną užduotį, atsakyti į svarbius klausimus. Tai gali būti lemtinga reikšmė, rodanti finansinės krizės sprendimo būdus arba konfliktų sprendimus.

Sapnai iš ketvirtadienio į penktadienį

Penktadienio planeta – Venera ♀. Sekanti naktis svarbi tiems, kam asmeninis gyvenimas rūpi labiau nei darbas. Sapnas iš ketvirtadienio į penktadienį pranašiškas. Šiame laikotarpyje intuicija paaštrėja ir demonstruoja rezultatus per sapnus. Visi siužetai, kuriuos jus prisiminsite ryte, ras atitikmenį realiame gyvenime. Penktadienio nakties emocinė būsena demonstruoja gerus arba blogus įvykius. Jeigu sapnavote kažką malonaus, tai vertėtų laukti sėkmės.

Sapnai iš penktadienio į šeštadienį

Šeštadienio planeta – Saturnas ♄. Sapnas iš penktadienio į šeštadienį taip pat gali rasti atitikmenį realybėje. Laimingų įvykių ir malonių potyrių gausa sapne byloja apie artimiausiomis dienomis laukiančias teigiamas emocijas. Dažnai šią naktį sapnai charakterizuoja netolimos ateities įvykius ne tik pačiam žmogui, bet ir jo artimiesiems ir draugams.

Sapnai iš šeštadienio į sekmadienį

Sekmadienio planeta – Saulė ☉. Sapnas iš šeštadienio į sekmadienį išsipildo tą pačią dieną. Įvykiai, kuriuos pranašauja sapnas, priklauso nuo sapno nuotaikos. Jeigu jūs pamatėte kažką gero, tuomet būtinai reikia laukti išsipildymo. Jeigu pamatėte kažką nemalonaus, tai gali niekaip nepasireikšti gyvenime.

Pranašiški sapnai pagal savaitės dienas

Jeigu išanalizuosite tai, ką matėte naktį, galėsite nuspėti būsimus įvykius.

Pirmadienis – sapnai aiškina situacijas, kurios įvyks tolimoje ateityje.
Antradienis – pamatyti sapnai rodo mintis ir išgyvenimus, sapnai dažnai išsipildo 10 dienų eigoje.
Trečiadienis – psichologinio aktyvumo pikas – rodo tai, kas bus rytoj.
Ketvirtadienis – sapnai paprasti, gali išsipildyti artimiausiomis dienomis.
Penktadienis – šią naktį pamatyti sapnai būtinai išsipildys artimoje ateityje.
Šeštadienis – po sunkios darbo savaitės smegenys ilsisi, sapnai retai kada pranašauja kažką neįprasto.
Sekmadienis – šventinė diena, informacija, gauta naktį, išsipildys jau per pirmąją dienos dalį.

Taip pat jokiu būdu nedera pamiršti apie tai, kad santykis tarp savaitės dienos, kada buvo pamatytas sapnas, pats savaime nėra kertinis, nes kalendorinė sapno data ir mėnulio para, kurioje sapnas buvo sapnuotas, turi daugiau įtakos ji išsipildymui. Tokiu būdu medžiaga, aprašanti sapnų reikšmes priklausomai nuo savaitės dienos, esanti šiame puslapyje, yra harmoningos ezoterikų patirties sintezės rezultatas ir išvados, padarytos šiuolaikiniais psichologais. Toks metodas leidžia tiksliausiai nustatyti sapno reikšmę, neatsisakant kurio nors požiūrio.

Daugiau apie sapnus:
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.