Gamtos stichija (ORAS)

Oro elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (UGNIS)

Ugnies elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (VANDUO)

Vandens elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (ŽEMĖ)

Žemės elementas

(gamtos stichijos)

Ugnies stichijos zodiako ženklai

Astrologinė Ugnies elemento interpretacija

Labai fundamentaliu požiūriu, ugnies elementas yra vienintelė šviesą skleidžianti stichija. Ir nors vanduo gali spindėti, tačiau tas sužibėjimas tik ugnies ar kito šviesos šaltinio kuriamo šviesos srauto atspindėjimas.

Todėl ugnies elementas dažnai siejamas su energija, ir nors vandens stichija turi nemažai jėgos, tačiau vanduo neprilygsta saulės energetiniam potencialui, nepaisant to, kad žemėje gyvenančiam žmogui abi šios stichijos yra vienodai svarbios.

Ugnies zodiako ženklai

Zodiake ugnies stichiją atstovauja Avinas, Liūtas ir Šaulys. Šie zodiako ženklai iš tiesų neša visos saulės stiprybę ir šviesą. Jų prigimtyje užprogramuotas emocinio pasaulio nušvietimas ir atjauta žmogui. Jie yra pasirengę duoti daugiau negu iš jų yra reikalaujama, tačiau santykiuose jiems ši savybė dažnai pakiša koją, ir ne retai ugnies elemento zodiako ženklams tenka mokytis susiturėti ir nukreipti savo energiją į savo paties gyvenimą ir jo aspektus.

Jiems kartais reikia neeikvoti savo energijos primygtinai stengiantis padėti kitiems, tačiau įsiklausyti į aplinkinių poreikius ir palaukti, kol jų pagalbos ar patarimo bus paprašyta. Visi šie trys zodiako ženklai yra daug duoti galintys individai, su giliomis žiniomis ir tvirta gyvenimo filosofija, todėl svarbu, kad jų žinios ir sugebėjimai būtų tinkamai nukreipti ir efektyviai išnaudoti.

Kas ugnies stichijos ženklams suteikia balansą?

Toks energingumas kuriuo pasižymi ugnies elemento zodiako ženklai dažnai pasireiškia vyriškumu, stipria valia ir charakterio tvirtumu. Tačiau aklai naudojama, nepažabota jėga atneša destrukciją.

Mes žinome, kad nuo ugnies užverda vanduo, užviręs jis virsta garais ir pranyksta ore. Tai puikiai alegorija ugnies stichijos destrukciniam poveikiui kuris gali griauti gyvybę ir meilę tarp žmonių. Tačiau ugnies zodiako ženklus turintys žmonės geriau nei kas kitas supranta – jog gyvenimas be meilės nėra prasmingas. Ši maža detalė paverčia jų gyvenimą nuolatinėmis meilės paieškomis ir dažnai ugnies ženklai atranda balansą tik sutikę ir pažinę tikrą meilę.

Tai leidžia jiems šiek tiek pažaboti energiją ir elgtis mažiau karštakošiškai. Suprasdami, kad gyvenimę turi viską ko reikia šie zodiako ženklai gali turėti daugiau ramybės savo gyvenime ir elgtis šiek tiek pasyviau. Geriau suprasti, kad pasiekimams reikia ne tik proveržių, bet ir laiko. Ugnies elemento ženklams svarbu išmokti tinkamai valdyti savo energiją ir panaudoti ją ten, kur ji duos daugiausiai naudos ne tik jiems patiems, bet ir jų šeimai ar aplinkiniams.

Gamtos stichija (ORAS)

Oro elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (UGNIS)

Ugnies elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (VANDUO)

Vandens elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (ŽEMĖ)

Žemės elementas

(gamtos stichijos)

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.