Vaikas Jautis

Ko gero, pagrindinė vaiko-Jautis savybė – jis ramus, subalansuotas ir paklusnus, bet šiek tiek tingus. Šiems vaikučiams būdinga priešintis bet kokiems pasikeitimams, jie tvirtai laikosi savojo “ne”, o tai reiškia “ne”. Tai, ko gero, “ne” ir bus jo pirmasis žodis! Siekiant sušvelninti šią vaiko-Jautis savybę, reikia jį skatinti už “bendradarbiavimą” su aplinkiniais, gebėjimą nusileisti. Jautis-vaikai sunkiai pripranta prie darželio lankymo, naujų veidų, todėl juos reikia psichologiškai rengti naujoms aplinkybėms, pasikeitimams. Prieš nutariant lankyti darželį ar mokyklą, kiek įmanoma daugiau pasakokite apie tai savo vaikui, žinoma, kad sutelkiant dėmesį į privalumus.

Net ir mažas Jautis išsiskiria kantrybe ir atkaklumu. Viskas, ką jis daro, padarys kruopščiai, teisingai ir tiksliai. Ne jo prigimčiai kažką daryti, kad atsikratyti. – Todėl, kad vaiko-Jaučio nereikėtų skubinti, nes jis viską mes ir supyks. Priimkite ramybę kaip stilių, ir kūdikis bus “lengvas” vaikas, kitiems tėvams pavydint, kurių vaikai yra labiau įsitempę.

Renkantis sporto šaką vaikui-Jaučiui labiausiai tiktų tos sporto šakos, kur reikalinga ištvermė ir atkaklumas. Beje, Jautis lengvai ir greitai išmoksta tvarkyti pinigus, išlaikydamas dalį kišenpinigių bei didžiuotis tuo, kad sutaupytos lėšos auga. Apibendrinant, galima pasakyti, kad vaikas-Jautis – patikimas, stabiliai stovintis ant žemės ir juo galima beveik visada pasitikėti: jis padarys viską teisingai ir reikiamu metu.

Jaučio ženklo vaiko santykiai su tėvais

Šie vaikai turi gerai išvystytą estetinį jausmą ir harmonijos pajautimą. Todėl naudinga pratinti vaiką prie gėrio ir grožio jausmo: klausyti klasikos, jūros ošimo, paukščių čiulbėjimo. Beje, labai dažnai šio zodiako ženklo vaikai patys turi gerą balsą.

Mama arba Tėtis – Avinas

Energingoji mama-Avinas dažniausiai savo šeimyninį gyvenimą pradeda būdama gana jauno amžiaus, ir nenorėdama atsisakyti nei savo darbo, nei judrios draugų kompanijos. Bet jei jos vaikas gimė Jaučiu, ji neatiduos jo kitų priežiūrai – bent jau iš pradžių. Ši mama turi beribę energiją, ir jai netgi gali ateiti į galvą mintis, kad jos kūdikis-Jautis su savo lėtumu ir meile namams šiek tiek atsilieka vystymesi. Ji tampys jį su savimi į begalinius šeimos susibūrimus arba atiduos į žaidimų grupes. Komunikavimas tikrai labai naudingas Jaučiams, jeigu tik jie žino, kad greta yra mama, kuri, reikalui esant, pritardama priglaus. Labiau už viską mama-Avinas nori, kad jos vaikui sektųsi. O Jautis į tikslą eina kaip bulius į vartus ir, jei jis tikrai yra nusiteikęs sėkmei, jo motina galės didžiuotis juo. Tiesa, jis tai padarys ne taip greitai, kaip Avinas, bet jo nespauskite. Motina turėtų įsitikinti, kad Jautis gerai suprato savo užduotį, o tada jo jau nesustabdyti.

Būdamas veiksmo žmogumi, tėtis-Avinas ne visada supranta, ką jam daryti su vaiku, kuris taip prisirišęs prie namų. Tėtis yra nuolat veikloje ir pilnas energijos. Jis mėgsta sportą ir visada bando tapti nugalėtoju. Na, o numyluotas Jautis džiaugiasi galėdamas pasėdėti su knyga ar su piešimo albumu, dažniausiai klausydamasis ramios atpalaiduojančios muzikos. Jam nesukelia džiaugsmo tai, kas reikalauja pastangų, nemėgsta konkurencijos, o mėgsta saldumynus, todėl dažnai savo kompleksija skiriasi nuo savo lieso, judraus tėvo.

Galbūt tėtis ir galės pasidalinti su savo vaikui domėjimusi sportu, „užkrėsdamas” jį plaukimu ar pasivaikščiojimais gamtoje, kurie padėtų mažajam Jaučiui pasisemsite jėgų. Bet tėvui teks nepamiršti, kad jo vaikas turėtų vystytis taip, kaip yra būdinga Jaučiui, ir jam vertėtų skatinti savo vaiką, jei jis ims domėtis tapyba ar muzika. Tėvas turi įsitikinti, kad jo vaikas turi visas galimybes surasti save!

Mama arba Tėtis – Jautis

Mažasis vaikas-Jautis mėgsta patogius, jaukius mamos-Jaučio rankomis sukurtus namus. Patikimumo ir ramybės atmosfera padeda vaikui jaustis mylimu ir saugiu. Jis mėgsta praktiškumą ir, galbūt, šiek tiek senamadišką požiūrį į gyvenimą, kuriuos jis ras pas motiną. Jie supranta ir priima vienas kitą, kokie yra, nereikalaudami nieko daugiau. Mama-Jautis palaiko ramią aplinką, kuri leidžia vaikui jaustis saugiai jo dar mažame pasaulėlyje. Ji supranta emocinius savo vaiko poreikius, palaiko jo meilę patogumams ir materialiems dalykams. Motina moko Jautį gerų manierų, sąžiningumo ir gerumo, tačiau nori išmokyti jį ir daugiau galvoti. Ji yra racionali ir praktiška, o mažajame Jautyje randa gerą mokinį, kuris be jokio pasipriešinimo laikosi jos gyvenimo pamokų.

Tačiau ne viskas yra rožėmis klota, ir problemos iškils iš karto, kai tik jie pradės ginčytis. Du riaumojimas buliai, stovintys vienas prieš kitą, yra reiškinys keliantis nerimą! Ir ne vienas iš tų užsispyrusių asmenų, gimusiu po Jaučio ženklu, nė nemano nusileisti. Mama-Jautis turi padėti vaikui išreikšti savo norus ir emocijas taip, kad tokių susidūrimų būtų kuo mažiau. Tik reikia rasti pusiausvyrą tarp pagarbos ir apmaudo, kad joje pačioje neišbujotų beviltiškumo jausmas.

Paprastai tėtis-Jautis švelniai myli savo vaikus. Bet jei vaikas yra taip pat Jautis, jis yra pasiruošęs jame ištirpti!

Ši mylinti pora turi padidintą humoro jausmą. Tėvas su malonumu gali leisti laiką su vaiku- Jaučiu, išklausydamas jį ir padėdamas jam daryti namų darbus. Abu yra pasirengę dalytis prisiminimais ir puoselėti tai, ką jie turi: vargu juos galima vadinti žmonėmis, kurie gali rizikuoti. Tėvas skatins Jautį nepaliaujamai kovai už pažangą, džiaugdamasis tuo, kad jo vaikas ne triukšmadarys ir nėra reiklus. Mažasis Jautis su savo tėvu jausis ramiai ir patogiai, kaip su senu geru ir visada mėgstamu pliušiniu meškiuku.

Mama arba Tėtis – Dvyniai

Mama-Dvyniai negali nebėgioti aplink savo mažąjį Jautį. Dvyniai mėgsta greitą gyvenimo tempą, o tuo pat metu žemiškasis Jautis mėgsta viską daryti lėtai. Toks vaikas veiks nuosekliai ir praktiškai, palaipsniui pajausdamas skonį, o mamai-Dvyniams darbas nusibos greitai, ir ji užsiims kuo nors įdomesniu ir linksmesniu.

Mažajam-Jaučiui, žinoma, norisi būti laisvu ir nerūpestingu, kaip jo motina. Bet jis jaustųsi daug geriau, jei ji sulėtintų savo greitį, prisitaikytų prie vaiko tempo ir parodytų daugiau rūpestingumo apie kurį taip svajoja Jautis.

Šiai motinai reikėtų suprasti, kad geriausia remtis švelnumu, nes mažasis Jautis būtina jausti save mylimu ir geidžiamu. Jei vaikui to truks, jis gali tapti užsispyręs ir maištingas. Šiluma ir meilė gali viską surikiuoti į vietą jo mažajame pasaulyje.

Tėtis-Dvyniai mėgsta šmaikštauti, t. y. jis mėgsta ginčą vardan ginčo, nes tai taip juokinga, o tuo pat metu Jautis į tokius dalykus žiūri per daug rimtai. Ir kadangi jis yra labai pažeidžiamas, tai geriau atsitraukia.

Paprastai iš prigimties tylus Jautis nori, kad tėvas tiek daug nekalbėtų. O jis nuolat išsako vis naują nuomonę, pateikia planus šeimai, o tai klaidina Jautį. Be to, jis norėtų, kad jo tėvas laikytųsi tiesos: kartais jis pervertina arba iškreipia, o vaikui su šiek tiek lėtesniu mąstymu tai, ko gero, per daug! Bet tėvo žavesys visada turi pranašumą, ypač kai ateina laikas eiti miegoti. Tėtis-Dvyniai pasakoja nuostabias pasakas ir tai daro taip gerai, kad mažasis Jautis užmiega su dėkinga šypsena veide …

Mama arba Tėtis – Vėžys

Švelni motina-Vėžys myli savo vaiką-Jautis, kuris jos jaukius namus pripildė laiminga ramybe. Jautis prisirišęs prie motinos ir namų ir mano, kad pasaulyje nėra nieko skanesnio nei mamos pietūs. Visa tai leidžia motinai-Vėžiui jaustis mylimai ir gerbti save už tai, kad ji gera mama! Šiuos du asmenis visada traukia vienas prie kito, tarsi kiekviename jų būtų magnetas. Ir jie žino, kad iki gyvenimo pabaigos jaus abipusį prisirišimą.

Mama-Vėžys mėgsta, kad jos namai būtų šilti ir patikimi. Ir kaip tik tokioje atmosferoje gerai jaučiasi Jautis! Motiną tenkina tai, kad jos vaikas neskuba užaugti ir palikti ją, kad pradėti savo gyvenimą. Kas sakė, kad jis lėtokai vystosi? Ši mama visiškai tikra, kad vaikai neturi elgtis kaip maži suaugusieji. Ji nori juos saugoti ir puoselėti, šildydama savo meile.

Tėtis-Vėžys yra atsidavęs savo vaikui ir yra pasiruošęs bet kokiai aukai jo ateities labui. Jis sutinka jį vežioti į šokių ar muzikos pamokas, tikrindamas, kad jis nieko nepraleistų. Vėžys stengiasi užtikrinti gyvenimo patikimumą ir pagrįstumą, kuris Jaučiui yra būtinas, kad įgyti pasitikėjimą savimi. Ir jis bandys atidžiai išklausyti vaiką, o tai tiek daug reiškia!

Mama arba Tėtis – Liūtas

Mylinti motina-Liūtas negaili glamonių, ir ji tikrai prisirišusi prie jos mažojo Jaučio. Liūtė supranta savo vaiko mintis ir gerai išmano jo emocinius poreikius. Ji apsups savo vaiką meilės atmosfera, kuri būtina jiems abiems. Ir ji supranta vaiko gebėjimą mėgautis viskuo kas gražu gyvenime, nes jai tai taip artima! Jautis laukia, kad juo rūpintųsi, ir mama Liūtė mielai lepins jį dovanomis, pusryčiais ir pietumis po atviru dangumi, išvykomis į gamtą ir ypatinga aplinka namuose. Kaip atsakymą Liūtė nori išgirsti, kad ji nuostabi mama ir yra pasirengusi išgirsti dėkingumo žodžius.

Visa tai gerai, bet mama-Liūtė savo vaiką mato kaip jos pačios pratęsimą ir tikisi iš jo įgyvendinimo tų idėjų, kurių nepavyko jai įgyvendinti. Jaučiui nepatiks, jei motina bandys organizuoti jo gyvenimą savaip, ir jis to netoleruos. Jaučiui nereikia išorės efektų, ir, žinoma, jis turi savo nuomonę apie tai, ko nori iš gyvenimo. Todėl Liūtei nevertėtų užsispyrusio Jaučio skubinti, nes jis užsispirs ir apskritai atsisakys ką nors daryti.

Galingas tėvas-Liūtas suteiks savo vaikui Jaučiui visą paramą, kurią tik pajėgs. Jis nori, kad vaikas būtų sėkmingas žmogus, nes, be kitų dalykų, tai įrodys, koks puikus žmogus jis yra, jeigu turi tokį protingą vaiką!

Jautis gyvenimo mokysis ir sėkmės sieks savaip, bet lėčiau nei jo tėvas. Jis įpras eiti lėtai, bet užtikrintai – ir galų gale į tikslą ateis, o tuo tarpu kiti pavargs pusiaukelėje. Svarbu, kad tėvas suprastų ir nustotų jį skubinti. Mylintis šventes Liūtas į mažo rimto Jaučio gyvenimą įneš daug džiaugsmo ir linksmumo, tuo šviesindamas jo vaizduotę. Gal jis net nenorės būti tokiu nuodugniu, kaip mato save svajonėse, nes būdamas šalia Liūto jis, mokydamasis gauti iš gyvenimo visą kas geriausią, kartais nustums į šoną visus savo rimtus planus.

Mama arba Tėtis – Mergelė

Mergelei patinka jos vaiko ištvermė ir tikslingumas, kurie pasireiškia, jeigu jam patinka tai, ką jis daro. Tačiau ją siaubingai erzina, kai Jautis pradeda spyriotis ir ne pripažįsta, kad kažkame yra neteisus. Jautis nesiklauso nuoširdžių motinos patarimų tol, kol vienąkart nesupras, kame slypi sveikas protas. Bet Mergelę taip džiugina tai, kad Jautis tvirtai stovi ant žemės ir žiūri į gyvenimą taip, kaip ir ji pati. Jautis mėgsta namų ramybę ne mažiau nė Mergelė, taip kad šis vaikas nesukelia motinai kaltės dėl jos sėdėjimo namuose. Jautis, kaip ir jo mama, neturi labai plataus pomėgio pažintims ir draugystėms – nors mama pasistengs, kad vaikas turėtų visas bendravimo ir tobulėjimo galimybes.

Mama džiaugiasi, kad jos Jautis nėra negalvojantis. Bet ji nori, kad kartais jis būtų iniciatyvesnis! Jei jiems tektų keisti gyvenamą vietą, tai Mergelė lengvai prisitaikytų prie pokyčių, bet mažąjį Jautį reikėtų įtikinėti. Jautis priešintųsi tol, kol reikėtų sėsti į automobilį. Ši motina, kad išplėstų vaiko akiratį, Jautį veš į keliones, nes abu mėgsta istorines vietas. Tačiau Jautis gadins jos nuotaiką prašydamas ledų, o Mergelė pripažįsta tik sveiką maistą ir gerbia dietas, todėl jai bus sunku priimti sprendimą.

Tėtis-Mergelė visame kame mėgsta tvarką ir Jaučiui, turbūt, tai patinka. Tačiau kartais užsispyręs Jautis gali spyriotis, atsisakydamas vykdyti tėvo reikalavimus. Bet negalima iš Jaučio tikėtis visiško paklusnumo – nepaklusnumas yra dalis jo prigimties! Svarbu, kad tėvas visada prisimintų, kad jo vaikas-Jautis – puikus mažas padaras, kuris sutinka su jo elgesio, moralės ir sąžiningo požiūrio į darbą idėjomis.

Mama arba Tėtis – Svarstyklės

Šis draugiškas pora perdavimai Veneros pati, ir jie laimingi vienas kito kompanija. Mano mama yra pilnas žavesio, su visais jos geras požiūris, ir visi nuostabus suteikia jai malonumą. Laiminga disponavimo savo vaikų Jautis žmonėms, kurie turi prasmę jai, ir ji patiko savo atkaklumo ir pasišventimo. Abu mokame daiktų ir žmogaus santykių grožį, vertinant jį tinkamu pažįstamų. Žinoma, Jautis neabejoja, kad jis turi nuostabią mamą, ir nėra drovūs parodyti savo meilę, tada glosto jai. Ir tai suteikia Svarstyklių jausmas yra šilčiausi nuo meilės vaikui.

Mama Svarstyklės taip pat gali parodyti savo meilę, ir tai taip patogu, nes Jautis yra svarbus fizinis kontaktas, kuris yra pastovus ir labai konkretus pasireiškimas šiluma. Jei dėl kažkokių priežasčių tai nėra pakankamai, vaikas gali tapti nevaldomas ar uždara, tarsi rodo, kad iš jo buvo atimta kažką.

Visas optimizmo tėtis Svarstyklės mielai padėti jai nėra toks teigiamas pastoti vaikui atsikratyti blogos nuotaikos – taip, kad net užuomina paliko! Svarstyklės tikėti, kad gyvenimas, kad ir ten patinka. Taigi, tau reikia susidraugauti ir organizuoti grupes. Tačiau Jautis yra pernelyg pridedamas prie namo, mėgsta motina ir tėvas buvo arti, ir nori triukšmingą buvimą kelių arti patikimų draugų. Taigi jis turės prisitaikyti prie jo tėvo gyvenimo stilių.

Mama arba Tėtis – Skorpionas

Tai galinga pora ir jų sąjunga iš tikrųjų gali būti konstruktyvi – reikia tik užnorėti. Abu priklauso ryžtingoms, tačiau užsispyrusioms asmenybėms, kurias yra sunku pastumti iš vietos, taip kad nuolatiniams ginčams nebus, ko gero, matyti pabaigos. Bet mama-Skorpionas vis tik turi įtakoti, kad audra nurimtų laiku, juk vaikas – tai tik vaikas. Ji nieko neišloš iš savo atkaklumo, todėl geriau bandyti taikyti glamones ir Jaučio nepaklusnumą kaip ranka nuims. Be to, Jautis neturi Skorpiono tos super energijos. Jis nori judėti į priekį savo tempu ir pertraukas daryti savo nuožiūra. Bet, galų gale jis į tikslą ateis! Ir net padarys viską geriau, jei jo neskubins. Taip, jis nori būti sėkmingas – ypač jeigu tai atneš jam materialinę gerovę. Taigi, kai kalbama apie egzaminus, jis veiks su pavydėtinu atkaklumu, ypač jei laiku jam priminti, kad pasiekęs gerų rezultatų, jis galės gauti geresnį darbą.

Mama-Skorpionas visada stovės už savo vaiko nugaros, visą laiką stumdama jį, nes ji nori, kad vaikas grupėje būtų geriausias. Ji svajoja, kad jos vaikas pasiektų viso to, ko jai nepavyko. Tai sunki našta Jaučiui, kuriam labai nepatinka, kai jam kvėpuojama į pakaušį. Jis gėrisi namų jaukumu ir nenori eiti ten, kur yra stumiamas, net jei tai kelias į sėkmę. Stiprus Skorpionas mano, kad jo žodis namuose yra įstatymas. Mažasis Jautis vertina gerovę ir stabilumą, kurį jam suteikia tėvas, bet susidūrimai čia neišvengiami, ypač jei vaikas nori eiti savo keliu, atsisakydamas paklusti savo tėvui. Tėtis Skorpionas net suabejos, kad ar jis galės atstovėti savo, nes Jautis būna toks užsispyręs! Laimei, Jautis paprastai yra laimingas, kai tėvas jam pataria. Tai taip praktiška – žinoti, kas laukia tavęs, – svarbiausia, kad visa tai būtų pagrįsta ir suprantama.

Mama arba tėtis – Šaulys

Neskubančiam Jaučiui teks prisitaikyti ir neatsilikti nuo nesuvaldomos mamos idealistės. Mama Šaulys tarsi gyvena už du – ji nuolatiniame judėjime, mėgaujasi pokyčiais ir situacijų naujumu. Jautis mėgsta namų komfortą, nori pagulėti ant sofos su knyga ir visai nenori, kad jam pavyzdžiu statytų amžinai jauną mamą-Šaulį. Geriausia sudėti du jų skirtingus greičius ir padalinti per pusę! Leiskite jiems pabandyti susitikti kažkur per vidurį. Taigi, mamai-Šauliui reikia truputi sulėtinti tempą, priešingai mažasis Jautis paskui ją nesuspės, bet Jaučiui gyvenimo pagreitinimas neleis įklimpti rutinoje.

Mama-Šaulys gyvenime turi daug interesų, ji kupina naujomis idėjomis ir yra labai energinga. Jaučio išsamesnis požiūris į gyvenimą, ir jis neturi laiko viliojančioms idėjoms ir beprotiškiems planams. Jis jaučiasi saugus su tuo, ką jis turi, ir nemato prasmės permainose. Sportiškas, azartiškas Šaulys visada linksmas. Ir norėtų perteikti šiek tiek optimizmo savo rimtam vaikui: Jaučiui būtų gerai pažvelgti į gyvenimą su įkvėpimu! Įspūdingi tėvo pasakojimai vakarais ir prasimanymais alsuojančios dienos suteikia mažajam Jaučiui nemažai naudos, bet jis ne visada nori tai pripažinti.

Mama arba Tėtis – Ožiaragis

Mama-Ožiaragis mano Jautį esant natūralų neskubantį kruopštų, o vaikas yra laimingas, kad jo motina priima jį tokį, koks jis ir yra. Jis nemėgsta būti skubinamas, ir Ožiaragis gerai supranta, kad per didelis spaudimas gali tik atimti Jaučio pasitikėjimą savimi. Visgi motina Ožiaragis puoselėja ambicingas viltis į savo vaiką, o todėl neleis jam atsipalaiduoti: jei nori gyvenime rasti gerovę, išmok dirbti! Jautis su tuo sutinka, nes jis žino: niekas iš dangaus nekrenta, o juo labiau sėkmė. Abiem svarbūs savi namai, saugūs, patogūs, ir abu yra linkę manyti, kad gyvenimas yra nuspėjamas ir nereikalingų pasikeitimų galima išvengti. Tiesa, Ožiaragis palankiai vertina tam tikrą pažangą, tačiau Jautis nori kad viskas liktų kaip buvę. Jam patinka jaukumas namuose ir komfortas, o motinai-Ožiaragiui tai, neabejotina, dar ir socialinio statuso rodiklis.

Mažasis Jautis į savo užsispyrusį tėvą Ožiaragį žiūri iš apačios į viršų, kuris visuomenėje yra laikomas tiesos ramsčiu. Kaip taisyklė, jam darbe sekasi, ir net tai, kas supa jį, tarsi kalba apie tai, kad jis pasiekė daug. Taigi Jautis nuo vaikystės pripratęs prie to, kad darbas visu pajėgumu gali duoti tam tikrų rezultatų, ir todėl jo pastangos nebus veltui. Pirmoji Ožiaragio dovana savo vaikui Jaučiui, tikriausiai, bus taupyklė, po kurios seks sąskaita taupomajame banke!

Mama arba Tėtis – Vandenis

Mama Vandenis tarsi ne iš šio pasaulio. Ji skraido padebesiais, o tuo pat metu jos praktiškas mažasis Jautis tvirtai stovi ant žemės ir jo galvoje nėra nerealių minčių. Nenuostabu, kad kartais vienas kitam šie du asmenys sukelia sumišimą!

Jautis kartais net pradeda nerimauti ar nusileis jo motiną ant žemės, kad užsiimti tokiais rimtais reikalais, kaip pusryčių paruošimas arba skalbimas, nes Jautis negali išsiversti be komforto. Tuo tarpu mamą-Vandenį labiau domina intelektiniai klausimai, politika ar socialiniai santykiai, na, o tokius klausimus, kad praustis, galima ir ignoruoti!

Tokia mama geriau pasireikš žmonių grupėje. Ji turi daug draugų, su kuriais dalijasi savo idėjomis ir interesais, užimančiais jos kūrybingą protą. Jautis gi nori, kad motina priklausytų tik jam! Jis visai nenusiteikęs, kad aplink jį visą laiką būtų minia, nors ir džiaugiasi sujudimu, kuris prasideda namuose kartu su jo motinos draugais. Bet jis svajoja apie ramius vakarus, kad galėtų prisiglausti prie savo mamos … Jaučiui labai reikia meilės, bet mama-Vandenis nėra linkusi į fizinį kontaktą – ji savo meilę išreiškia žodžiais arba idėjomis, suprantamomis tik jai pačiai.

Tėtis Vandenis gyvybingas ir užimtas pats savimi. Jis jautrus ir geras, draugiškas ir sąžiningas, tačiau yra dienų, kai jis taip absorbuojamas savų interesų, kad mažojo Jaučio akyse atrodo beveik svetimas. O jam taip reikalingas tėvas, meilus ir dėmesingas, ir vaikas gali jaustis nereikalingas, todėl nelaimingas. Ir vieną dieną tėvas sužino, kad jo vaikas tapo užsispyręs, užsidaręs, kad jis nustojo būti taikus, draugiškas padaras, kuriu jį visada norėjo matyti jo tėtis-Vandenis …

Mama arba Tėtis – Žuvys

Minkštaširdė mama-Žuvys apgobia savo vaiką-Jautį patikimu meilės tinklu! Ji nuramins jį, jei reikia, apibers švelnumu ir išmokys svajoti. Ji organizuos vaikui pramogines ekskursijas, plėtos jo kūrybiškumą – ir apskritai leis viską! Čia ir yra pagrindinė problema. Žuvys nepajėgios būti tvirtomis, taip kad apie discipliną ir nesvajokite. Mažasis Jautis paliktas sau pats vienas, o jam tik to ir reikia! Tačiau, norint jaustis pasitikinčiai ir ramiai, jam reikia, kad mama pasakytų, kas yra teisinga ir kas negerai. Na, o Žuvys nepakenčia konfliktų. Taigi, mama-Žuvys vengia nustatytų kokių tai griežtų taisyklių ar apribojimų, jeigu tai iššaukia protestą.

Mažasis Jautis gali išaugti per reiklus, jei Žuvys kartais neužims tvirtos pozicijos. Galų gale, jai teks tai padaryti – bet tik tada, kai reikalai pasieks kraštutinumą. Žuvys taip pat gali pikti, ir net labai, jei pajus, kad ją prispaudė prie sienos. Vieną dieną mama-Žuvys pastebės, kad jai sunku susidoroti su Jaučio užsispyrimu. Ji pati yra lanksti, sugebanti prisitaikyti prie bet kokios naujos situacijos, ir jai sunku matyti vaiką, kuris nėra pasiruošęs pasikeisti bei tam priešinasi. Galbūt, motina-Žuvys vargu ar taip kada nors elgėsi. Jei ji turėjo problemų, tai užmerkdavo akis viskam.

Geras tėtis-Žuvys yra pasirengęs skirti visą savo laiką mažajam Jaučiui. Jis mėgsta, nusileisdamas į vaiko lygį, žaisti vaikų žaidimus, ypač jeigu į darbą paleidžiamos spalvos, teptukai arba plastilinas. Jis supranta savo vaiką, jei tas nori ką nors paliesti, ar tai būtų švelni minkšta pagalvė arba aksominė žaislinio kačiuko nugara. Mažasis Jautis supranta, kad jo tėvas į gyvenimą žiūri ne taip, kaip jis. Jis yra pasirengęs iššūkiams ir jam užteks atkaklumo juos įveikti. Bet tėtis Žuvys vengia problemų ir nori išvengti konfrontacijos. Bet ar tik tai yra svarbu jų santykiuose? Bet kiek džiaugsmo ir fantazijos atneša į mažojo Jaučio gyvenimą jo tėvas! Ir, galų gale, ar ne per gerai, kad visą laiką būti realistu? O kas, jei ne tėvas-Žuvys, padės Jaučiui kartais pakilti virš visų šių labai rimtų žemiškų problemų?

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.