Vaikas Liūtas

Tėvai ne iškart pradeda suprasti, kad jų Liūtukai su metais pareikalaus ne tik kraičio, bet ir tvirtos finansinės bazės plačiam gyvenimui aukštame lygyje. Jiems nieko nereiškia iš jūsų pareikalauti brangų kostiumą arba suknelę, arba ir puikiausią avalynę. Jų aistringi jausmai yra jų pagrindinė varomoji jėga. Labai anksti išryškėja jų potraukis priešingai lyčiai, o jausmai aukščiau proto. Iš prigimties jie yra malonūs ir dosnūs, pasitikintys savimi ir išdidūs, drąsūs, ambicingi, su stipriai išreikštu savigarbos jausmu.

Liūtai-vaikai tai lyderiai ir vaikų vadeivos geriausia tų žodžių prasme. Jie kuria naujus žaidimus ir jiems vadovauja. Vaikai juos myli ir gerbia. Liūtukai mėgsta įvairius vakarus ir šventes, dažnai turi dramos aktoriaus sugebėjimų. Romantiškos asmenybės anksti pradeda nusivilti gyvenimu. Liūtas – kilnumo simbolis. Jie veržiasi vadovauti bendraamžiams, seserims ir broliams. Vyresniame amžiuje atsiranda egocentrizmas ir stipri trauka pasirodyti. Mėgsta linksmą ir džiaugsmingą gyvenimą, kuris pripildytas pramogomis ir malonumais, prabanga ir pompastika, išoriniu spindesiu. Tėvams sunku suprasti iš kur tokie charakterio bruožai, tokie ypatingi reikalavimai ir poreikiai? Jiems sunku net įsivaizduoti, kad visa tai sąlygoja Saulės buvimas Liūto ženkle.

Liūto ženklo vaiko santykiai su tėvais

Šio zodiako ženklo santykiuose su tėvais svarbu suprasti, kad sunkiausia Liūtams yra paklusti. Jie svajoja apie didžiulius darbus, šlovę, pagerbimus ir apdovanojimus. Iš neigiamų Liūtukų charakterio bruožų, tai akivaizdi arogancija, akiplėšiškumas ir arogancija, žiaurumas, despotizmas, puotavimo ir kitokių išorinio gyvenimo švenčių troškimas. Nemėgsta antrareikšmio statuso visuomenėje. Pagal savo natūrą jie daugiau artistai negu specialistai. Jiems reikia aplodismentų ir pripažinimo. Juos sunku įtikinti. Smurtas, jiems nebūdingas. Paprastai turi šeimą, pomėgius, patinka būti globėjais. Be to, visada ir visur siekia užimti pagrindines pozicijas ir postus. Juos reikia nuolat girti už viską – idėjas, pasiūlymus, pažiūras ir nuomonę, gebėjimus ir įgūdžius ir išorinę išvaizdą. Svarbus charakterio bruožas – naivumas. Mėgsta konkrečias diskusijas. Labiausiai pažeidžiamos vietos – širdis, nugara ir stuburas, kraujotaką. Jiems būdinga – karščiavimas, įvairūs uždegimai, akių ir veido, skrandžio ir stemplės ligos.

Mama arba tėtis – Avinas

Prieš mus dvi ryškios, savimi pasitikinčios asmenybės, kur vienas kitą vertina pagal gyvybingumą ir gebėjimą veikti. Mama didžiuojasi, kad jos kūdikis Liūtas pasiryžęs aukštai laikyti savo ženklo vėliavą, nors pirma į priekį veršis vis dėl to pati mama-Avinas. Ji gali greičiau įsijungti į veiksmą, kai reikia vykdyti sumanymą. Liūtas gi seks paskui ją, bet pradžioje jam prireiks laiko įsibėgėti. Juk jis nelinkęs spontaniškiems ir rizikingiems veiksmams, kaip drąsioji jo mama. Mama gali manyti, kad ji yra pranašesnė už visus ir viskame, bet Liūtas taip pat nusiteikęs būti geriausiu. Ir jeigu tai ne visada taip, nepamirškime jį nuoširdžiai pagirti. Pagyrimai glosto Liūto savimeilę ir motina gali pasiekti visko, ko tik panorės, žinoma, jei sumaniai panaudos komplimentus. Bet jei jie nenuoširdūs… Liūtas galų gale viską supras ir pradės tikėti, kad jis išduotas. Taigi, girdama būkite atsargi ir nebandykite manipuliuoti Liūtuku!

Tėtis-Avinas nori, kad vaikas būtų toks pat veiklus ir sėkmingas kaip jis pats, taip kad Liūtas, – tai vaikas, kuris gali pateisinti jo viltis. Liūto valdingas, bet atlaidus charakteris, jis linkęs pirmauti mokykloje ir visada būti dėmesio centre. Gal jis yra ir ne toks veiklus, kaip jo tėvas, tačiau turi pakankamai ugnies ir veržlumo, už ką tėvas jį ir myli. Liūto platus požiūris į pasaulį ir jis džiaugiasi, kad tėvas jį supranta. Jeigu šie du nuspręs, kad atėjo laikas šiek tiek pasilinksminti, sustabdyti jų neįmanoma! Tėvas ras laiko, nepaisant užimtumo darbe ir visuomeninėje veikloje, kad nuvežtų savo vaiką į zoologijos sodą, paplaukiotų valtimi ar suorganizuotų ekskursiją į rezervatą, kur yra safari. Su tėvu-Avinu net įprasta diena gali būti pripildyta nuotykių, ir kai paūgėjęs Liūtukas prisimins savo vaikystę, net daug ką gali nustelbti šie jaudinantys įspūdžiai.

Mama arba tėtis – Jautis

Rami ir švelni mama-Jautis myli savo mažąjį Liūtuką, nors jo vadovaujantis tonas kartais stato ją į aklavietę. Taip, ji neprieštarauja tam, kad daryti viską kas įmanoma savo išskirtiniam vaikui ir leidžia jam daug ką. Ji yra labai kantri, bet vienąkart ji supras, kad visa tai nuėjo per toli, o ji nesiruošia tenkinti visų jo norų! Gerai, kad kartais taip atsitinka, kitaip Liūtas gali išaugti įsitikinęs, kad visi žmonės yra jo paslaugoms. Šalia motinos jis tampa labiau apgalvojantis ir su dėkingumu jaučia, kad yra mylimas, ir kad jam gera šiuose jaukiuose namuose, kur juo rūpinasi mama. Abu jie nesiruošia nieko sau atsakyti ir tikriausiai kartu mėgausis gardžiu maistu ir gražiais niekučiais.

Padėkite jam, jei jis pradės domėtis menu, knygomis, ar panorės groti muzikos instrumentu – visa tai padės jo saviraiškai. Motinos neturėtų tikėtis, kad laikui bėgant jis taps ramus, racionalus žmogus kaip ji. Išmintis jam – ne žemiškoji patirtis, o kūrybiškumo rezultatas, taip kad motinai teks suprasti, kad kiekvienas ieškodamas gyvenimo prasmės turi savo būdą.

Tėvas mokydamas Liūtą kantrybės ir sugebėjimo įgyvendinti savo idėjas praktikoje duos keletą labai svarbių pamokų. Jis taip pat išmokys savo atvirą ir sąžiningą Liūtuką pernelyg nepasitikėti nepažįstamais žmonėmis ir nurodys jam kaip pasiekti sau keliamus tikslus.

Mama arba tėtis – Dvyniai

Ši pora pilna idėjų. Abu turi tiek energijos, kad galėtų tapti bet kurios sporto komandos, linksmos šventės mokykloje siela ar geriausių miesto vaikų kūrybos konkursų organizatoriais. Mama-Dvyniai mėgsta bendravimą ir yra pasirengusi pasikviesti visą pulką motinų su vaikais ir sudaryti su jais kompaniją. Liūtui patinka, nes tai leidžia jam būti dėmesio centre, t.y. draugijos fone šviečiančiu mažuoju šeimininku! Mamai-Dvyniai patinka būti savimi, jos vaikas-Liūtas taip pat patenkintas savo asmeniu. Mama su malonumu prigalvoja kuo gi jiems užsiimti laisvu laiku, todėl organizuoja smagius žaidimus, sportines rungtynes. Na, o Liūtui iš tiesų reikia, kad jį nuolat linksmintų, nes kai jam kas nors įdomu, jis su malonumu įsijungia ir dalyvauja. Mama-Dvyniai nuolat teiks jam naujus pasiūlymus, o tuo pačiu ir ras galimybę save parodyti! Šiuolaikiškas tėtis-Dvyniai dažnokai aplenks Liūtuką, ypač kai ateis eilė šokiams. Šį tėtį neapkaltinsi tuo, kad jis atsilieka nuo gyvenimo! Jis toks skirtingas, toks įdomus, linksmas ir žaismingas, ir Liūtukas labai jį myli, nes su juo niekada nebūna liūdna.

Tiesa, kartais Liūtas norėtų pamatyti tėvą labiau atsakingą ir patikimą. Liūtas niekada nėra tikras iki galo ar gali pasitikėti savo permainingu tėčiu ir ar jis padarys viską, ką pažadėjo. Taigi, tėvas turi stengtis, kad visi su vaiku sietini planai, atitiktų įspūdingus pažadus. Na, o jei tai ne visada pavyksta, tai Dvyniai moka įtikinti save, kad mažasis Liūtukas jam atleis. Liūtui patinka aukštų siekių žmonės ir jam tiesiog neateina į galvą, kad kartais ir jie gali patirti nesėkmę.
Tėvas-Dvyniai mėgsta visus paerzinti ir vargšas Liūtukas, kuris viską priima tiesiogine prasme, jaučiasi prislėgtas, kai tėvas jį pastato į kvailą padėtį. Liūtas – išdidus padaras, ir tokie dalykai gali pakirsti jo pasitikėjimą savimi, nes jis nėra toks nepajudinamas, kaip atrodo.

Mama arba tėtis – Vėžys

Mylinti motina Vėžys taip prisirišusi prie savo mažojo Liūtuko ir tai taip akivaizdu visame kame! Vis dėlto, Liūtas – ugnies ženklo vaikas. Jis mėgsta savo nepriklausomybę ir jam reikia laisvos erdvės. Vargu ar jis bus laimingas jausdamas priežiūros perteklių. Jam reikia ryškių įspūdžių, puikių idėjų, kompanijos ir pramogų, o amžinai nerami motinos natūra simpatijų nekelia. Liūtas dažniausiai protingas, pakankamai atlaidus, šiek tiek pagyrūniškas ir mažai tikėtina, kad jį trauks patogus ir jaukus dvasinis artumas, kurį mama-Vėžys tikisi sukurti su savo vaikais. Jis norėtų, kad mama jį įkvėptų naujiems žygdarbiams. Jį apims neviltis, jei mama bandytų jį sulaikyti net vedina gerų ketinimų. Šie du žmonės turi suprasti, kad tik kompromisinis sprendimas galės tenkinti abu.

Vėžys stengiasi būti geru tėvu. Jis yra pasirengęs aukotis savo vaiko labui, kad jis gautų visą, kas geriausia ir Liūtą, kuris vertina kokybę, tai tenkina. Tėvas yra pasirengęs padėti savo vaikui ir net automobiliu vežti į mokyklą ar futbolo rungtynes, kad tik jis suspėtų. Bet vargšui tėčiui trūksta Liūto energijos, taip kad jis galų gale tiesiog išsikvėps. O kai tėvas pavargsta, jis tampa irzlus. Iš esmės tėvas yra labai emocingas, bet stengiasi tai paslėpti. Jis slopina savo emocijas, nes negali susidoroti su jomis, bet jos vis išplaukia į paviršių blogos nuotaikos ar piktų pastabų pavidalu. Jis mano, kad visi turėtų jį priimti tokį, koks jis yra, ir, žinoma, jis pretenduoja į šeimos vadovo vaidmenį. Išdidus Liūtas gali būti kritiškas visoms toms tėvo nuotaikoms ir sugebėti tai išsakyti jam į akis. Galimas konfliktas tarp jų, ypač jei Liūtas pareikš apie savo asmenines teises. Beje, tai kada nors įvyks. Ir turbūt jo tėvui-Vėžiui nepavyks vaiką sustabdyti, nebent jis atrastų kokį tai ypatingą būdą, kad įgytų savo Liūto pagarbą.

Mama arba tėtis – Liūtas

Šios poros buvimas jaučiamas iškart. Net mokyklos sporto šventės akcentu gali būti ne tik mažojo Liūto šimto metrų bėgimas, bet ir įspūdinga mamos-Liūtės skrybėlė. Abu jie veržiasi būti dėmesio centre ir tikrai tampa ryškiomis žvaigždėmis bet kurioje situacijoje. Problemos gali kilti tik tuomet, jei mamytė-Liūtė panorėtų, kad jos vaikui tektų pagrindinio herojaus vaidmuo. Bet paprastai ji renkasi stovėti greta ir gėrisi jo šlovės atspindžiais, kurios jos vaikas tikrai yra vertas. Ir ji pasistengs įsitikinti, kad jos vaikas pasiekė viską, ko yra vertas. Ši motina išspaus iš savo vaikų visą kas įmanoma ir lengvai nesusitaikys su nesėkme. Tikėtina, kad mažasis Liūtukas gaus aukščiausius pažymius ir parodys geriausius rezultatus iš visų mokymosi dalykų. Tikriausiai taip ir bus, nes šis vaikas turi įgimtą norą tapti geriausiu.

Tėtis-Liūtas rizikuoja rasti konkurentą savo vaiko asmenyje! Liūtas mažasis taip pat mėgsta komanduoti ir įsitikinęs, kad tėvai privalo įgyvendinti jo norus. Liūtas yra laikomas valdingiausiu Zodiako ženklu ir tai tampa akivaizdu nuo pirmos jo gimimo dienos. Liūtas-vyresnysis yra idealus pamėgdžiojimo modelis, o mažajam Liūtukui reikalingi idealai. Toks tėvas mėgsta būti dėmesio centre, visuomenės susirinkimo širdyje, nes jis gimęs lyderiauti. Mažasis Liūtas žiūrės į jį dievinimo pilnomis akimis, tikėdamasis kada nors pats tokiu būti. Jis verčia tėvą jaustis tikrai ypatingu žmogumi – beveik idealu. Tačiau, tėvas turėtų būti budrus, kad vieną dieną neišryškėtų, jog šis Liūtas turi trūkumų! Vaikas jausis nusivylęs kai supras, kad jo tėvas viso labo yra tik žmogus …

Mama arba tėtis – Mergelė

Motina-Mergelė stebisi nepavargstančiu mažuoju Liūtuku. Jis visada judėjime ir ji vos spėja su juo. Jis kupinas idėjų, visada nori būti įvykių centre, o tuo pačiu labai skiriasi nuo mamos, kuri yra drovi, kukli, praktiška ir mato visus savo vaiko didžiųjų planų trūkumus.
Būtų geriausia, jei mama taip stipriai jo nekritikuotų, netgi jei tuo ji nori padėti mažajam Liūtukui. Jis toks linksmas, kai būna pilnas ugnies ir entuziazmo! Na kam jį slopinti, juk nesėkmę patyręs Liūtas yra liūdnas reginys. Ir ar reikia atimti iš jo įkvėpimą? Liūtai nori gyventi plačiai, o Mergelei-mamai sunku nekalbėti apie įvairias smulkmenas. O išdidžiam Liūtui reikia pagyrimų, skatinimų, šilumos, garbinimo ir palankaus vertinimo. Netrukdykite jam, neatimkite aukščio, t.y. garbės, šlovės pojūčio – jo pasididžiavimo jausmas trapesnis nei manote ir svarbu, kad jis jo neprarastų.

Mąstantis tėtis-Mergelė pasirengęs save laikyti tramdytoju, o būtent kai susiduria su savo ypač aktyviu mažuoju Liūtu, jo beribe energija ir begalinėmis idėjomis. Mergelė mano, kad visa tai reikėtų sutvarkyti ir, kad būtent tėvas yra tas asmuo, kuris gali padėti vaikui sutelkti savo pastangas realiam reikalui (veiksmui), tarp daugelio interesų pasirinkus kažką tikrai vertingo.

Deja, tėvas nesupranta jaunatviško maišto ir visiems bus nelengva, kai paauglys Liūtas pradės elgtis iššaukiančiai ir maištauti mokykloje prieš bet kurį mokymosi dalyką. Mergelė pripažįsta savo namuose tvarką ir netoleruoja valdingo Liūto elgesio, taip kad čia karinių veiksmų neišvengti. Bet kai ateis laikas atsakingiems egzaminams, būtent tėvas suteiks realią pagalbą išmokydamas teisingai žiūrėti į dalyko mokymąsi ir kaip išbaigtai įsisavinti mokomąją medžiagą be nereikalingo skubėjimo. Ir tėvo patarimų dėka, Liūtas egzamino metu turi parodyti geriausius rezultatus – juk su prastesniu rezultatu Liūtukas nė nesutiktų.

Mama arba tėtis – Svarstyklės

Bendraujanti mama-Svarstyklės žino kaip sukurti tinkamą aplinką savo draugiškam vaikui. Ji turi daug draugų, kurie yra palanki auditorija mažajam Liūtukui, kuriam taip reikalinga publika. Vaikas mėgsta būti tarp žmonių ir laimingas gaudo jų susižavėjimo kupinus žvilgsnius. O mažasis Liūtukas tikrai visiems patinka. Jis toks ryškus, kad jo noras pritraukti aplinkinių dėmesį nesukelia nepasitenkinimo.

Motina-Svarstyklės žino kaip Liūtui leisti pajusti, kad jis yra geriausias vaikas pasaulyje. Mama giria jį už kiekvieną geranoriškumo pasireiškimą, be to jaučia, kad į jos meilę vaikas atsako meile ir stengiasi būti jam jautri ir švelni. Jiedu mėgsta dalintis idėjomis ir svajonėmis, ir abu pilni optimizmo. Motina duos vaikui laisvę, kuri taip būtiną saviraiškai, kūrybiškumui, bet nepamirš išmokyti jį sveiko proto. Taip, jie tikrai yra nuostabus derinys!

Tėvas-Svarstyklės didžiuojasi savo vaiku, nes būnant tarp žmonių jis sulaukia palankių vertinimų. Tėvui pavyksta sukurti puikios šeimos „galvos” įvaizdį, kurioje net vaikai elgiasi nepriekaištingai. Liūto asmenyje šeima turi vaiką, kuriuo visi žavisi. Mažasis Liūtas yra bendraujantis, žavus, nors ir jis gali padaryti klaidų, ypač kai kalbama apie geras manieras, – juk jis įsikiša į bet kurį suaugusių žmonių pokalbį arba netinkamai pasisako. Bet visa tai smulkmenos, nes jis dažniausiai yra vertas tėvo pagyrimų.

Mama arba tėtis – Skorpionas

Šie du yra labai susieti vienas su kitu. Jie vienas kitą myli gilia ir švelnia meile. Tačiau ir tarp jų būna pakankamai aštrų ginčų, nes abu yra stiprių Zodiako ženklų atstovai, kurie nori kontroliuoti situaciją. Mama yra užtikrinta, kad privalo kištis į visą tai ką daro Liūtas, o vaikui tai labai sunku ištverti. Jis iš prigimties yra organizatorius ir turi savo, ypatingus, metodus. Jis nemėgsta, kai mama jį skubina, arba bando daryti savo išvadas, tuomet jam pradeda atrodyti, kad visos jo pastangos bergždžios. Jie gali ginčytis trypdami kojomis ar piktais šūksniais ir abu sudirgę ilgokai nenorės kalbėtis tarpusavyje. Bet susitaikę vėl tampa geriausiais draugais. Žinoma, viso to galima išvengti, jei mama nebandytų viską kontroliuoti. Liūtas ir pats mėgsta komanduoti ir netoleruoja, kai jam nuolat kartojama ką ir kaip jis turi daryti. Ir mamai būtų geriau gerbti jo išdidumą, paliekant jam teisę pačiam spręsti savo reikalus.

Mama-Skorpionas nori įtakoti savo vaikus, – žinoma, su geriausiais ketinimais. Ji dažnai bando iš jų išgauti tai, ko dėl kažkokių priežasčių nepavyko jai pačiai, ir Liūtas turės tai išbandyti ant savęs. Bet jis ir pats siekia sėkmės įrodydamas, kad jis gali būti pirmas. Didesnę naudą duotų mamos skatinimas ir palaikymas tame, ką jis pasirinko.
Išdidžiam tėčiui-Skorpionui malonu, nes jo giminę pratęs Liūtas. Jis džiaugiasi, kad jo vaikas gali pakovėti už save ir sako ką galvoja. Jis didžiuojasi, kad jo vaikas visada yra klasės lyderis. Taigi, Liūtas, – tai ne šiaip sau gudruolis, o vertas dėmesio šeimos įpėdinis.

Mama arba tėtis – Šaulys

Abu – ir Liūtas, ir Šaulys – optimistai, ir jie tiesiog neturi laiko inkštimui. Žinoma, būna metas, kai motina praranda ramybę (dažniausiai dėl to, kas vyksta), bet mažajam Liūtui reikia išmokti suprasti, kad tai visai ne jo kaltė. O mamai reikia nepamiršti, kad tuo metu jai reikėtų pasikalbėti su vaiku, nes jo abejonės savimi jam labai trukdo. Tikriausiai jis bandys paguosti savo mamą ir tai jam pavyks. Liūtas mėgsta naujas idėjas, bet jis didelio entuziazmo kaip Šaulys neturi. Liūtas gauna malonumą nuo to, kad jis žino ir myli, o tuo pat metu motina-Šaulys laiminga pažinti nepažįstamą. Ji išmokys Liūtą keliauti praleisdama savaitgalius su juo užmiestyje ar atostogaudama užsienyje.

Liūtui patinka motinos intuicija, vaizduotė, savarankiškumas ir sąžiningumas. Bet kartais, kaip jam atrodo, ji būna per daug sąžininga! Ji laiko savo pareiga sakyti tik tiesą, ir gali pareikšti, kad jos vaikas yra apskretėlis, būtent tada, kai jis ruošiasi į savo pirmąjį pasimatymą! Išdidų Liūtą labai žeidžia panašios pastabos, nors mama daro gerą darbą, suduodama smūgį Liūto didžiavimuisi savimi … Bet jei ji tą pati darys su humoru, jos žodžiai neturi pernelyg pakenkti jam. O jei mama savo vaikui sako kažką ypač malonaus, Liūtas gali būti tikras, kad ji būtent taip ir galvoja.
Tėtis-Šaulys – tai sūkurinis žaibas, bet labai draugiškas. Jis yra pilnas gražių idėjų ir visada žino, ką reikia daryti, kokius žaidimus žaisti ir kur keliauti. Liūtas myli savo tėvą už tai, kad jis yra kupinas gyvenimo džiaugsmo. O Šaulys negali nesidžiaugti savo vaiko gebėjimu taip gražiai bendrauti ir su kitais. Atrodo, kad visiems malonu susipažinti su jo mažuoju Liūtu, nors paties Šaulio manieros verčia aplinkinius kartais laikytis šiek tiek atokiau.

Mama arba tėtis – Ožiaragis

Praktiška mama-Ožiaragis myli savo mažąjį fantazuotoją Liūtą. Ne taip lengva priversti mamą-Ožiaragį juoktis, bet Liūtas su jo nuotaikingais išdykavimais sukelia šypseną jos veide. Mama mano, kad jos numylėtinis yra drąsi maža asmenybė ir norėtų pati turėti jo drąsą. O Liūtas greta mylinčios mamos jaučiasi ramus, nes ji patikima, tarsi uola… Mama-Ožiaragis su pasigėrėjimu stebi jos kūdikio optimizmą, tikėjimą savimi ir tokią gyvą vaizduotę! Ir mama, kuri neturi įpročio būti paslaugų tiekėja, bet yra pasirengusi su vaiku elgtis kaip su princu vykdydama jo norus, ji jo žavesio belaisvė, ir nuo pat pirmųjų jo gimimo dienų.

Kuo ilgiau mama Ožiaragis stebės savo vaiką, tuo sunkiau jai bus suprasti kaip jis sugeba aplenkti kitus ir įgyti tiek daug draugų, ir be jokių ypatingų pastangų. Ožiaragis visada primena savo vaikui, kad tinginystė gyvenimo blogis. Bet, atrodo, kad Liūtas pasiekia visko net nepajudinęs piršto. Taigi jis jai yra mįslė, – tai ryškus, Saulės valdomas vaikas, kuris, kaip magnetas traukia prie savęs žmones ir sėkmę.

Principingas ir reiklus tėtis-Ožiaragis yra tikrai protingas žmogus. Jis savo žemišką požiūrį į gyvenimą nori perteikti vaikams ir yra laimingas, kai jo klausosi.
Tačiau Liūtas yra ne tas vaikas, kuriam reikalingi nurodymai. Jis, žinoma, klausosi, bet su vidiniu įsitikinimu, kad jis pats viską žino. Iš tikrųjų jam viskas gaunasi kuo puikiausiai, žinoma, jei jam duodama galimybė veikti savaip. Ir nors gali atrodyti, kad Liūtas yra nemandagus savo tėvo atžvilgiu, ignoruoja jo patarimus, bet jis veikia vedamas savo paties vidinių įsitikinimų. Tėvas dėl to neturėtų įsižeisti. Vietoj to, vertėtų gerbti Liūtą – kaip kūrybingą žmogų!

Mama arba tėtis – Vandenis

Liūtas yra labai patenkintas, kad mama į jo gyvenimą per daug nesikiša. Jis ir pats žino ko jam reikia ir negali pakęsti kai kiti galvoja, kad jis turėtų viską daryti pagal kitų įsitikinimus. Mamai-Vandeniui patinka, kad jos kūdikis Liūtas nusprendžia pats kaip jam pasielgti susidariusioje situacijoje. Jai svarbu, kad vaikai kuo anksčiau išmoktų savarankiškumo. Tačiau, Vandenis mano Liūtą esant savanaudžiu ir kad reikėtų jį išmokyti daugiau rūpintis kitais. Mama-Vandenis pirmenybę atiduoda tiems, kurie paremia grupes arba visuomeninius judėjimus, o ne tik galvoja apie save. Liūtas, vedamas savo sumanymų, spontaniškai sprendžia kaip ir kada elgtis, ir daugiau dėmesio skiria savo paties interesams.

Ši pora (Liūtas ir Vandenis) randa malonumą tarpusavyje bendraudami. Vandenis gerbia savo vaiką dėl jo kūrybingo mąstymo, gėrisi jo šiluma ir ištikimybe. O Liūtui patinka, kad jo mama su tokio įkvėpimu sutinka kiekvieną naują idėją, be to jis vertina jos teisingumą ir kilnumą. Galbūt jai pavyks lengvai susidoroti su jo jaunatvišku maištingumu. O jis visam laikui išlaikys savo širdyje nuoširdžią meilę savo motinai-Vandeniui.

Tėtis-Vandenis yra kupinas energijos ir naujų idėjų, kuriomis jis dosniai dalijasi su savo mažuoju Liūtuku. Tėvas mano, kad jo vaikas yra sąžiningas, atviras ir draugiškas, – tai nuostabus mažas draugas, kuris lydės jį linksmose kompanijose, kelionėse, kurias jis taip mėgsta. Liūtas visada išsiskiria iš minios ir tėvui yra kuo didžiuotis.

Mama arba tėtis – Žuvys

Minkštoms ir emocingoms Žuvims teks sutelkti visą savo energiją, kad susitvarkytų su Liūtuku, kuris mėgsta duoti nurodymus, padėti viską organizuoti, ir net sakyti ką ji turėtų daryti ir ko ne. Rami motina, kol jai tai neatsibos, tam neskiria ypatingo dėmesio. O tuomet ji pakankamai tvirtai pastatys jį į vietą. Mamai patinka, kad jos vaikas moka jaustis laimingas. Ją džiugina jo šiluma ir dosnumas, jo jėga ir optimizmas. Tai maža baterija, iš kurios ji gali pasikrauti energijos, kad po to tvarkytų savo gyvenimą, kuriame yra daug netvarkos. Tikriausiai šis stilius jai ir tinka, tačiau kai greta Liūtas, ji jaučia poreikį sukurti tokius namus, kur jos mažajam Liūtukui būtų jauku ir patogu.

Ji jam daug ką atleidžia, juk jis toks žavingas! Ir apskritai yra pasirengusi ištirpti, kai šis meilus vaikas apkabina ir bučiuoja ją. Visa, ko nori Žuvys – tai, kad jos vaikai ją mylėtų. Motina moko Liūtuką būti šiek tiek minkštesniu, nesakyti to, kas gali įžeisti kitus, moko panaudoti savo vaizduotę ir ugdyti kūrybiškumą. Tačiau, Žuvims reikia išmokti būti tvirtesnėmis, kitaip Liūtas išaugs pernelyg valdingas, įsitikinęs, kad kiekvienas turi daryti tik tai, ko nori jis. Jam gyvybiškai svarbu suprasti, kad kiti taip pat turi norų, kuriuos reikia gerbti, ir mama Žuvys tai turi paaiškinti jam.

Tėtis Žuvys visokeriopai stengiasi laikyti save rankose ir būti tvirtas, bet jam sunkiai seksis. Tačiau, kai mažasis Liūtukas su neišsenkančia energija ir savanaudiškais polinkiais galiausiai išves jį iš kantrybės, tėvo emocijų audra gali tapti nevaldoma. Nubaustas Liūtas, ilgai vaikščios paniuręs, tačiau vis tiek labai naudinga laikas nuo laiko jam parodyti, kad viskas turi savo ribas. Šis nuolat užimtas vaikas mėgsta kraštutinumus ir vieną dieną jautrus tėvas-Žuvys pastebės, kad jam sunku su tuo susidoroti. Geriausia, jei tėvas stengtųsi nuolat būti pakankamai griežtas, o ne retsykiais prarandantis savitvardą. Čia reikalinga disciplina, bet kaip sunku tėčiui-Žuvys nuolat rodyti charakterio tvirtumą! Ir jis tai nuolaidžiauja savo vaikui leisdamas jam viską, tai griežtai bara už negerus veiksmus.

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.