Vaikas Vandenis

Jaunųjų-Vandenių tėvai nuo vaikystės turėtų ugdyti savo vaikuose išradingumą, gebėjimą sugalvoti – tegul vaikai piešia, karpo, tegul viską daro savaip, jei tik nori. Neverskite jų laikytis kokio nors šablono, nes šie vaikai yra labai aktyvūs, išradingo proto, jie gali sugalvoti nestandartinių originalių sprendimų.

Vaikui-Vandeniui reikia žaislų, kuriuos galima būtų naudoti kūrybingai, parodant savo išradingumą (pvz., konstruktoriai, iš kurių surinkti robotai ir tarpplanetinės radijo stotys). Palaikykite kūrybinius kūdikių pomėgius, nes jie gali padėti įsitvirtinti mažajam Vandeniui kaip asmenybei. Astronomija ir astrologija taip pat gali juos sudominti.

Esant vaiko-Vandenio depresinei nuotaikai reikėtų duoti jiems laisvę – pašalinti visas jį kaustančias grandines ir apribojimus, kad pajaustų save tarsi laisvas paukštis. Tai bus geriausias vaistas. Mokykite savo vaiką savarankiškai priimti sprendimus, būti nepriklausomu nuo kitų ir tuo pačiu metu mokytis valdyti kitus žmones.

Vandenio ženklo vaiko santykiai su tėvais

Oi, tie vaikai-Vandeniai… Tėvams apie poilsį teks tik pasvajoti. Tai individualistai ir maištininkai, kurie pasižymi išradingumu, originaliu mąstymu ir stipriu intelektu.
Išoriškai ramus Vandenis kartais gali nustebinti tėvus ir giminaičius savo nepakenčiamu, keistu elgesiu. Bet nereikėtų ypatingai rūpintis, – visa tai tam, kad išsiskirti iš minios.

Mama arba tėvas – Avinas

Mama-Avinas viską kas jai ateina į galvą daro iškarto, tuojau pat. O Vandeniui dažniausiai reikia laiko apmąstymui ir planavimui. Jis labiau mąstytojas, nors keičia savo požiūrį dažniau nei jo motina. Na, o motina-Avinas veiksmų žmogus. Ji sugalvoja sau kokį nors tikslą ir siekia jį įgyvendinti. Ši mama nori nepriklausomybės ir ją tenkina, kad mažasis Vandenis pakankamai nepriklausomas. Jis laisvai jaučiasi tarp įvairių žmonių ir nesilaiko įsikabinęs savo mamos. Jis net nesipriešina jeigu būtų paliktas su kuo nors iš pažįstamųjų, kas, sutikite, yra labai patogu savų interesų turinčiai motinai. Tokiam vaikui patinka, kad motina su juo elgiasi kaip su suaugusiu. Avinas skatina vaiko savarankiškumą, bet būna tvirtas, kai kalbama apie tai, kaip reikėtų elgtis, ir tai yra geras derinys Vandeniui. Mama-Avinas visai rami, kad jos vaikas mažai emocingas, nes ir ji pati nėra labai atvira žmonėms.

Tėvas yra pilnas entuziazmo, o jo proveržiai užkrečia Vandenį noru iš gyvenimo gauti maksimaliai įdomaus. Tėvo-Avino idėjų gausa ir jo grandiozinių planų įgyvendinimas žadina mažojo Vandenio gyvą protą. Bet pats svarbiausias dalykas, kurį turi suprasti Avinas, yra tai, kad Vandenis jau gimsta asmenybe, kuri gali veikti nenuspėjamai. Vandenis turi savo netikėtą požiūrį į gyvenimą ir tėvui teks atsispirti pagundai jį pakeisti, nes būtent netradiciškumas ir yra Vandenio žavesys!

Mama arba tėvas – Jautis

Mylinčią motiną-Jautį kartais stebina tai, kad jos pakankamai draugiškas Vandenis bando išsilaisvinti iš šiltų motiniškų glamonių. Joje pačioje tiek daug meilės, o Vandenis, nepaisant jo geranoriškumo, gali būti gana atitolęs ir net šaltokas. Ši motina turi suprasti, kad jos vaikui reikia šilumos ir meilės nemažiau kaip bet kuriam kitam, jam tiesiog sunku nusiteikti šiems jausmams ir juos priimti. Vandenis kartais būna tikras maištautojas, bet užsispyrusi mama-Jautis netoleruos jokių nesąmonių! Kiekvienas iš jų nori daryti viską savaip, taip kad tarp jų laikas nuo laiko bus rimtų „susirėmimų”. Tiesa, Vandenis yra pakankamai sukalbamas, todėl logikos ir faktų pagalba jį įtikinti galima. Galų gale vaikas motinos argumentuose pajus prasmę, nes jie yra pakankamai pagrįsti.

Šis tėtis po įtemptos dienos mėgsta patogioje kėdėje tyliai pasėdėti prie židinio. Jis savo namuose nenori jokių audrų. Bet jis turės persvarstyti savo įpročius, nes jo vaikas-Vandenis trokšta permainų! Vandenis nori viską žinoti, viską ištyrinėti, jis nuolat ieško nuotykių ir pilnas įvairių idėjų – ir visa tai jam patinka. Taigi neramiam Vandeniui šiek tiek senamadiškas tėtis-Jautis gali atrodyti siaubinga nuobodybe.
Visgi Vandenis gaus naudos iš savo tėvo pamokų, nes jose tiek daug prasmės! Jautis padės Vandeniui, kuriam į galvą ateina vis naujos mintys, sutelkti dėmesį ir nesiblaškyti į visas puses. Vandenis yra autentiškas ir originalus, o Jautis padorus, bet dažnokai neoriginalus. Jis ne visada supranta savo užsispyrusio vaiko kiek keistokus draugus ir apskritai mano, kad Vandenis, ginčydamasis su juo, nukrypsta nuo visuotinai priimtų taisyklių. Visgi tėvo kietumas gali sustabdyti Vandenį, kuris nusprendė viską daryti savaip. Protingas Jautis sugebės parodyti savo palikuoniui, kad viskas turi savo ribas.

Mama arba tėvas – Dvyniai

Šie du vienas su kitu maloniai aptars naują sumanymą. Jie moka akimirksniu įjungti savo protą, beje, su pilna energija ir entuziazmu. Tiesa, abu šokinėja nuo vienos minties arba temos į kitą, bet jie neturi priekaištų vienas kitam, – bent jau jie tai daro vienodai. Abu turi emocijų perteklių ir nesiekia galvoti logiškai, kad tai padaryti pagrįstai. Jie abu mėgsta žiūrėti į ateitį, puoselėti idėjas, kurios aplenkia laiką. Mažasis Vandenis, motinos džiaugsmui, sparčiai vystosi ir anksti pradeda kalbėti. Be to, jis labai geranoriškas vaikas, kuris niekam nėra našta. Ši mama mėgsta bendrauti ir bus laiminga, nes kūdikis su malonumu keliaus su ja bet kur. Jos neliūdina, kad vaikas kartais būna šiek tiek atsiskyręs ir abejingas, nes tai būdinga ir jai pačiai. Žinoma, mama-Dvyniai su žmonėmis yra bendravusi kur kas daugiau, todėl turi pagrindo mokyti savo vaiką nebūti pernelyg atviraširdžiu, pasitikinčiu. Apskritai, ji su juo elgiasi kaip su suaugusiu, kas jam tikrai patinka. Tik jai derėtų žinoti, kad vaikui reikia daug daugiau meilės ir rūpesčio, nei gali atrodyti.

Tėvas išmokys Vandenį veikti realiame pasaulyje ir įgyvendinti originalias idėjas. Laikui bėgant, jis padės vaikui teisingai vertinti žmones ir uždirbti pinigus. Tėvas turi daug daugiau sveiko proto, nei jo mažasis svajotojas!

Abu jie yra geranoriški, bet tuo pačiu metu gali būti gana susvetimėję. Vandenis nenori atskleisti savo tikrojo „aš”, jei bijo, kad jį nuskriaus. Na, o jo tėtis-Dvyniai slepia savo abejones, jas gudriai užmaskuodamas protingais žodžiais. Kartais begaliniai užimtas tėvas-Dvyniai supranta, kad jis nėra užtikrintas, jog yra geras tėvas. Todėl jis turėtų daugiau laiko praleisti su savo vaiku. Ir būtų gerai, kad tėčiui ne itin greitai darytųsi nuobodu! Žinoma, Vandenis gana nepriklausomas, ir galbūt jo nesutrikdys netikėtai nutrukęs žaidimas, tačiau jam toks svarbus tėvo domėjimasis juo pačiu, bei jo užsiėmimais!

Mama arba tėvas – Vėžys

Mamai-Vėžys verta leisti vaikui tyrinėti pasaulį, ieškoti ir rasti nuotykių, prigalvoti ir svajoti. Vandenio aktyvi vaizduotė, ir jeigu mama jį ribos, jis praras dalelę savo esmės. Taigi, leiskite jam, mama-Vėžy, būti šiek tiek neįprastu ir nedūsaukite iš nevilties žiūrėdama į jo išdykavimus! Priimkite jį kaip kūrybišką ir išradingą asmenybę, nes jis toks ir yra. Ši mama yra labiau tradicinė nei jos vaikas. Jos vertybės labiau žemiškos: namai, šeima, komfortas, skanus maistas… Vandenis gi nori ištrukti iš namų, kad susitikti su draugais ir aptarti pačias neįtikėtinas idėjas, savo entuziazmu užkrėsti kitus. Jo tiesiog negalima užrakinti namuose! Motina turėtų pagalvoti apie gerą darželį ar mokyklą, kur nebūtų nuslopinta jo vaizduotė. Mažajam Vandeniui reikia šiek tiek daugiau bendrauti su žmonėmis, – nes be to, jis negali.

Taip, šie du itin skiriasi vienas nuo kito… Tėvas mąsto labai emocionaliai, o Vandenis – logiškas ir intelektualus. Vandenis pasiruošęs rizikuoti, o ir jo tėtis-Vėžys itin atsargus. Vandenis mėgsta permainas, o būtent tai labiausiai baugina tėvą. Be to Vėžys amžinai kažkuo susirūpinęs, o Vandenis, palyginti su juo, atrodo ypač nerūpestingas. Laikas nuo laiko tėvui reikia pailsėti, kad atstatytų nervus, o Vandenis jaučia poreikį pailsėti tik po to, kai išsikrauna visiškai. Vandenis dosnus ten, kur Vėžys nepaprastai šykštus. Raktas į gerus santykius vis dėl to egzistuoja: tėvas neturėtų per daug kontroliuoti savo vaiko. Jei Vandenis turės veiksmų laisvę, jis tikrai pastebės visus tėvo teikiamus gerus dalykus – meilę, gerumą, skatinimą ir paramą, jaukius namus ir besąlygišką atsidavimą.

Mama arba tėvas – Liūtas

Vandenis kartais būna šaltas, nusišalinęs, tačiau net ir jis tarsi pražysta šiltoje motinos-Liūtės sukurtoje atmosferoje. Dosni, entuziastinga Liūtė padeda Vandeniui atverti savyje visas geriausias kokybes, ji suteikia jam galimybę jaustis mylimam ir geidžiamam. Tačiau motina turi pasirūpinti tuo, kas Vandenį jaudina, kas jį domina ir kas jam rūpi. Liūtė, patardama ką nors kitiems, nors vedama ir geriausių ketinimų gali būti per daug ryžtinga. Užsispyręs Vandenis beviltiškai ginčys savo teisę į nepriklausomybę, norėdamas per gyvenimą eiti savo keliu. Ir Liūtas, ir Vandenis mėgsta įdomias keliones. Mažasis tyrinėtojas svajoja apie nuotykius ir nors jo motina įpratusi prie komforto, tačiau kai jis paūgės ji su malonumu eis kartu su juo. O kol jis mažas, ji vesis Vandenį su savimi eidama į svečius ar į teatrą, kiekvienąkart džiaugsis pamačiusi švytinčias jo akis.

Šis tėvas tikisi iš vaiko įvairiapusio tobulumo ir todėl dažnai pernelyg jam reiklus. Bet visas kietumas Vandenį daro maištingą, nepaklusnų ir užsidariusį. Paauglystėje su Vandeniu nebus lengva, tuo labiau kad tėvas-Liūtas tikriausiai bus tradicinių vertybių šalininkas, o Vandenis panorės ginti savo teises, kurios ir netelpa į visuomenės sąmonę. Čia Liūtui teks priimti tai kas yra, nes jeigu jis būtų ir tris kartus diktatorius, vis tiek tai nieko nepadėtų.

Liūtas gali tapti puikiu mokytoju ir padėti savo vaikui rasti praktinių galimybių jo idėjų įgyvendinimui. Tėvas gali didžiuotis savo nepaprastu vaiku, kuris tikrai galėtų atverti pasauliui kažką naujo.

Mama arba tėvas – Mergelė

Mergelė visada manė, kad vaikas turi su malonumu padėti jai namuose, bet Vandenis vengia ir nenori to daryti. Galbūt šį vaiką reikia „pastatyti į vietą”, ir Mergelėms tai puikiai sekasi. Ji neleis, kad vaikas visur ir visada elgtųsi savaip. Tiesa, Mergelė mėgsta pastabas, pamokymus, o Vandenis yra visada pasiruošęs argumentus prieš tai, ko nenorėtų girdėti. Taip kad ginčų tarp jų bus pakankamai. Mama turi pasirūpinti, kad neperkrautų vaiko su pernelyg daug reikalavimų ar sąlygų, nes jei jis ir išmoks gyventi „pagal taisykles”, tai daug praras kaip asmuo. Mažasis Vandenis, – tai gimęs tyrinėtojas, nuotykių ieškotojas, žmogus, kuris jaučia savo vienybę su kitais. Motina turėtų skatinti jo meninius polinkius ir jo originalumą. Ji turi priimti net kai kuriuos jo keistumus, o ne versti su viskuo sutikti su ja, nors ji yra labai praktiška!

Tėvą liūdina Vandenio įprotis dažnai keisti savo nuomonę. Pats tėvelis-Mergelė kruopščiai apsvarstyto viską, prieš priimant dėl ko nors sprendimus, todėl vėliau neatsitrauks nei vienu žingsniu. Taigi, Vandenis, nepaisant visų rimtų diskusijų, tėvui atrodo tik kaprizingas vaikas, kuris nori, kad jį priimtų rimtai. Bet gyvi ir smalsūs Vandenio klausimai stebina ir džiugina Mergelę. Tėvas, kuris mėgsta protinį darbą, su malonumu apmąsto išsamius atsakymus ir randa tinkamą paaiškinimą. Bendri pokalbiai abiems suteikia malonumo, nors tėvas ne visada domisi naujovėmis, kas, natūralu, traukia Vandenį. Tėvas širdyje nori to, kas laiko patikrinta, o todėl saugu.

Mama arba tėvas – Svarstyklės

Nepaisant jų gana draugiškų santykių, mama-Svarstyklės mano, kad jai sunku susidoroti su vaiko užsispyrimu. Ji gali daryti visą tai kas įmanoma, kad būtų išvengta pykčių, tačiau Vandenis su užginčytojo charakteriu ir meile karštoms diskusijoms gins savo nuomonę ir elgsis savaip. Svarstyklės-mama minkštaširdė ir gali leisti jam daug ką. Tačiau ateina laikas, kai šį vaiką reikia sustabdyti, beje, visuotinei taikai. Šie du retai būna blogos nuotaikos, nors abu linkę slėpti savo problemas nuo kitų – ar netgi nuo savęs. Vandenis tiesiog nenori, kad jį įtikintų, o Svarstyklės bando ignoruoti savo nemalonumus, kol jie neišeis į paviršių. Šiai mamai geriau būti atvirai, o ne slėpti savo problemas nuo vaiko, kitaip jis tiesiog susipainios visame ir pradės ieškoti prieglobsčio fantazijų pasaulyje, kur nėra įėjimo kitiems. Abu tiki teisingumu ir lygybe, ir bendraus vienas su kitu lygiomis sąlygomis. Mažasis-Vandenis, kuris nori atrodyti suaugusiu, tai tikrai patinka. Gerai, kai motina yra protingas lyderis, neatimdama vaikui būtinos laisvės leidžia jam eiti savo keliu! Na, o mamai malonu turėti protingą ir geranorišką vaiką, kuris taip panašus į mamą.

Mylintis logiką tėvas-Svarstyklės turi malonumą kalbėtis su savo Vandeniu, – su šia maža asmenybe. Abu jie yra protingi ir optimistiški, draugiški ir bendraujantys. Tėvas atidžiai išklauso viską, ką jam pasakoja Vandenis. Tėvo protingos pastabos ir veiksmingi pasiūlymai padeda palaikyti gyvą pokalbį.

Tėvas gerbia vaiko nuomonę ir nori, kad Vandenis atsakytų jam tuo pačiu. Tačiau šis mažas maištininkas gali visuomenei pateikti savo tėvą ne geriausiu būdu! Svarstyklėms yra svarbu išlaikyti gerą įspūdį visuomenėje, o jo atviras ir šiek tiek ekscentriškas Vandenis gali leptelėti kažką, ko nėra tėvo planuose. Bet tai taip linksma ir žavinga, kad tėvas greitai pamirš savo sumišimą. Ant šio protingo, įdomaus vaiko tiesiog neįmanoma pikti!

Mama arba tėvas – Skorpionas

Energinga motina-Skorpionas žiūri į savo judrų vaiką-Vandenį ir svajoja apie nuostabią jo ateitį. Ji skatina visus jo interesus ir didžiuojasi tuo, kad jis yra toks smalsus ir protingas. Tiesa, mama gali padaryti klaidą, manydama, kad jos vaikas turėtų atlikti viską, kad nepavyko jai pačiai.

Ji turi suprasti, kad mažam Vandeniui svarbu rasti savarankišką gyvenimo kelią. Motina neturėtų galvoti, kad kūdikis pasieks visko, kas tik jai atrodys įmanoma. Jam geriau užsiimti mokykloje tomis disciplinomis, kuriose jis yra pajėgus parodyti save, o tai įvyks tik tuo atveju, jei jam bus suteikta laisvė pasirinkti.

Šiai mamai nereikėtų už vaiką pasirinkti jo mėgstamos pramogos, nesikišti į jo santykius su draugais arba nederamai jį riboti. Žinoma, Vandeniui kontrolė yra būtina, bet visu pajėgumu jis pasireiškia tik tuo atveju, kai jaučiasi laisvas. Bėda ta, kad motina-Skorpionas mano, jog be jos įsikišimo viskas vyks „nei į tvorą, nei į mietą”. Bet gal ji nurims įsitikinusi, kad logikos vedamas jos vaikas turi galvą ant pečių, be to yra protingas ir ypatingų kvailysčių jis nepadarys.

Skorpionui teks būti lankstesniu – arba jie nuolat kivirčysis. Vandenis yra nepasiruošęs būti ribojamas ir tiesiog nesupranta, kaip tėvas galėtų manyti, kad laisvė būtinai brandina problemas! Bet jei tėvas bus itin reiklus, jis gali sutraiškyti vaiko kūrybinį pradą ir jo gebėjimą spontaniškai priimti protingus sprendimus.

Mama arba tėvas – Šaulys

Sunku nesutarti vienam su kitu, jei abu yra linksmi, protingi, malonūs ir bendraujantys! Ši mama supranta savo vaiką ir moka žaisti su juo ar mokyti jį taip, kad tai tampa malonumu abiems. Tiesa, motina gali nesugebėti pakankamai teisingai ir rimtai galvoti apie drausmę. Šios elgesio taisyklės jai pačiai atrodo nuobodžios … Vandenis esant tokiam požiūriui netgi galite išslysti iš jos rankų. Mama turės bandyti jam paaiškinti, kas jo elgesyje yra priimtina, o kas ne. Kivirčytis jiems teks dažnai, bet jie sugebės net ginčytis su malonumu! Vandenis mėgsta ginti savo teises, o motina širdies gilumoje didžiuosis nepriklausomu vaiku. Motina-Šaulys skatins Vandenį savarankiškai mąstyti, išreikšti savo nuomonę ir net nuginčyti autoritetus. Ji supranta, kas yra savęs įtvirtinimas ir tiki spontaniško sprendimo galimybėmis. Na, o Vandenis yra laimingas, kad pasaulyje yra kas nors, kas priims jį tokį, koks yra, su visais nukrypimais. Abu yra linkę rizikuoti ir tuo pačiu metu neketina klausytis kitų, o juo labiau su jais sutikti. Kiekvieno iš jų galvos pilnos idėjų ir jie praleidžia valandas aptardami keletą neįtikėtinų planų, nesibaimindami, kad ne visus juos galima praktiškai įgyvendinti.

Šaulys-Tėvas ne iš tų, kurie mėgsta aiškintis subtilias emocines problemas, ir, galbūt, perleis tai kam nors kitam. Todėl jis labai laimingas tuo, kad jo vaikas nėra pernelyg jautrus. Bet jis visada paaiškins vaikui, kas yra gera ir kas bloga, ir logiškam Vandeniui tai patiks. Šis tėvas stengtis užtikrinti, kad vaikas ne tik kūrybiškai žiūrėtų į gyvenimą, bet ir nemanytų, kad pasitikėjimas – tai kažkas nereikalingo.

Mama arba tėvas – Ožiaragis

Ši mama šiek tiek sausoka ir per griežta. Bet ji daro viską, kad turėtų gerus namus, o vaikai – daug žadančią ateitį. Ji kuria savo pasaulį ir tvarko jį atsakingai. Jos vaikas-Vandenis mėgsta susitikti su įvairiais žmonėmis ir yra laimingas su bendraminčiais. Ožiaragis pagal savo prigimtį yra tradicijų auka, o Vandenis žvelgia į ateitį. Ožiaragiui tai gali pasirodyti keista… Kadangi Vandenis daug laiko leidžia kažkokiems keistiems pomėgiams, motina bando griežčiau kontroliuoti jo gyvenimą. Bet mama-Ožiaragis turi įveikti save ir duoti vaikui daugiau laisvės, kad galėtų rasti savo kelią gyvenime, netgi jei tai pridės jai rūpesčių arba privers galvoti, kad jis turėtų elgtis racionaliau. Daug svarbiau yra tai, kad ji nuoširdžiai palaikytų jį, domėtųsi jo mokslais. Tuomet jis laimingas priims motinos-Ožiaragio konkrečią paramą, paremtą praktinėmis žiniomis ir sveiku protu. Jie išklauso vienas kitą su ramiu interesu, nors Ožiaragis nepritaria Vandenio tikėjimui, kad pasaulį galima keisti į gerąją pusę. Kartais vaiko vaizduotė jam gali atrodyti ne daugiau nei utopija.

Ožiaragis nė nebando pats išgelbėti pasaulį – jis užsiėmęs savo gyvenimu, savo šeima ir darbu. Jis bando organizuoti viską pačiu protingiausiu būdu. Jį domina materiali gerovė ir ta padėtis, kurią jis gali pasiekti, todėl tėtį-Ožiaragį stato į kampą jo vaiko nesuprantama manija visų rūšių idėjoms ir jo abejingumas pinigams ir daiktams. Tėtis Ožiaragis dažnai mato mažajame Vandenyje neatsakingą svajotoją. Bet jei jis randa laiko klausytis atidžiai šių „beprotiškų fantazijų”, jis mano, kad tarpe jų yra puikių idėjų, kuriomis užsiimti yra prasminga!
Mama arba tėvas Vandenis

Abu mažai emocingi, o kartais net šaltoki – išskyrus savo pomėgius. Jie tai aptaria su dideliu malonumu, garsiai teigdami ir gindami savo nuomonę. Jie tiki teisingumu ir lygybe, sąžiningumu ir minties laisve. Trumpai tariant, tai dviejų mąstytojų-idealistų sąjunga. Mažasis Vandenis gali gauti iš savo motinos itin daug laisvės, kuri pereis į savivalę. Jis mėgsta viską daryti savaip, taip pat labai užsispyręs, o geraširdė mama leis jam daug. Ji mano, kad toks požiūris padės jam vystyti savarankišką mąstymą. Kai vaikas pradeda ginčytis, ji mano, kad taip jis mokosi įsitvirtinti. Bet vaikui turi būti paaiškinta, kad viskam yra leistinos ribos, nes kitaip jis gali išaugti maištautojas ir kentėti turės visi.

Tokiam vaikui reikalinga tvirta ranka, bet svarbu nesutraiškyti visas jo geriausias savybes. Mama-Vandenis padės rasti jo kūrybinių gebėjimų panaudojamą ir atsakys į visus jo klausimus bei paaiškins jam, kad geri darbai gali būti naudingi visuomenei. Bet, svarbiausia, – ši mama-Vandenis leis jam būti savimi, kas ypač svarbu šiai neeilinei asmenybei.

Tėtis-Vandenis į savo eksperimentuotoją ir maištautoją žiūri ir mato jį kaip tinkamą įpėdinį. Abu tiesiog užvaldo idėjos, tačiau, deja, jiems šiek tiek trūksta sveikos nuovokos. Ir nors kai kurie jų planai yra tikrai puikūs, jiems vertėtų su kuo nors pasikonsultuoti, prieš pradedant įgyvendinti savo projektus.

Mama arba tėvas – Žuvys

Motina-Žuvys tokios geros širdies ir ji visapusiškai rūpinasi savo mažuoju Vandeniu! Ji pilna meilės ir, galbūt, tai trukdo pasireikšti jos tvirtumui. Ją taip vargina šios audringos su ašaromis scenos ir trypimas kojomis, kad ji netrukus leis vaikui elgtis taip, kaip jis nori. Bet ji turi suprasti, kad Vandeniui reikia drausmės, kitaip jis atves savo vargšę motiną į neviltį, ir visus kitus taip pat. Žuvys suglumę ir susirūpinę, kad Vandenis su savo susvetimėjimu atrodo toks bejausmis… Ji pati labai emocinga ir nori, kad ją ir jos vaikus sietų glaudūs meilės ryšiai. Vandenis gi dažnai egzistuoja pats savaime – savo jausmų pasaulyje. Mama turės pripažinti, kad Vandenis toks iš prigimties. Jis tiesiog nesupranta, kad galima būti tiek jausmingu, kaip jo mama-Žuvys.

Aštrus socialinio teisingumo jausmas, kurį turi Vandenis, Žuvims atrodo puikus, nors mama nėra pasirengusi dalyvauti protestuose ar labdaros grupėse. Rūpestinga Žuvis mėgsta padėti kitiems, bet labiau asmeniniame lygmenyje. Ji yra pasirengusi pakišti savo petį, kad galima būtų išsiverkti. Ji – itin suprantanti ir tai jai gaunasi geriau, nei apskrities gyventojų vardu rašyti laiškus Seimo nariams! Su šiuo tėvu mažasis Vandenis jaučiasi laisvai, ir tai yra būtent tai, ko jis norėjo labiausiai pasaulyje! Tėvas mano, kad vaikai turėtų vystytis natūraliai, be jokių trukdžių, todėl netrukdys Vandenio. Žinoma, tai yra teisinga, nes pernelyg sunki reikalavimų našta galėtų sutraiškyti šią mažojo aistringo individo dvasią. Artistiškas, subtilus tėvas-Žuvys atvers savo vaikui, turinčiam kūrybinių gabumų, muzikos ir spalvų pasaulį. Jis įkvėps Vandenį naujoms žinioms, bet taip pat ir tam, kad Vandenis gautų viską, ką gyvenimas jam gali duoti. Ir kartu jie svajos apie ateitį, darydami laimingą dabartį.

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.