Gamtos stichija (ORAS)

Oro elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (UGNIS)

Ugnies elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (VANDUO)

Vandens elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (ŽEMĖ)

Žemės elementas

(gamtos stichijos)

Žemės stichijos zodiako ženklai

Astrologinė Žemės elemento interpretacija

Žemės elementas turi labai plačią aprėptį ir tam tikru požiūriu įprasmina visus kitus elementus. Žemė – visos egzistencijos pagrindas ir priežastis. Be to, žemiškasis pasaulis yra labai materialus ir konkretus. Galbūt todėl, ir mūsų planeta yra pavadinta žemės vardu. Todėl viskas kas žemiška, paprastai yra siejama su gamta ir kitais natūraliais, apčiuopiamais dalykais.

Žemės stichija simbolizuoja racionalumą ir aiškumą. Ne veltui žmogui, kuris šneka nerealius dalykus sakoma “nusileisk ant žemės”. Žemė šiuo atveju yra realistiškumo etalonas ir primena, jog mes esame apriboti tam tikrų mums prieinamų resursų spektre.

Žemės zodiako ženklai

Ženklai, priklausantys žemės elementui yra Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Todėl savaime suprantama, kad šių ženklų žmonės yra natūraliai labai praktiški ir apdairūs. Galima daryti prielaidą, jog tai bus labai konkretūs, daug dirbantys ir viską planuojantys žmonės. Tiesa, gyvenime jie gali šiek tiek nukentėti vien dėl to, jog šių teigiamų savybių jie natūraliai tikisi ir iš aplinkinių, tačiau akivaizdu, jog ne visi žmonės pasižymi tokiu racionalumu.

Gyvenime žemės elemento atstovai fokusuojasi į materialinę gerovę ir pirmiausiai rūpinasi sveikata, finansais bei stabiliomis pajamomis. Jiems rūpi tinkamas ir kokybiškas maistas ir reguliari, gerai suplanuota dienotvarkė. Kartais jų laikas būna suplanuotas iki minučių, o bet kokie pokyčiai įprastoje rutinoje yra sunkiai priimami.

Todėl žemės stichijos zodiako ženklų žmonės dažnai gyvena pagal “geriau žvirblis rankoje…” filosofiją ir gali atsisakyti naujų galimybių bei didesnio potencialo dėl stabilumo ir užtikrintumo. Ir nors kartais tai erzina aplinkinius, tačiau patys jie tame nemato didelės problemos, kadangi nežinomybė ir neužtriktintumas jiems atrodo pernelyg didelė rizika.

Kas žemės stichijos ženklams suteikia balansą?

Dėl savo konservatyvumo žemės elemento ženklų žmonės gali praleisti daug progų gyvenime ir neišdrįsti pasiryžti reikiamiems pokyčiams. Bet kokie kraštutinumai žmogaus charakteryje nėra gerai, o žemės zodiako ženklams geriausią balansą suteikia oro stichijos ženklai. Jie sugeba suteikti tinkamą postūmį reikiamu momentu ir padėti pajudėti iš rimties taško.

Ir nors patiems žemės elemento žeklams oras atrodo pernelyg chaotiškas ir nepastovus, tai yra būtent tas elementas, kuris geriausiai atsveria ir užpildo žemės elemento trūkumus. Jie padeda įveikti abejones, išlikti ramiems ir suteikti reikiamą užnugarį tam, kad žemės stichijos zodiako ženklus turintys žmonės eitu tvirtu žingsniu per gyvenimą.

Pažindami oro elementą jie daugiau skaito, ilsisi, atranda laiko sau arba sugeba išeiti pasivaikščioti be jokio konkretaus tikslo. Įsileidžia į savo gyvenimą šiek tiek daugiau spontaniškumo. Jie sugeba geriau priimti pokyčius kurie kartais gyvenime yra tiesiog neišvengiami, todėl kartu su oro elemento ženklais jie sugeba pasiekti tikrą santykių pilnatvę.

 

Gamtos stichija (ORAS)

Oro elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (UGNIS)

Ugnies elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (VANDUO)

Vandens elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (ŽEMĖ)

Žemės elementas

(gamtos stichijos)

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.