Zodiako ženklų eiliškumas

Horoskopų datosPirmasis šio rato – Zodiako ženklas yra Avinas, simbolizuojantis “pradžią, kilmę ir gyvybės impulsą”. Karmos požiūriu Avinas – labai betarpiška, net archaiška sąvoka. Tokiam žmogui gyvenimas atrodo tarsi nenutrūkstama grėsmių ir iššūkių grandinė. Tačiau kartu ir gresia pavojus, nes kasdienės kovos už būvį “triukšme” tarsi pasislepia dvasinio augimo tikslas.

Kitas ženklas po Avino – Jautis. Čia gyvenimas įsitvirtina, išplinta, stiprėja juslinis pradas, gyvenama nuotaikomis, tenkinant poreikius. Karmos požiūriu toks principas – irgi labai betarpiškas, kai pakanka vien tenkinti refleksus. Gyvenimas sukasi apie turėjimą ir ėmimą, mėgavimąsi ir juslingumą. Todėl kyla pavojus apsiriboti tik nuosavybės troškimu ir pamiršti dvasingumą, kelionės pabaigoje spindinčią šviesą.

Po Jaučio eina Dvyniai. Išryškėja visuomeninis gyvenimo elementas, gebėjimas kontaktuoti, keistis bendravimu. Karmos požiūriu Dvynių įnašas labai svarbus: mat pagrindinė Dvynių “užduotis” – būti žmoniškesniam – jau nukreipta ta pačia linkme kaip ir visas karmos kelias.

Kitas ženklas – Vėžys. Jame prasideda ir naujas astrologinis matmuo: pavyzdžiui, pirmiesiems trims ženklams (Avino, Jaučio ir Dvynių) kyla karminis pavojus pasiklysti savajame “aš”, likti įsikibus savojo ego, o kitų trijų Zodiako ženklų (Vėžio, Liūto ir Mergelės) tyko kitas pavojus – klaidžioti savo jausmų pasaulyje. Vėžys gyvenimui suteikia gilumo, dvasingumo. Siela gimsta kūne, o būti Vėžiu – tai paklusti savo sielos kvietimui. Tačiau atsiranda pavojus pamesti iš akių tai, kas svarbiausia, kas turi įvykti.

Kito Zodiako ženklo, Liūto, gyvenimas – dar intensyvesnis, atsiranda gebėjimas pačiam kontroliuoti gyvenimą. Vystosi savimonė, tačiau šio ženklo žmonės paprastai linkę sureikšminti save ir kasdienybę, o ne viso gyvenimo misiją.

Po Liūto eina Mergelė. Jos savybė – tiek save, tiek kitus vertinti iš tam tikro atstumo; tai gana svarbi lygiateisio bendravimo sąlyga. Karmos požiūriu Mergelė tinkamai supranta karmines problemas ir idėjas. Mat jos tiesioginė (Mergelės ženklo) užduotis atitinka žmogaus gyvenimo tikslą – išvengti gyvenimo klaidų bei klystkelių ir kitame lygmenyje rasti taiką bei džiaugsmą.

Svarstyklės simbolizuoja du žmones, kurie, nepaisydami savo skirtumų, gali rasti ir bendrumų. Tačiau Saulei esant Svarstyklių ženkle prasideda ruduo, artinasi žiema. Astrologijoje ruduo ir žiema simbolizuoja už kasdienybės ribų esančius poreikius bei sritis. Svarstyklių energija pažadina meilę, būtiną keliaujant į šviesą. Tačiau ši meilė gali virsti prakeiksmu, jeigu gyvenama pernelyg altruistiškai.

Skorpiono lygmenyje gyvenimas susilieja su aukštesniąja visuma. Jos pavyzdys – santuoka, giminė ar tauta. Be to, Skorpionui jau egzistuoja ir tiesus kelias į tikslą, kurio gali siekti siela. Toks yra išganytas ir pasikeitęs Skorpionas – tarsi baltasis erelis.

Po Skorpiono eina Šaulys. Šio ženklo būtyje gyvenimas turi galimybę peržengti tam tikras ribas. O viena sunkiausiai peržengiamų – tai riba tarp daiktiškosios ir dvasinės tikrovės. Šaulys vaikštinėja abiejų šių pasaulių pasienyje ir kartu “seka karmos pėdomis”.

Kitas ženklas po Šaulio – Ožiaragis. Jame pasireiškia nauja gyvenimo savybė – jo raiškos formos paklūsta tam tikriems principams. Zodiake Ožiaragis užima aukščiausią vietą. Karmos požiūriu toks žmogus – jau subrendęs ir gali žengti paskutinį žingsnį.

Dar vienas Zodiako ženklas – Vandenis. Juo prasideda Zodiako grįžimas į savo pradžią. Todėl Vandenio ženkle ruošiamasi naujam gyvenimui, kuriam pamatus padėjo ankstesni Zodiako ženklai. Veikti Vandenio ženklo vardu – tai gyventi beveik pagal karmos dėsnius, kitaip tariant – paklusti esamos akimirkos valdžiai.

Galiausiai – paskutinis Zodiako ženklas. Tai Žuvys. Čia gyvenimas turi gebėjimą tarsi sunaikinti patsai save, išlaisvindamas vietą naujam gyvenimui, naujai egzistencijai. Toks tikslas – dalinis karmos aspektas, taigi – nuolatinės laimės, dvasingo dalyvavimo visumoje, dieviškojo artumo, amžinojo rojaus būsena. Todėl po Žuvų ženklu gimusio žmogaus gyvenimas (žinoma, teisingai nugyventas) visuomet nutviekstas laimės.

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.