gimimo dienos skaičius 1

Šią dieną gimusieji pasižymi stipria valia ir nepriklauso­mybės jausmu. Jie tvirto charakterio, atkaklūs, pasitiki tik savimi, komu­nikabilūs, turi išradėjo talentą, intelektualūs, originaliai mąstantys. Geri adovai. Tiesmukiški, labai ambicingi, tad jeigu būna šiurkštūs ir netgi žiaurūs, įsigyja daug priešų.

Atkaklumas padeda jiems pasiekti aukščiau­sias valdžios viršūnes. Turi, gerokai neigiamybių. Egocentriški, save laiko vos ne „žemės bamba”. Darydami kažkam gera, būtinai laukia pompastiškų padėkų. Mėgsta valdyti bet kokią padėtį.

Gimusiems pirmąją mėnesio dieną rekomenduotina sportuoti. Geriau­siai tinka gimnastika, tenisas, aerobika. Smegenis pramankštinti padeda šachmatai. Seksas jiems reikalingas, bet partnerio jausmais jie mažai domisi. Santuokoje gyvena tik su tais, kurie sąmoningai jiems paklūsta.

Į savo fizinę būklę dėmesio nekreipia, todėl gana dažnai suserga diabetu, skran­džio ir virškinamojo trakto ligomis. Tokie žmonės gali tapti ne tik gerais vadovais, bet ir išradėjais, profesionaliais sportininkais, juristais, rašytojais, aukštųjų mokyklų dėsty­tojais, kompozitoriais, pramogų verslo organizatoriais. Kokie jie yra? Savarankiški, at­kaklūs.

Labai originaliai mąsto ir tiesmukai reiškia mintis, nesigilin­dami, ar neįžeidžia kitų. Gali atrodyti valdin­gi, ambicingi. Linkę sportuoti, puikiai spren­džia kryžiažodžius. Neigiami bruožai. Egocentriška asmenybė, jaučiasi pasaulio bamba ir už bet koki gerą darbelį laukia liaupsių, atsilyginimo. Abejinga kitų žmonių problemoms, tingi, melancholiška, kaltina bet ką, tik ne save.

Meilė. Žmogus jausmingas, aistringas, bet ne itin romantiškas. Nelabai rūpi partnerio jausmai. Jei tai mergina, stengiasi pakišti vaikiną po padu, jį valdyti, o jeigu vaikinas – neleidžia kištis į jo reikalus ir, išskyrus sek­są, su tokiu gali niekas nesieti.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes