gimimo dienos skaičius 11

Tą dieną gimusius veikia skaičių 1, 2 ir 11 vibracijos (11=1+1=2). Jie turi puikią intuiciją, tvirtą norą daryti įtaką aplinkiniams, nes visiškai pasitiki savo vidiniu balsu ir vadovaujasi nujautimais. Aštraus proto, turtingos vaizduotės. Tai labai jautrūs, įsimintini ir geranoriški žmonės. Tačiau jie būtinai turi kontroliuoti savo emocijas. Vienuoliktos dienos skaičiaus vibracijos daro juos nemaištingus ir mylinčius taiką. Jie nenuilstamai siekia harmonijos, ypač šeimyniniuo­se santykiuose, laikydami namų židinį šventove.

Labai intelektualūs, tiesiog negali nemąstyti, neieškoti ir visą laiką reikalauja naujų žinių ir idėjų. Moka atidžiai klausytis kitų ir momentaliai susiorientuoti, ko tie kiti siekia. Daugelis tą dieną gimusių turi ekstrasensorinių gabumų. Polinkis save analizuoti daro juos svajotojais. Pasinėrę į abstrakčių idėjų pasaulį, jie netenka savybės susikoncentruoti, pasidaro išsiblaškę ir per tai kartais skaudžiai nukenčia.

Tos dienos žmonėms būtinas irgi dvasingas, bet žemiŠkesnis partne­ris, kuris prislopintų per didelį jų jautrumą ir išlygintų kilusius prieštara­vimus. Tinkamiausios profesijos tos, kur galima teikti žmonėms naudingus patarimus, juos sutaikyti. Taigi jie geri netradicinės medicinos specialistai, dvasiniai vadovai, diplomatai, advokatai. Gali būti ir geri rašytojai, orato­riai, menininkai, muzikantai, aktoriai.

Kokie jie yra? Šią dieną gimęs vyrukas nori daryti įtaką aplinkiniams, pasižymi skvarbiu protu, yra atviras, ambicingas, nemėgsta “groti antru smuiku”. Mergina turi stiprią intuiciją, yra jautri, dažnai nekontroliuojanti emoci­jų. Labai nemėgsta rėksnių, keikūnų. Neigiami bruožai. Gali nieko neveikti, tik skrajoti padebesiais, prarasti ryšį su tikrove, nebesugebėti susikoncentruoti, mokytis.

Meilė. Tiktų žemiškesnis, praktiškesnis partneris, bet jis turi būti supratingas ir dvasingas. Lengviau atsiranda tokių, kurie veda iš kelio, negu pakelia dvasią. Kelis kartus nudegus sunku tikėti meile, iš­tikimybe.

 

 

 

 

 

 

 

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes