Gamtos stichija (ORAS)

Oro elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (UGNIS)

Ugnies elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (VANDUO)

Vandens elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (ŽEMĖ)

Žemės elementas

(gamtos stichijos)

Oro stichijos zodiako ženklai

Astrologinė Oro elemento interpretacija

Oro elementas yra ta stichija kuri apjungia visus kitus elementus. Ir nors yra nematomas bei sunkiai apčiuopiamas, tačiau jo ryšys su kitais elementais yra neabejotinas. Mes negalime įsivaizduoti ugnies be oro, o taip pat ir gyvybės žemėje. Mes žinome, kad oro dėka klesti visa mus supanti gamta.

Be to, oras užpildo mūsų plaučius ir leidžia mums kvėpuoti. Oras mums suteikia laisvę, todėl visi oro elemento zodiako ženklai yra vienaip ar kitaip siejami su išsilaisvinimu, laisvės paieškomis ir pačia laisve.

Oro zodiako ženklai

Ženklai siejami su oro elementu yra Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis. Bendruoju požiūriu galima sakyti, kad šie ženklai ne visuomet pritampa ir aklai seka visuomenės tradicijomis bei nuostatomis. Jiems būdinga ieškoti savo kelio ir kitokių sprendimų negu yra įprasta. Tai pasireiškia įvairiausiais būdais, nuo kelionių po įvairias pasaulio vietas iki kelių skirtingų krypčių diplomų ir dažno profesijų ketimo.

Ir nors negalima sakyti jog jie yra savanaudžiai, tačiau dažnai jiems visai nerūpi kitų žmonių nuomonė ir tiksliai sugalvoję ko nori, jie gana lengvai ir užtikrintai leidžiasi įgyvendinti pačius netikėčiausius savo gyvenimo projektus.

Kas oro stichijos ženklams suteikia balansą?

Kaip ir kitu elementų ženklams oro stichijos zodiako ženklams santykiuose yra reikalingas balansas. Todėl ne retai jų didžiausiu iššūkiu tampa prisirišimas ir įsipareigojimas. Būdami laisvės ieškotojai šie žmonės retai leidžiasi į tokį kompromisą, todėl jų partneris turi būti pakankamai liberalus, kad oro ženklo partneris nesijaustų varžomas, bet tuo pačiu ir pakankamai racionalus bei praktiškas žmogus.

Kadangi oro ženklai turi tendenciją “skraidyti padebesiais” jiems kartais trūksta racionalaus mąstymo, o tinkamas partneris turi mąstyti šiek tiek “žemiškiau” ir rasti būdą paaiškinti savo partneriui jo idėjų trūkumus visiškai jo nesužlugdydamas ir nepriversdamas pasijusti apribotam.

Ir nors tai skamba kaip gana sudėtinga užduotis, tačiau tinkamas Žemės elemento porininkas iš tiesų sugeba padėti oro elemento ženklams realizuoti savo idėjas racionalesniu ir praktiškesniu būdu. Jis padeda ne tik mąstyti realistiškiau, bet ir įneša daug harmonijos bei tvarkos į oro zodiako ženklo gyvenimą. Padeda jam susitvarkyti dienotvarkę bei rutiną.

Tuomet šie žmonės ne tik nesijaučia apriboti, bet ir yra tinkamai balansuojami, bei pajaučia santykių prasmę ir pilnatvę.

Gamtos stichija (ORAS)

Oro elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (UGNIS)

Ugnies elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (VANDUO)

Vandens elementas

(gamtos stichijos)

Gamtos stichija (ŽEMĖ)

Žemės elementas

(gamtos stichijos)

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.