gimimo dienos skaičius 6

Pagrindinis bruožas – atsakomybės jausmas. Iš prigimties romantikai ir idealistai. Jų gyvenimas – emocijų kunkuliavimas. Jie sten­giasi tapti kurios nors bendruomenės nariais: darbo kolektyvo, šeimos klano, kaimo ar miesto bendruomenės, valstybės lygio draugijos, visos žmonijos. Intuityviai jaučia tos grupės, kuriai priklauso, poreikius, tačiau sugeba matyti visumą. Labai brangina teisybę ir todėl stengiasi, kad kiekvienas būtų išgirs­tas ir suprastas. Atidūs kitų problemoms ir bėdoms. Niekada nekaltina kitų.

Šeštos dienos žmonės trokšta gyventi su visais harmoningai. Turi pamėgtų valgių ir gėrimų, vertina emocionalius paveikslus ir gerą muziką. Kai kurie mėgsta nešioti seksualiai atrodančius drabužius. Praktikuoja jogą ir meditaciją. Jei charaktery vyrauja negatyvūs bruožai, tą dieną gimusieji siekia patenkinti tik savus poreikius, stengiasi būti visur pirmi, nori gauti už darbą didesnį negu kitų savo kolegų užmokestį, pabrėždami savo išskir­tinumą. Kai kurie gimusieji šeštą mėnesio dieną pasidaro labai įžeidus ir, pajutę užgaulę, tampa kerštingi.

Nepamiršta skriaudų. Moterys turi daug patrauklumo, yra seksualios ir gražios. Gyvenimo draugą renkasi mylimą, nekreipia dėmesio į jo turtingumą. Šeimą labai brangina. Jautri natūra leidžia Šią dieną gimusiems tapti gerais rašytojais, dainininkais, dailininkais, dizaineriais, fotografais. Įmanoma ir socialinio darbuotojo karjera, gali būti veterinaru, politiku, vienuoliu.

Kokie jie yra? Idealistai, kuriems rūpi ne tik savi bet ir svetimi reikalai. Priklauso visokioms draugijoms, klubams, grupėms. Ne iš tų, ku­riuos linksmina kaimyno nelaimė. Svetingi gurmanai, jiems patinka seksualūs ir madingi drabužiai, teatralizuoti vakarėliai.

Mėgsta ko­mandinį sportą: krepšinį, futbolą ir pan. Neigiami bruožai, Dažnai kitus erzina nuolatiniu noru pirmauti, moralizuoti, pabrėž­ti savo išskirtinumą. Imasi daug visuomeninių pareigų, nes siekia viską kontroliuoti. Meilė. Nestokoja žavesio todėl nuolat ap­suptas gerbėjų. Partnerį išsirenka, skatina­mas aistros, meilės, ne iš išskaičiavimo. Jam labai svarbi šeima, santuoką visais būdais stengiasi išsaugoti.

 

 

 

 

 

 

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes