Ar pildosi sapnai per pilnatį?
Geri sapnai gali išsipildyti, bet retai sapnas, per pilnatį ar kitą dieną susapnuotas turi tiesioginę reikšmę tavo gyvenime. Iš ties viskas yra kur kas sudėtingiau. Norint geriau suprasti savo sapnus mėnulio kalendoriuje pasitikrink, ar tikrai tą dieną, kai susapnavai tave dominantį sapną buvo mėnulio pilnatis ir tada skaityk 15 mėnulio paros aprašymą šiame puslapyje.
Ar per priešpilnį sapnai pildosi?
Ir taip ir ne, juk priešpilnis apima pusę mėnesio nuo jaunaties iki pilnaties. Jei nori sužinoti ko tikėtis iš sapno, sapnuoto per priešpilnį, pasitikrink kuri tiksliai buvo para pagal mėnulio kalendorių ir tada skaityk šios tikslios dienos aprašymą apačioje.
Ar pildosi sapnai pagal savaitės dienas?
Astrologiniame aiškinime mėnulis siejamas su siela, žmogaus pasamone ir emociniu pasaulio suvokimu, o saulė valdo protą, mūsų pasaulėžiūrą. Jei tikėsime, kad sapnai kyla iš pasamonės kurią valdo mėnulis, tuomet saulės kalendorius, o tuo pačiu ir savaitės dienos neturi jokios reikšmės sapnams.
Kada pildosi sapnai pagal mėnulį?
Sapnai linkę pildytis jei sapnuojate 1, 4, 5, 7, 22, 26 ir 29 mėnulio kalendoriaus paromis, tačiau konkretaus sapno išsipildymas priklausys tik nuo tavęs. Apačioje rasi visų mėnulio dienų sapnų aprašymus ir reikšmes.

Sapnai 1 mėnulio parą (Žibintas)

Pirmoji mėnulio diena seka iškart po jaunaties todėl šis periodas siejamas su ateinančio ciklo planavimu ir ateities lūkesčiais. Ne išimtis šioje vietoje ir sapnai, tai laikas kada sąmoningai galima paveikti sapnus ir nukreipti juos norima linkme. Tai daryti reiktų dar prieš einant miegoti.

Jei per jaunatį ir pirmos mėnulio paros metu tinkamai sutelksi dėmesį į ateinantį periodą – naują mėnulio kalendoriaus mėnesį, sapnai tau parodys reginį kurio gali tikėtis šio naujo etapo metu. Taip modeliuojamas tavo pasamonės lūkesčių eskizas gali padėti geriau įsivertinti artimos ateities planus. Tai unikali galimybė peržiūrėti juos vaizdžiai ir objektyviai, išanalizuoti ir įsitikinti, kad matomas reginys tau patinka ir tu nori jo savo gyvenime.

Jei sapno kuriamas vaizdinys tau priimtinas, apmastyk ir išanalizuok esminius jo aspektus, tai padės tau siekti norimo rezultato. Priešingu atveju, jei sapnas nepatiko dabar yra pats metas imtis veiksmų, kad ateinantis mėnulio mėnuo būtų tau palankesnis.
Sapnai 2 mėnulio parą (Gausybės ragas)

Šios dienos sapnai nori atkreipti tavo dėmesį į problemas susijusias su karma. Atidžiai juos išanalizuok iki paskutinės detalės, jie bando pasiūlyti tau sprendimą. Tokie sapnai turi stiprų pasamonės ryšį ir veikia kaip pasamonės veidrodis, parodo kas tave kontroliuoja kasdieniam gyvenime. Tiesiogine prasme šie sapnai nėra pranašingi. Jei susapnuosi neįveikiamas problemas, gyvenime įveiksi jas be problemų.

Sapnai 3 mėnulio parą (Tigras)

Parodo tavo vidinę stiprybę. Retai pildosi tačiau reikšmingi savo turiniu. Svarbu atkreipti dėmesį į savo reakciją ir elgsena juose. Jei sapnas vaizduoja sunkumus kurių tu neišsigandai, tai reiškia harmoniją ir stabilią vidinės jėgos būseną. Jei sapnas neapleidžia nubudus ir vis dar apie jį galvoji, ramiai apmastyk ir sugalvok tave tenkinantį sprendimą susapnuotai situacijai. Tai padės išsivalyti ir susigrąžinti vidinę harmoniją.

Sapnai 4 mėnulio parą (Žinių medis)

Sapnai pildosi, ypač jei jie buvo vaizdūs ir spalvoti. Dažnai gali pasitaikyti sapnuojami tėvai ar kiti arimi žmonės. Sapnai parodo paveldėtas ar kitaip perimtas ydas kurias tau reikia identifikuoti ir su jomis susitvarkyti. Jei sapnuojamos pavojingos situacijos – tai įspėjimas itin atsargiai planuoti šios dienos užsiėmimus. Dažnai šie sapnai parodo tavo vidinio pasaulio silpnas vietas todėl priimk šiuos įspėjimus ramiai ir išnaudok tai savo naudai.

Sapnai 5 mėnulio parą (Vienaragis)

Geri sapnai gali išsipildyti, o blogi bando perspėti. Jei sapne verkei – nesibaimink, nes tai geras ženklas. Sapnuojamas kelias ar takas, kelionė ar kitoks judėjimas yra simbolis to, kad viską darai gerai. Šis sapnas gali tau duoti užduotį kur tu pamatysi ar sekasi ją išspresti. Išanalizuotas sapnas atskleis ar gyvenime eini teisinga linkme ar užsisukai tame pačiame rate. Jei sapnuoji nemalonius dalykus – metas pasirūpinti savo sveikata.

Sapnai 6 mėnulio parą (Gervė)

Šios nakties sapnas gali būti siejamas su aukštesnės jėgos apraška. Dažnai parodo kurie darbai turi būti užbaigti nedelsiant ir kurios problemos sprendžiamos pirmiau kitų. Sapnas gali parodyti žmogų kuriam esi skolingas. Ši skola nebūtinai piniginė, gal tai žmogus besirūpinantis tavim labiau nei tu pastebi.

Tai tinkamas metas užduoti klausimus ir tikėtis atsakymų per sapnus. Dažnai tie atsakymai ateina per simbolius ir retai interpretuojami tiesiogiai. Užsirašyk ką sapnavai, nes taip bus lengviau išanalizuoti sapną ir nepraleisti svarbių detalių. Analizuojant sapną naudokis intuicija ir jausmais, neverta pasakoti sapno kitiems ir tikėtis patarimo, nes dažnai šie simboliai bus suprantami tik tau, smarkiai siejami su tavo patirtimi ir vidine būsena.

Sapnai 7 mėnulio parą (Vėjų rožė)

Septintos mėnulio paros sapnai atneš naudingos informacijos netgi bus pranašiški. Gali pildytis, bet ne iškart, o per ilegsnį laiko tarpą. Gali sulaukti užuominų apie savo gyvenimo prasmę ir paskirtį. Ypatingą dėmesį skirk sapne išgirstiems žodžiams ir išsakytoms mintims. Užsirašyk juos ir nepamiršk, nes tai gali būti tau svarbu.

Sapnai 8 mėnulio parą (Feniksas)

Tai metas kada sapnai gali padėti atkreipti tavo dėmesį į sugebėjimus kurių nepastebėjai esant. Taip pat gali priminti problemas nuo kurių nusisukai praeityje, tačiau kurias vis tiek reikia išspręsti. Gali pamatyti problemas kurias manei esant nesprendžiamas, tačiau nesuvoki, jog iš tiesų tu gali jas išspręsti.

Sapnai gali parodyti kaip tu gali pasikeisti ir ko iš tiesų gali pasiekti. Net ir maži, atrodytų nereikšmingi pokyčiai turės didelę reikšmę kurios galbūt dar nesupranti. Jei sapne regi kliūtis, nepatogias, ankštas erdves, prieblandą tuomet tai ženklas, kad tau reikia iš jų išsilaisvinti. Jei priešingai, sapnuoji atvirus laukus, erdvius, šviesius kambarius tuomet žinok – eini teisinga linkme.

Sapnai 9 mėnulio parą (Šikšnosparnis)

Devintos mėnulio dienos sapnų reikšmė yra išryškinti vidinius konfliktus pasamonėje ir tavo asmenyje. Sapnai gali būti nemalonūs ar net baisūs tačiau tai tik būdas parodyti kas yra svarbu ir prasminga. Nereikia jų suprasti tiesiogiai nes sapnai veikia ne taip, jie per simbolius bando parodyti tai, kas glūdi netoliese ir prašosi tavo dėmesio.

Visos šios mėnulio paros energija yra sunki ir varginanti todėl ir sapnai bus nelengvi, kartais bauginantys. Pergalvok juos, išanalizuok ir nedelsiant paleisk. Pamiršk juos nes jie neturi didesnės prasmės ir neverta jais savęs apsunkinti.

Sapnai 10 mėnulio parą (Fontanas)

Šeima ir giminystė yra šios dienos sapnų epicentras. Dažnai sapnuose regime tėvus ar gimines, net dvasinius globėjus kurie mums yra svarbūs. Jei sapnuosi pokalbius, atsimink išsakytas mintis ir patarimus, nes jos bus prasmingos ir gali tau duoti netiesioginės naudos. Kita vertus patys sapnai dešimtą mėnulio parą dažnai būna fantastiniai, nerealistiški ir retai pildosi. Susapnuoti baisūs įvykiai neturi jokios reikšmės todėl nesistenk jų per daug analizuoti. Prieš einant miegoti geriau skirk laiko prisiminti savo artimuosius ir susitvarkyti mintis, tuomet miegas tikrai bus ramus, o sapnai ryškūs ir teigiami.

Sapnai 11 mėnulio parą (Kundalini)

Jei sapnuoji save vienuoliktą mėnulio kalendoriaus dieną atkreipk dėmesį į tai koks yra tavo vaidmuo šiame sapne. Jei elgiesi teigiamai ir priimtinai tuomet ir gyvenime tavo krytis yra teisinga. Geri, malonūs sapnai šią dieną atneša palaimą ir realiame gyvenime. Jei sapne keli nemalonumus tuomet gyvenime ieškok srities kurią pasamonėje nori patobulinti ar pakeisti. Nieko nesapnuoti šią dieną reikškia, kad tau trūksta poilsio. Miegas be sapnų šį poilsį suteikia ir leidžia lengviau pasikrauti teigiama energija.

Sapnai 12 mėnulio parą (Širdis)

Kartais šios dienos sapnai neturi jokios reikšmės, tačiau kartais dvyliktos mėnulio paros sapnai parodo tavo vertybių prioritetus. Jei sapne labiau pasireiškia materialinės vertybės, tuomet gyvenime dvasinėms vertybėms skiri per mažai dėmesio. Jei sapnuojant labiau išryškėja dvasiniai aspektai, tuomet svarstyklės per daug svyra į priešingą pusę ir tau reikia atstatyti šį balansą tarp dvasingumo ir materializmo.

Sapnai 13 mėnulio parą (Gyvatė)

Tryliktos mėnulio dienos simbolis yra ratas, o sapnai duos tau atsakymą ar tu sukiesi ratu, ar iš ties judi norima kryptimi. Dažnai sapne iš šono gali pamatyti savo užsispyrimą ir pasipriešinimą pokyčiams kurį turėsi nugalėti. Šiame sapne visata nori tau padėti ir nurodyti kryptį todėl svarbu išklausyti ir priimti siūlomus sprendimus.

Sapnai 14 mėnulio parą (Trimitas)

Šios dienos sapnai neturi didelės reikšmės. Kartais gali parodyti ką nors prasmingo, tačiau retai suprantami ir interprejuojami teisingai, todėl geriau paleisti juos nedelsiant.

Sapnai 15 mėnulio parą (Šakalas)

Sapnai per pilnatį gali būti labai skirtingi priklausomai nuo tavo vidinės būsenos. Sapnas gali išsipildyti jei yra geras ir šviesus tačiau neverta apie jį niekam pasakoti.

Jei per pilnatį sapnuoji sunkius, sudėtingus sapnus tai reiškia vidinį disbalansą ir neturi tiesioginės prasmės. Tau tiesiog reikia labiau pasirūpinti savimi.

Pagal pilnaties sapnus gali geriau suprasti savo vidinę būseną ir geriau suprasti kaip esi pasiruošęs įveikti sunkumus. Sapnas gali parodyti ko slaptai tikiesi iš netolimos ateities.

Mėnulio fazės ir jų aprašymai

Sapnai 16 mėnulio parą (Taikos balandis)

Šešioliktos mėnulio paros sapnai kyla iš streso ir įsitempimo. Raskite būdą atsipalaiduoti ir nuraminti kūną. Tam puikiai tinka masažai, SPA procedūros. Baisūs sapnai šią dieną yra bereikšmiai, tiesiog streso išlydis tokia energijos forma. Nesistenkite jų interpretuoti ir suprasti, vienintelis šių sapnų tikslas yra išsivalymas nuo neigiamų veiksnių. Geri sapnai atneša harmoniją, balansą ir nuramina sielą.

Sapnai 17 mėnulio parą (Vynuogė)

Septyniolikta mėnulio diena kupina moteriško prado energijos. Ši energija labai stipri ir dažnai pasireiškia aistros ir geidulio formoje. Ypač jei yra slopinama, sapne gali prasiveržti be jokių ribų. Šiomis dienomis sapnai dažnai būna malonūs, bet jų nereikia tapatinti su kūniškais malonumais, o veikiau su dviejų lyčių harmonija ir prasmingu, amžinu ryšiu.

Sapnai 18 mėnulio parą (Veidrodis)

Veidrodis yra šios dienos simbolis ir sapnai šią dieną gali suveikti kaip veidrodis parodantis tavo užslopintąją pusę (jei tokia žinoma, yra). Nebūtinai tai bus kažkas reikšmingo, tai gali būti ir paprasti kasdieniai dalykai kurių gyvenime slaptai pasigendi tokie kaip pasivažinėjimas dviračiu, filmas kine ar sugrįžimas į kaimą kuriame leisdavai vasaras. Šių paprastų užsiėmimų trūkumas gali sukelti disbalansą kuris ir pasireiškia per sapnus. Sapnuoti gerus dalykus šią dieną reiškia ne tolimoje ateityje laukiančią sėkmę.

Sapnai 19 mėnulio parą (Voras)

Nemalonūs sapnai dažnai lydi devynioliktąją mėnulio kalendoriaus parą. Dažnai jie būna gilūs, įtraukiantys ir sunkiai pamirštami. Šiuos sapnus sunku suprasti ir paaiškinti, kartais jie kyla iš rimtesnių psichologinių problemų. Nesistenkite jų smarkiai analizuoti, geriau greičiau pamirškite.

Sapnai 20 mėnulio parą (Erelis)

Labai aiškių ir vaizdingų sapnų naktis kuriuos dažnai pavyksta net kontroliuoti ir pakreipti norima linkme. Tai savotiška kelionė po keistus pasamonės pasaulius. Kartais šios kelionės padeda rasti sprendimus gyvenimiškoms problemoms.
Sapnai 21 mėnulio parą (Žirgas)

Šią naktį sapnus valdo tavo kūrybiškumas todėl jie gali būti įdomūs ir vaizdingi tačiau retai turi ką nors bendra su realiu gyvenimu ar tavo ateitimi.

Sapnai 22 mėnulio parą (Raktas)

Tai diena, kada sapnai labai įvairūs, kartais tušti ir bereikšmiai, o kartais stiprūs ir įsimintini. Su dideliais nušvytimais ir aiškiais nurodymais kaip privalai pasielgti gyvenime. Padedantys spręsti problemas ir pasiūlantys naujų požiūrių į tau svarbius dalykus. Prieš einant miegot verta skirti šiek tiek laiko ir pagalvoti apie problemas kurios tau rūpi, taip lengviau sulauksi atsakymų ir svarbių užuominų per sapnus. Ryte būtinai užsirašyk ką sapnavai, šie sapnai pildosi, o reikšmingos detalės greitai blėsta vos tik rytui išaušus.

Sapnai 23 mėnulio parą (Krokodilas)

Ši mėnulio para atneša savotiškus atvirkštinės realybės sapnus. Kartais šie sapnai rodo praeitį, o kartais ateitį. Pavyzdžiui jei planuoji skrydį, gali susapnuoti, kaip nespėji į lėktuvą. Jei reikia ruoštis egzaminui – sapne jo neišlaikai. Tokie sapnai parodo tavo baimes ir alternatyvias įvykių baigtis kurios dažnai būna nepageidaujamos. Šie sapnai tave pasamoniškai paruošia lengviau priimti neigiamus įvykius ir geriau susitaikyti su savimi nesekmės atveju. Nors nakties metu sukelia neramų miegą ir neigiamus pojūčius, ryte prabudus dažniausiai jaučiamas malonus palengvėjimas.

Sapnuoti pavėlavimą

Sapnai 24 mėnulio parą (Meška)

Šios mėnulio paros sapnai valdomi kūrybinės energijos, dažnai vaizduoja tavo norą realizuoti save arba tokios galimybės neturėjimą. Sapnuoti gerus dalykus reiškia būti patenkintu savimi, o neigiami sapnai rodo tavo norą kažką keisti gyvenime arba stiprinti ryšius su tau artimais žmonėmis. Sakoma, kad šią dieną gali susapnuoti savo praeitą gyvenimą. Šios mėnulio paros sapnai nesipildo.

Sapnai 25 mėnulio parą (Vėžlys)

Pranašingų sapnų naktis. Pranašysčių reikšmė ne tiesioginė, bet kylanti iš tavo vidinės intuicijos. Net jei sapnas atrodo labai paprastas ir aiškus, jis neturi būti suprantamas tiesiogiai. Jei susapnuoji nemalonų sapną – iš pačio ryto lysk po šaltu dušu. Padeda amuletai ir maldos.

Sapnai 26 mėnulio parą (Pelkė)

Šios nakties sapnas išryškina tavo neigiamus įpročius kurių turėtum atsikratyti. Dažnai ne tiesiogiai parodo tavo būdo bruožus kuriuos pats žinai, kad norėtum pakeisti ar suvaldyti. Sapnai dažnai pildosi, ypač jei buvo ryškūs ir spalvoti. Stiprus simbolis yra šią dieną sapnuoti žaibą, sapne jis siejamas su puikybe ir tuštybe.

Sapnai 27 mėnulio parą (Tridentas)

Tai laikas kada sapne galėsi geriau suprasti kitus žmones ir geriau įsijausti į jų požiūrį. Pavyks aiškiau suprasti kodėl jie elgiasi taip ir priima tokius sprendimus kuriuos ne visada gerai supranti. Taip pat parodys tikrą žmonių veidą ir išsklaidys abejones. Padės aiškiau suprasti įvairius svarbius įvykius vykusius tavo gyvenime. Tačiau neskubėk remtis šiais sapnais priimant sprendimus, kadangi juos labai lengva klaidingai interpretuoti.

Sapnai 28 mėnulio parą (Lotosas)

Sapnai pranašiški ir naudingi, dažnai rodo ateitį. Gali parodyti laukiančias kliūtis ir sunkumus, kartais duoda sprendimą. Svarbu suprasti, kad sapno tikslas įspėti, o išsipildymas priklauso tik nuo tavęs.

Sapnai 29 mėnulio parą (Hidra)

Sudėtingos energijos para persiduodanti ir į sapnus. Ramesniam miegui verta sudeginti žvakelę ir taip išvalyti erdvę kurioje miegi. Sapnai sudėtingi it sunkiai suprantami, dažnai gąsdinantys ir nemalonūs, kylantys iš pasamonės. Dažnai pildosi ir per artimiausias tris dienas.

Sapnai 30 mėnulio parą (Auksinė gulbė)

Sapnai neturi reikšmės, galima juos pamiršti.

Daugiau apie sapnus:

Kaip susapnuoti ateitį?
Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2018

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.