gimimo dienos skaičius 24

Tą dieną gimę žmonės labai darbštūs ir negaili jėgų tikslui pasiekti. Jie orientuojasi į šeimą. Turi talentą palaikyti pusiausvyrą ir harmoningus santykius. Labai imlūs ir emocionalūs. Romantikai, o ne lyderiai, mėgstantys išreikšti savo prisirišimą. Gali būti per daug jausmin­gi ir netgi melodramatiški. Turi polinkį nesusitvardyti, ypač tada, kai pareiškiama kritika jų adresu. Artimiesiems juos reikia nuolat globoti, nes draugai juos ne kartą išduoda. Tos dienos žmonės turi gydymo dovaną ir polinkį į meną.

Dėl artistiškų sugebėjimų gali pasireikšti daug kur, tačiau geriausiai – dramos žanre. Be to, jie gabūs ir kaip verslininkai, nes yra nuoseklūs, tvarkingi ir kantrūs. Trūkumai: savo įsipareigojimus ima per daug giliai į širdį ir dėl to kenčia. Jiems vis atrodo, kad padarė labai mažai, o tokios mintys nuliūdina. Neišskirtina ir visiškai priešinga pažiūra į savo pareigas: jie ima elgtis neatsakingai, vengia savarankiškų sprendimų ir savo darbus užkrau­na kitiems.

Meilėje jie atviri, nuoširdūs ir mėgsta atvirai reikšti švelnius jausmus. Jiems ypač svarbu pajusti partnerio širdies šilumą. Mėgsta susukti stiprų lizdą ir sukurti materialinį pagrindą būsimai šeimai. Kreipia dėmesį ne į būsimojo sutuoktinio išorę, o į jo visų. Tinkamiausios profesijos: teisininko, taikdario arba vertybinių pavedi­mų vykdytojo. Gali tapti gydytojais, muzikantais, dailininkais. Tinka ir mokslinė karjera fizikos, geologijos arba archeologijos srityse. Geri vals­tybės tarnautojai.

Kokie jie yra? Darbštūs ir jausmingi, netgi dramatiški. Ne lyderiai. Mėgsta malonią draugiją, skanų maistą, gražius drabužius, muziką. Patinka prakaituoti treniruok­lių salėje, užsiimti joga, aerobika. Neigiami bruožai. Problemų kyla, nes nemoka pasakyti “ne”. O įsipareigoja, išgyvena, kad nesugebės tobulai įvykdyti. Arba prie­šingai: ima elgtis neatsakingai, slėptis, darbus nustumia kitiems.

Meilė. Atvirai reiškia švelnius jausmus, trokšta pajusti partnerio širdies šilumą (ne tik kūno). Jam (ir jai) svarbesnės vidinės part­nerio savybės, o ne išorinis grožis. Stengiasi susukti tvirtą lizdeli ir sukurti materialinį pagrindą šeimai.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes