gimimo dienos skaičius 13

Šie žmonės socialiai orientuoti, mėgsta šeimą ir senovės tradicijas. Sugeba užbaigti bet kokį darbą ar pavedimą iki galo. Dirba kryptingai, tiksliai. Brangina daiktus, įžvelgdami jų konkrečias praktines savybes. Turi artistinių gabumų, kurie pasireiškia jų kasdieninėje veikloje. Mėgsta gamtą, gėrisi jos tobulumu ir grožiu, formomis ir funkcijomis. Numerologijoje skaičius 13 vadinamas karminės skolos skaičiumi. Todėl kai kurie žmonės, gimę tą dieną, turi savitas charakteristikas. Jie praeituose gyvenimuose piktnaudžiavo tinginiavimu.

Todėl šiame gyveni­me privalo atkakliai dirbti. Jų kelias pilnas kliūčių. Jie dažnai praranda pasitikėjimą savimi, matydami savo pastangų beviltiškumą, ir vėl ima piktnaudžiauti praeito gyvenimo nuodėmėmis – tinginiauti ir viską neigti. Kad ir turėdami karminę skolą, daugelis Tryliktukų yra įžymūs įvairių profesijų žmonės – verslininkai, artistai, dailininkai, sportininkai. Įžymumo jie pasiekia per tvarką ir atkaklias pastangas.Turi daug ir negatyvių bruožų. Kartais jaučiasi nesaugūs, praleidžia puikiausias progas sublizgėti.

Tokiais atvejais jiems reikėtų tik susikaupti ir viską pradėti iš naujo. Intymiuose santykiuose gana drovūs, todėl iniciatyvos turi imtis jų partneriai. Gali nukentėti per nelaimingą atsitikimą dėl savo išsiblaškymo arba lengvabūdiškumo. Tinkamiausi jiems tokie darbai, kur reikalingas dalykinis aktyvumas ir pagaulumas permainoms, pavyzdžiui, fondų biržoje, investicinėje eko­nomikoje. Gali būti politikais, ekologais, socialinės sferos darbuotojais arba žurnalistais. Susitvarko ir vadovų pareigose. Beje, gali tapti kalviais, mašinistais. Moka dirbti esant ekstremalioms situacijoms.

Kokie jie yra? Tai darboholiko skaičius. Net jei šis žmogus nenori mokytis ar dirbti, gyvenimas priverčia. Artistiški, turi gerą skonį, atkak­lūs, kruopštūs, praktiški. Puikus humoro jausmas labai praverčia kompanijose… Neigiami bruožai. Pamiršta apie poilsį, o jei pastan­gos pasirodo beviltiškos, praranda pasitikėjimą savimi. Gali nepamatuotai rizikuoti ir viską prarasti. Prisišaukia nemalonumų dėl konfliktų, muštynių.

Meilė. Meilėje, intymiuose santykiuose drovus. Iniciaty­vos turi imtis partneris, kitaip aistringo romano nebus. Labai vertina šeimą, semiasi iš jos jėgų. Jo credo: “Mano namai – mano tvirtovė”. Nemėgsta keisti partnerių.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes