gimimo dienos skaičius 20

Šie žmonės itin jautrūs, jiems reikia taikios ir draugiškos aplinkos, jie sąžiningi ir ištikimi, labai patiklūs. Nepaprastai imlūs. Geba suprasti žmones netgi tada, kai šie slepia nuo jų savo mintis, todėl lengvai pasiduoda aplinkinių įtakai. Kadangi jų emocionalumas trykšte trykšta, jie dažnai patys kalti dėl pasikeitimų savo aplinkoje. Tokius žmones stipriai veikia grožis, harmonija ir meilė. Jie patrauk­lūs, sugeba bendrauti. Labai vertinga jų savybė – fizinis prisirišimas.

Brangina šeimą ir draugus. Patikimiausi partneriai tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir darbinėje veikloje. Yra linkę daugiau domėtis dvasiniais, o ne materialiais dalykais. Fiziškai nestiprūs. Tai svajotojai, susikūrę .savo išgalvotą pasaulį. Jų šeimos išsiskiria aukštu intelektu. Ištikimi draugai – nuostabi jiems terpė. Vienas iš jų trūkumų – per didelis emocingumas. Slopindami kitų ginčus, jie pakliūna „tarp dviejų ugnių”.

Kartais savanaudiškai manipu­liuoja kitų jausmais, amžinai patarinėja kitiems, trokšta garbės, iš aukšto žvelgia į „prasčiokėlius”. Su savo sutuoktiniu noriai dalinasi likimu, vargais ir džiaugsmais. Jų partneris turi būti atviras ir taip pat emocingas. Tą dieną gimusieji dažnai tampa advokatais, tarpininkais, diplomatais, vadybininkais, rinkos analitikais, kompiuterių specialistais, gydytojais.

Kokie jie yra? Taikūs ir ištikimi. Labai pasitiki kitais, gerai juos supranta. Kuklūs, mandagūs. Dievina muziką, su­blizga scenoje. Neformalūs lyderiai. Sugeba įtikinti kitus, puikiai gražbyliauja, pasitelkdami išpuoselė­tas manieras. Neigiami bruožai. Viską ir visus skirsto į juodą ir baltą, į “medžiotojus” ir “aukas”. Gali manipu­liuoti žmonių jausmais, amžinai lenda su savo pa­tarimais, iš aukšto žiūri į kitus, nepakenčia nepa­togumų.

Meilė. Puikus partneris, jausmingas, supratin­gas. Atidus ir labai prieraišus. Mielai dalijasi džiaugsmais ir vargais, o taip pat – lova. Nesidro­vi viešai demonstruoti jausmų, apkabinti, aistrin­gai bučiuotis.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes