gimimo dienos skaičius 23

Šios dienos žmonės protingi, visapusiškai gabūs, turi galimybę daug pasiekti bet kurioje žmogaus veiklos sferoje, tiek intelek­tualinėje, aristokratiškoje, tiek ir gamybinėje, kartais veiklos sritį jiems net sunku pasirinkti. Tai geri draugai, patarėjai, išprususios asmenybės. Tačiau nepasto­vaus charakterio, dėl to kartais būna šiurkštūs. Nesivaržo nuskriausti silpnesniuosius, stipresniųjų bijosi. Jie išdidūs, tačiau jautrūs. Visur ir visada jaučiasi teisūs, todėl sunku su jais bendrauti. Mėgsta pinigus. Jausmingi ir greitai prisirišantys. Sugeba puikiai sugyventi su namiš­kiais ir bendradarbiais, tačiau tik tol, kol tie nebando jų išnaudoti.

Nemėgsta ilgai užsibūti vienoje vietoje. Turi daug ir neigiamų savybių. Kai kurie tą dieną gimusieji būna infantilūs ir nepaiso savo įsipareigojimų, nenorėdami pažvelgti į veidą žiauriai realybei, o savo atsakomybę bandydami užkrauti kitiems. Kartais tų žmonių neatsakingumą nulemia jų svajingumas. Dažnai tai virsta nemaloniais nesusipratimais. Sutuoktinio paieškos trunka ilgai, kol surandama giminiška siela, pasiruošusi bet kokiems netikėtumams, sukeliantiems pagreitintą kraujo tekėjimą gyslomis.

Gimusieji 23 dieną impulsyvūs ir nesutramdomi, todėl sutuoktinis turi visiškai pritapti prie tokių savybių. Šios dienos žmonės gali tapti slaptaisiais agentais, žvalgais, šnipais, advokatais, buhalteriais^ pardavėjais, kompiuterininkais arba mokslinin­kais. Taip pat būna geri gydytojai, rašytojai, aktoriai, sporto instruktoriai. Jų savybės leidžia prasimušti į aukštuomenės sluoksnius.

Kokie jie yra? Labai protingi ir aristokratiški. Atviri kaip vaikai. Pui­kūs draugai, tačiau visur ir visada jaučiasi teisūs, o tai apsunkina bendravimą. Labai mėgsta pini­gus, prabangą. Turi daug gabu­mų. Sportuodami papildo energi­jos atsargas. Neigiami bruožai. Kartais šiurkštus, skriaudžia silpnesnius. Savo netaktu įvaro į kampą kitus. Neišbūna vienoje vietoje, išsisuki­nėja nuo atsakomybės, giriasi ne­įtikėtinomis pažintimis, turtais, kol pažįstami ima jo vengti.

Meilė. Partnerio paieškos už­trunka ilgokai. Jam teks priprasti prie įvairių netikėtumų, “siurpri­zų”. Žodžiu, tą dieną gimusieji kaitina kraują ir “svilina” nervus.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes