gimimo dienos skaičius 10

Tą dieną pasaulį išvydę žmonės nepriklausomi, nusitie­siantys gyvenimo kelią be kitų pagalbos. Jie emocingi mąstytojai, nepa­kenčia, kai į jų mąstyseną kas nors kišasi. Į dienos skaičių įeinantis nulis parodo ne tik norą lyderiauti, bet ir pasidalinti su kitais savo žiniomis. Be to, nulis daro įtaką asmenybės formavimuisi ir sustiprina visas vienetuko savybes. Todėl tokie žmonės sugeba apsisaugoti nuo kitų ne vien fizine, bet ir emocine prasme. Pakliuvę į sunkią padėtį, jie tuojau pat pajaučia „minkštinantį” nulio efektą.

Gimę dešimtą dieną energingi, moka gyvenimu džiaugtis, gudrūs ir drąsūs. Jie supranta kitus ir žino, kaip jiems padėti. Turi savybę pirmauti bet kokioje veikloje, geri strategai. Išdidūs. Vengia skolintis ar paprašyti kitų pagalbos. Iš negatyvių veiksnių paminėtinas kai kurių dešimtukų nepakankamas atkaklumas siekiant tikslo, abejonės dėl savo galimybių. Aktyvius peri­odus ne itin atkakliems keičia apatija ir tingėjimas, melancholija, – tada jie nustoja gerbti netgi save.

Šią dieną gimusiems reikia susirasti linksmą ir mokantį gyvenimu džiaugtis partnerį, kuris galėtų išvaduoti juos iš abejonių. Beje, jų išrink­tasis turi išsiskirti nepriekaištingu intelektu, mokėti palaikyti pašnekesį bet kokiomis gyvenimo temomis. Intymiame gyvenime dešimtąją dieną gimu­sieji slepia savo jausmus, tačiau sutikę tinkamą gyvenimo draugą, atsi­skleidžia visiškai.

Lytinis gyvenimas jiems yra vienas iš būdų išlieti energijos perteklių. Traukia profesijos, kurios reikalauja nuolatinės protinės įtampos ir leidžia aiškiai matyti tikslus. Geri bankininkai, patarėjai, architektai, rašy­tojai, chirurgai, pramogų verslo darbuotojai.

Kokie jie yra? Nestokoja pasitikėjimo savimi, yra gudrūs, drąsūs, nori pirmauti. Drovisi prašyti kitų pagalbos, netgi kai būna labai sunku. Sugeba gerai atrodyti ir kartu išlavinti protą. Noriai važinėjasi dviračiu, motociklu, leidžia laiką inter­netu svetainėse. Jeigu darbas domina, linkę dirbti iki išsekimo. Neigiami bruožai. Aktyvumą retkarčiais keičia apatija, tingulys, nepagarba sau ir kitiems. Pasireiškia fanatizmas arba plaukia pasro­viui ir pasiduoda kitų įtakai. Meilė. Laimingas taptų sutikęs gyvenimo džiaugsmu trykštantį part­neri, su kuriuo galėtų pasikalbėti bet kokia tema. Kol neįsitikina, kad surado savo širdies išrinktąjį (-ąją), slepia jausmus, neskuba atsi­skleisti.

 

 

 

 

 

 

 

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes