gimimo dienos skaičius 16

Tą dieną gimusieji išsiskiria vidiniu spalvingumu ir išvystyta intuicija. Jie intravertai ir drauge atviri pasauliui, todėl gali daug pasiekti bet kokioje gyvenimo srityje. Juos domina ne tik materialiniai, bet ir dvasiniai reikalai. Turi ypatingą potraukį filosofijai. Trokšta pažinti nematomą pasaulį, kartais netgi jaučiasi esą ne šios žemės gyventojai. Siekia patenkinti dvasinio pasaulio troškulį ir drauge prisitaikyti prie konkrečių gyvenimiškų situacijų, įvaldo meną dirbti su žmonėmis. Tą dieną gimę į šį pasaulį atsineša karminę skolą.

Dauguma jų praeituose gyvenimuose buvo per daug egocentriški, laisvo, nežaboto elgesio. Todėl šiame gyvenime turi siekti dvasinio atgimimo. Toks proce­sas gali pasirodyti labai skausmingas, nes vyksta vertybių, prie kurių žmogus ankstesniuose gyvenimuose buvo prisirišęs, perkainojimas.

Karminė skola likviduojama per dvasinį augimą, kuris gali vykti tik teisingai elgiantis, atsiduodant Dievo valiai, ieškant gyvenimo esmės. Galbūt todėl šešioliktą mėnesio dieną gimę žmonės turi puikų analitinį protą, sugeba prasiskverbti į pačią objekto esmę ir tampa išsirinktos labai siauros specialybės ekspertais, drauge įgydami ir materialinę gerovę.

Dažnas Šešioliktukas mėgsta vienatvę, atsiduoda stebėjimams ir me­ditacijai. Turi šių neigiamybių: vėluoja į darbą, atsisako padėti partneriui, fiziškai subliūkšta, nes nesivargina dirbti fizinį darbą ar sportuoti. Gali įpulti į religinį fanatizmą arba imti skleisti ateistines mintis. Profesinė veikla: geri netradicinės medicinos gydytojai, veterinarai, patalogai, anatomai. Dėl gražios išvaizdos ir figūros – profesionalūs foto-modeliai. Gali tapti ir dailininkais, rašytojais, jūreiviais.

Kokie jie yra? Tai intravertas ir ekstravertas viename asmenyje. Vienodai domisi ir dvasiniais, ir materialiniais rei­kalais. Jeigu netingi mokytis, įgyja gilių žinių, tampa turtingais, įtakingais. Mėgsta vienatvę, ste­bėjimus, tyrinėjimus. Traukia filosofija, joga. Neigiami bruožai. Imlus įspūdžiams ir neat­sparus likimo smūgiams, tad gali prarasti ryšį su realybe, nebevertinti įdomaus užsiėmimo, mylimo žmogaus, pinigų. Suglemba, ima tingėti, visur vė­luoti, gali pulti į religinį fanatizmą, sektas, narko­maniją.

Meilė. Vyrukas seksualiai agresyvus, o mergina paprastai turi daug meilužių. Abiejų lyčių 16-tu-kai yra gražūs, turi puikią figūrą, tad pagundų toli ieškoti netenka.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes