gimimo dienos skaičius 30

Tą dieną dažniausiai gimsta žmonės, mėgstantys harmo­niją ir tvarką, apdovanoti lakia vaizduote ir kūrybingumu. Labai komunikabilūs. Ambicingi, agresyvūs, visada veržiasi į valdžią, paklūsta draus­mei ir to paties reikalauja iš kitų. Turi išvystytą talentą. Savo dvasioje jie-artistai. Gali tapti puikiais rašytojais, dailininkais ar aktoriais. Jei į tas sferas neįsitraukia kaip profesionalai, tai menas jiems gali tapti puikiu hobiu. Kai kurie gimę tą dieną mėgsta paplepėti, paliežuvauti ir tada girdi tik savo kalbą.

Užsikalbėję gali viską pamiršti: užsukti vandens čiaupą, išjungti degančią viryklę. Kartais juos apima tinginystė, tada viskas jiems krinta iš rankų, galvoje vyrauja chaosas, o namuose – betvarkė, jie ima be jokio reikalo kibti prie kolegų ir taip sukuria naujų problemų. Apskritai tą dieną gimusieji gyvena aktyviai, mėgsta keliauti. Todėl jiems reikalingas sutuoktinis, sugebantis išlaikyti padūkusį gyvenimo tem­pą, išklausyti jų audringas kalbas.

Kadangi tai mokantys bendrauti žmonės, jiems sekasi ruošti kviesti­nius vakarus, dirbti turizmo sferoje. Gali tapti gerais prodiuseriais arba režisieriais, išsirinkti fotografo, masažisto, dailininko, dizainerio profesiją. Tie, kurie turi potraukį mistikai, gali tapti gerais kortų būrėjais arba chiromantais.

Kokie jie yra? Ekstravertai, žiūrintys gyvenimą pro “rožinius akinius”. Mažai miega, nes nori daug patirti. Trokšta bendrauti su elitu ir jam priklausyti. Kad būtų dė­mesio centre, išskirtinai rengiasi, garsiai kalba, pokštauja. Turi puikų humoro jausmą. Neigiami bruožai. Plepus ir girdi tik save. Ne­paiso, kad juokais įžeidžia kitus, kad nepadoriai liežuvauja. Užgriūna ilgi tinginystės priepuoliai, namuose ir galvoje tada siaubinga netvarka. Be reikalo prie visų kimba ir įsigyja priešų.

Meilė. Gėdijasi reikšti švelnius jausmus, tad “iš­sidirbinėja”. Partneris turi kantriai klausytis nesi­baigiančių kalbų, anekdotų. Kai įsimyli, daro vis­ką, kad išlaikytų meilės objektą. Prasideda ro­mantiškos vakarienės, pasivaikščiojimai už ranku­čių Mėnulio šviesoje, mielos dovanėlės.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes