gimimo dienos skaičius 4

Šią dieną gimusieji – didelę atsakomybę jaučiantys žmo­nės. Turi išsiugdę proto galią, labai gabūs mokslams, nekeičia nusistatyto požiūrio į daiktų tvarką. Niekada nesiblaško į šalis ir turbūt dėl to reiklūs ne tik sau, bet ir kitiems. Nėra karštakošiai, todėl retai konfliktuoja. Gyvena monotonišką gyvenimą, yra praktiški ir atkaklūs.

Darboholikai, gali dirbti vienodą kruopštų darbą net po 12 valandų per dieną. Realistai, prie numatytų tikslų artinasi mažais žingsneliais. Tą daryti gali ištisą gyvenimą. Turi trūkumų. Kartkartėm įpuola į melancholiją ir ateities baimę dėl per didelio atsakomybės jausmo. Turtas jiems turi ypač didelės reikšmės.

Tos dienos žmonės paprastai įsimyli gyvenime tik vieną kartą ir būna ištikimi. Sekse nėra reiklūs savo partneriui, tačiau kadangi lengvai pasi­duoda pesimizmui, su jais bendrauti sunku. Jų sutuoktinis turi būtinai juos paremti.

Būdinga tai, kad profesiją pasirenka visam gyvenimui. Jie geri Rytų tradicijų konsultantai, finansininkai, chirurgai, įvairių specialybių inži­nieriai. Kokie jie yra? Atsakingi ir pro­tingi. Vertina draugus, bet jų turi visai nedaug. Mat bendraamžiams jie gali atrodyti nuobodūs moksliukai. Geri or­ganizatoriai, labai patikimi. Už gerą atsilygina geru. Neigiami bruožai.Kankina baimė dėl at­eities, pjauna atsakomybės jausmas, dažna melancholija.

Mano, kad tik turtas suteikia vi­dinę ramybę, tačiau nemoka taupyti. Per lėtai sprendžia problemas. Meile. Paprastai įsimyli tik kartą gyvenime. Labai brangina ištikimybę. Sekse nereiklūs. Ir vaikinas, ir mergina norėtų, kad partneris bū­tų atrama visais požiūriais.

 

 

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes