gimimo dienos skaičius 21

Tai žmonės, trokštantys žinių. Kitų jausmus stipriau priima, negu savus atiduoda. Prieštaringos asmenybės. Labai komunikabi­lūs, draugiški ir nuoširdūs. Ryškios asmenybės. Svarbiausia jų gyvenime -draugystė ir bendradarbiavimas su žmonėmis. Socialiai orientuoti. Sugeba ilgai palaikyti bet kokio lygio santykius ir dėl to jaučia didžiulį pasiten­kinimą. Turi puikią vaizduotę, ir ta dovana pasireiškia visur, kad ir ką jie darytų-nuo paprasčiausio pokalbio iki sudėtingiausių ilgalaikių projektų vykdymo. Jų aštrus protas problemas sprendžia labai greitai.

Gimusiųjų 21-ąją dieną gyvenimo užduotis – išmokti savo energiją nukreipti konkrečių uždavinių sprendimui. Būtina savo talentus naudoti ir atlikti kuo daugiau gerų darbų. Labai giliaminčiai ir linkę į jausmų kontempliacijas. Daugelis apdo­vanoti ekstrasensoriniais gabumais. Iš neigiamybių reikėtų pirmiausia išskirti tų žmonių neryžtingumą. Daugelis savo kelią suranda tik per įvairius išbandymus ir klaidas. Labai bijo pralaimėjimo kartėlio. 21 (21=2+1=3) vibracijos pasireiškia tiesiog prieštaringomis pozicijomis.

Galimi paranojos priepuoliai, ypač tada, kai nervai ir vaizduotė pasidaro nebekontroliuojami. Šią dieną gimusieji propaguoja visišką intymaus gyvenimo laisvę, tačiau kai sukuria šeimą, džiaugiasi jos pranašumais. Jų namuose visada pilna svečių. Skaičiaus 21 vibracijos žmonės gali tapti vykusiais verslininkais, diplomatais, religiniais veikėjais. Jiems tinka specialybės, susijusios su pinigais ir nekilnojamuoju turtu, ir gali tapti tapytojais, literatais, muzi­kantais, dailininkais, profesionaliais sportininkais.

Kokie jie yra? Nuoširdūs ir draugiški. Jiems svarbiausia – bendrauti, jausti kitų dėmesį. Labai turtingos vaizduotės, greitos reakcijos. Credo: “Gyvenimas – tai šventė”. Gali būti apdovanoti telepatiniais gabumais: atspė­ja, kada ir kas paskambins, ką kiti galvoja. Neigiami bruožai. Neryžtingumas. Savo kelią susiranda per įvairius išbandymus ir klaidas. Labai bijo pralaimėti, prarasti reikšmingumo jausmą.

Meilė. Čia jam sekasi. Sudaro puikią porą su partneriu, kuris yra judrus ir myli gyvenimą. Bū­na, kad šoka su vienu, vakarieniauja – su kitu, o miega su abiem pakaitomis. Propaguoja intymaus gyvenimo laisvę, įvairovę.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes