Liūto zodiako ženklas

Elementas: Ugnis
Spalva: Auksinė, Geltona, Oranžinė
Diena: Sekmadienis
Planeta* : Saulė
Geriausi partneriai: Vandenis, Dvyniai (išsamiau)
Sėkmingi skaičiai: 1, 3, 10, 19
Zodiako datos: Liepos 23 – Rugpjūčio 22 d. (žr. Zodiako ženklų eiliškumas)

Visų zodiako ženklų apibūdinimus rasite čia.

Apie Liūto zodiako ženklą

Stiprybės: Kūrybingas; Aistringas; Kilnus; Turi humoro jausmą; Šiltos širdies;

Silpnybės: Arogantiškas; Užsispyręs; Egocentriškas; Tingus; Sunkiai sukalbamas;

Mėgsta: Būti dėmesio centre; Atkreipti į save dėmesį; Ryškiai rengtis; Gerai leisti laiką; Atostogauti;

Nemėgsta: Likti nuošalyje; Susitaikyti su realybe kurios negali pakeisti; Nepagarbaus elgesio iš aplinkinių;

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždesAkivaizdu, kad po Liūto ženklu gimę žmonės yra natūralūs lyderiai. Jie dažnai būna savimi pasitikintys ir kūrybingi individai. Iš prigimties linkę dominuoti. Jiems sunku atsispirti ir atrodo jie nuolatos gali kontroliuoti situaciją. Liūtas yra džiunglių karalius, o Liūto zodiako žmogus gali pasiekti ne mažiau reikšmingą statusą savo gyvenimo kelyje.

Taip, jie gali būti šiek tiek arogantiški, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jie lipa per kitų galvas aklai siekdami savo tikslų, kitaip jie netūrėtų tiek draugų ir bendražygių. Iš tiesų Liūtai būna labai ištikimi draugai, ir jų kilnia širdimi niekas neabejoja. Negana to, jų lyderystės savybės dažnai pasireiškia butent per tai, kad jie puikiai geba suvienyti žmones ir padėti jiems pasiekti bendro tikslo. Su Liūto charizma ir puikiu humoro jausmu nueitas kelias neprailgsta, o nudirbti darbai ir pasiektos aukštumos gali pasirodyti tarsi niekų darbas.

Gamtos stichija kuriai priklauso ir Liūto zodiakas yra ugnis, kartu su juo šiam elementui priskiriamas ir Avinas bei Šaulys. Ugnies elementas labai gerai atsispindi Liūto charakteryje ir dėl jo Liūtai iš tiesų brangina gyvenimą, stengiasi patikrti kiek įmanoma džiugių akimirkų ir praleisti malonaus laiko. Tai šiltos širdies žmonės, turintys daug vertingų idėjų ir minčių kaip išspręsti net ir pačias sudėtingiausias problemas.

Matydami neteisybę ar netobulumą gyvenime jie lengvai imasi iniciatyvos savarankiškai prisidėti prie situacijos gerinimo. Kadangi Liūtą valdantis dangaus kūnas yra Saulė, jie yra savotiški šviesos nešėjai ir turi įpatingą ryšį su šia žvaigžde. Jų gyvenimo filosofijoje labai svarbu yra nušvitimas ir proto aiškumas. Ironiška yra tai, kad bandydami pasiekti aukštesnį suvokimo lygį jie dažnai nepastebi kitų žmonių poreikių ir tampa gana egocentriški. Svarbu suprasti, kad tai jie daro ne iš piktos valios, tačiau visiškai to nesuvokdami. Kartais dėl to gali nukentėti, nes susikoncentravę ties savo titulais ir pasiekimais tampa visiškai pažeidžiami ir gali būti lengvai kompromituojami.

Liūtas meilėje

Šis ugnies elemento ženklas yra aistringas ir nuoširdus, jiems nėra sunku atskleisti savo jausmus ir aiškiai juos išreikšti. Įsimylėjęs Liūto ženklo žmogus būna ištikimas, pagarbus ir linksmas partneris. Jie apdovanoja išrinktąjį kilnumu ir rūpesčiu, tačiau santykiuose siekia išlikti lyderiais.

Net ir turėdami porą Liūto zodiako atstovai jaučia didelį poreikį būti nepriklausomais. Santykių pradžioje Liūtas gali pernelyg įsijausti į dominuojančią rolę ir primygtinai siūlyti savo nuomonę dėl kiekvienos smulkmenos, kartais net imti organizuoti dalykus, kurių niekas nepaskyrė juos organizuoti.

Tai gali varginti partnerį, kuris yra vangus ir pasyvus, nesugebantis pastovėti už save, tačiau panašaus intelekto ir energijos žmogus turėtų sugebėti atsikovoto savo teritoriją. Kitaip Liūto dominavimas gali visiškai užgožti jų asmenybės individualumą.

Intymus gyvenimas su partneriu kurio zodiako ženklas yra Liūtas niekuomet nebūna nuobodus. Priešingai – jis būna labai energingas, įdomus ir kupinas nuotykių. Nepaisant to, kad Liūtas gerai supranta skirtumą tarp fizinio ir emocinio partnerių ryšio, jis gali neįvertinti kaip svarbu tvirtas partnerių emocinis ryšys yra geram poros suderinamumui lovoje. Todėl Liūtui reikia porininko, kuris sugebėtų atskleisti jo jautriąją pusę ir padėtų pajausti tikrąjį pasitenkinimą ir pažinti dviejų žmonių santykių prasmę.

Draugai

Draugystė su Liūto ženklo žmogum yra labai vertinga, kadangi tai ištikimas ir dosnus draugas. Ir nors iš pažiūros Liūtas yra šiek tiek išdidus, tačiau viduje jis gerai supranta draugystės vertę ir negaili savo laiko ir jėgų tuomet, kada reikia pagalbos kitiems. Puiku turėti tokių draugų, kurie stiprūs ir patikimi.

Šie žmonės mielai imasi organizuoti įvairiausius renginius ir šventes, jie retai leidžia laiką vienumoje. Atrodo, kad jiems nuolat reikia būti matomiems ir sulaukti aplinkinių pritarimo bei pagyrų. Deja tikrai ne kiekvienas žmogus gali išlaikyti Liūto primetamą tempą ir suspėti kartu su juo. Lėtesnio būdo zodiako ženklai net negali suprasti, iš kur pas Liūtą tokia nuolatinė energija ir entuziamas. Tačiau būdamas Saulės ženklu Liūtas tikrai nestokoja energijos.

Šeima

Panašu, kad šeimos reikalai Liūto gyvenime tikrai nėra pirmas prioritetas. Negana to, vaikystėje Liūto ženklo žmogus tik ir svajoja, kada galės ištrūkti iš namų ir pradėti kurti savo nepriklausomą gyvenimą. Iš esmės tai nėra blogai asmenybės augimui, tačiau bet kokie kraštutinumai gali būti žalingi. Gerai bent tiek, kad šeimos narius Liūtas laiko vienais svarbiausių žmonių savo gyvenime ir apginti bei pasirūpinti jais jam yra savotiškas garbės reikalas.

Liūtas darbe

Liūtai yra labai energingi ir nuolatos įsitraukia į kokią nors veiklą. Darbo aplinkoje Liūtai yra vertinami, kadangi jų optimizmas ir atsidavimas darbui yra akivaizdus. Kolegos dažniausiai būna ramūs, kad darbai kurių ėmėsi Liūtas bus padaryti tinkamai ir laiku.

Karjeroje Liūtas turi didelių siekių, ir jie retai užsibūna pozicijoje, kuriose gauna nurodymus iš kitų. Iš prigimties Liūtai yra natūralūs lyderiai ir jie greitai ima rodyti rezultatus, dėl kurių būna pastebimi vadovybės. Rezultate Liūtas arba gauna vadovaujančias pareigas kuriose turi pakankamai laisvės ir kiek įmanoma mažiau nurodymų iš aukščiau, arba ieško būdų tapti savo paties viršininku t.y. ima kurti verslus.

Geriausiai Liūtui sekasi realizuoti save įvairiose individualistinės karjeros srityse, pvz menai arba aktorystė, kur žmogus turi pilną kontrolę ir labai daug lankstumo renkantis projektus. Tarp kitų Liūto kriterijus geriausiai atitinkančių sričių gali būti vadyba, edukacija, politika. Iš esmės bet kuri profesija, kurioje Liūtas galėtų būti sprendimų priėmėjas.

Liūtai domisi naujausiomis technologijomis ir įvairiais moderniais dalykais. Ir nors uždirbti pinigus jiems sekasi gana gerai, jie tikrai nėra patys atsakingiausi išlaidautojai. Be to, būdami dosnūs ir kilniaširdžiai jie gali pernelyg daug nemąstydami suteikti materialinę paramą artimam žmogui. Ir nors tai ne visuomet pats geriausias sprendimas, tačiau patys Liūtai dėl to jaučiasi ramiau.

Kaip suvilioti Liūto ženklo vyrą

Vyras gimęs po Liūto zodiako ženklu santykiuose nori pasijausti tikru karaliumi. Tačiau nesupraskite klaidingai – tai nėra narcisistinis asmenybės bruožas, tiesiog tokia jų prigimtis ir šis poreikis kyla ir gilios pagarbos sau pačiam. Liūtai nuolat stebina savo antrą pusę grandioziniais planais ir sumanymais. Jie iš tiesų patys daug laiko ir pastangų investuoja tam, kad jų moteris gautu tinkamą dėmesį ir pagarbą. Jie negaili pinigų dovanoms ir brangesnė dovana jiems reiškia didesnę meilę.

Moteris norinti užkariauti Liūto širdį turi įrodyti esanti verta karališkos pagarbos ir sugebanti atsakyti tuo pačiu. Liūto ženklo vyras mėgsta komplimentus ir nors iš pažiūros atrodo labai savimi užtikrintas, tačiau viduje jam nuolatos reikia pritarimo, tam kad jaustųsi saugiai ir užtikrintai.

Kad ir koks romantiškas bei nuoširdus būtų Liūto ženklo vyras, jis retai rinksis moterį, kuri nedera jo įsivaizduojam “idealios poros” kontekste. Moters išvaizda jam tikrai nėra paskutinėje vietoje. Jam svarbu įvaizdis, tačiau jis nesikrato donžuano statuso ir gali buti labai paviršutiniškas. Situacija, kuomet kelios moterys pešasi dėl jo dėmesio jam yra priimtina ir tiesą sakant visai įprasta. Jis žino, kad jam skirta moteris yra ta, kuri turi panašų energijos lygį, yra ekstravertiška ir trokšta ne mažiau dėmesio negu jis pats.

Kaip suvilioti Liūto ženklo moterį

Moterys turinčios Liūto zodiako ženklą yra šiek tiek jausmingesnės negu šio ženklo vyrai (na bent jau labiau linkusios demonstruoti savo šiltą širdį). Tačiau jos nei kiek ne mažiau mėgsta komplimentus, net ir pačius paviršutiniškiausius. Jos nenuvertina materialių dalykų ir mėgsta įvairiausius blizgučius, atrodo jos yra užprogramuotos sėkmingam gyvenimui ir aukštos klasės prabangai.

Iš savo partnerio jos tikisi atitinkamos pagarbos prabangai ir nori būti šio žmogaus visatos centru. Ne visi vyrai yra pasirengę išpildyti jos keliamas sąlygas, be to, vyras nusprendęs suvilioti Liūto zodiako moterį turės susitaikyti su visais jos trūkumais ir priimti jos pasaulėžiūrą.

Ji gerai supranta savo vertę ir nenori būti ta, kuriai reikia konkuruoti dėl meilės. Ji siekia absoliutaus aiškumo santykiuose ir negali turėti jokių abejonių dėl savo vyro pasirinkimo.

Tai moteris su kuria galima puikiai praleisti laiką teatre ar prabangiame restorane. Ji teigiamai priims tokį dėmėsio parodymą kaip gėlių puokštė ar dovanėlė, tačiau tai turi būti daroma skoningai ir nepernelyg dažnai. Ši moteris yra protinga, ir jos meilė turi būti užsitarnauta, o ne nusipirkta įvairiais niekučiais.

Vyras susipažinęs su Liūto ženklo moterimi greitai pastebės, kad ji gerai žino ko nori ir santykiuose gali užimti dominuojančio parnterio rolę. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad Liūto ženko moteris turi daug vyrams būdingų charakterio bruožų, priešignai – jos nori būti karalienėmis. Su tinkamu partneriu tokia moteris dalinsis begaline meile ir šiluma, o santykiai bus kupini abipusio rūpesčio, ilgi ir laimingi.
Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.