gimimo dienos skaičius 25

Jautrūs, permainingi žmonės, išradėjai, lošėjai. Aplinki­niams jie gana griežti, nepripažįsta prieštaravimų. Kai kurios šią dieną gimusios moterys gali tapti prostitutėmis; tačiau tokiu gyvenimu greitai nusivilia. Jas traukia gerai apsirūpinę partneriai. Dauguma šią dieną gimusių turi racionalų protą bei gilią intuiciją, gyve­nime remiasi logika. Charakteris intelektualus. Kartais prasiveržia stiprūs intuityvūs praregėjimai, kurie, deramai jų paisant, gali tapti kelrode žvaigžde. Viso gyvenimo uždavinys yra sergėtis, kad analitinis gyvenimo studi­javimas neužgožtų emocijų. Todėl jiems reikia priimti pasaulį labai ramiai ne tik protu, bet ir širdimi.

Gimę 25 dieną siekia dirbti vieni ir pasikliauti tik savo jėgomis. Jie turi labai daug atkaklumo užbaigti pradėtus darbus. Vertina turtą, o įsigyja jį lengvai ir greitai. Kadangi jų nervų sistema labai jautri, jiems patartina daugiau laiko praleisti gamtoje, klausytis muzikos. Beje, kai kurie iš jų turi absoliučią klausą. Skaičiaus 25 vibracijos suteikia žmonėms prieštaringų charakterio bruožų: jie siekia taikos ir ramybės, bet trokšta visada būti dėmesio centre. Imlūs ir geba giliai jausti, tačiau savo jausmus slepia nuo kitų.

Ieško sau partnerio, turinčio geras manieras ir prisilaikančio moralės nuostatų. Dažnai vadovaujasi protu, o ne jausmais. Jų partneris turėtų mokėti linksmintis ir nesibodėti avantiūrų.

Intymiame gyvenime jie siekia idealo, sugebančio patenkinti visas jų seksualines fantazijas. Gali dirbti industrijoje, rinkos konsultantais, reklamos agentais. Gali tapti radijo ir televizijos žurnalistais. Tinka mokytojo, vertėjo, psichologo arba terapeuto specialybės. Nuostabi intuicija gali pasiūlyti parapsichologo veiklą. Talentingi menininkai, kompozitoriai ir dailininkai, ypač skulptoriai.

Kokie jie yra? Logiški ir išradingi. Turi užtektinai užsispyrimo, kad pabaigtų pradėtus darbus. Siekia taikos, ramybės, bet tuo pačiu trokšta būti dėmesio centre. Mėgsta lošti, rizikuoti. Daug laiko praleidžia prie internetu ir ten prikrečia visokių išdaigų. Neigiami bruožai. Nervingas, per daug kritiškas ar net ciniš­kas. Noras greitai ir lengvai praturtėti gali pastūmėti į nedorą kelią. Gali būti emociškai šaltas, bejausmis.

Meilė. Jausmus slepia, arba protas juos stipriai užgožia ir nuslo­pina. Nori, kad partneris turėtų avantiūristo gyslelę, geras manie­ras, paisytų padorumo, mokėtų linksmintis, o lovoje sugebėtų pa­tenkinti visas seksualines fantazijas.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes