Žuvies zodiako ženklas

Elementas: Vanduo
Spalva: Alyvinė, Violetinė, Melsvai žalia
Diena: Ketvirtadienis
Planeta: Neptūnas, Jupiteris
Geriausi partneriai: Mergelė, Jautis (išsamiau)
Sėkmingi skaičiai: 3, 9, 12, 15, 18, 24
Zodiako datos: Vasario 19 – Kovo 20 d. (žr. Zodiako ženklų eiliškumas)

Visų zodiako ženklų apibūdinimus rasite čia.

Apie Žuvies zodiako ženklą

Stiprybės: Užjaučiantis; Artistiškas; Švelnus; Išmintingas; Turi intuiciją;

Silpnybės: Baukštus; Linkęs liūdėti; Bėga nuo realybės; Jaučiasi auka; Pernelyg pasitikintis;

Mėgsta: Romantiką; Būti vienatvėje; Miegoti; Klausytis muzikos; Dvasiškai tobulėti;

Nemėgsta: Tų kurie dedasi visažiniais; Kritikos; Persekiojančios praeities; Bet kokio žiaurumo;

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždesGimę po Žuvies zodiako ženklu žmonės yra labai draugiški ir gerai sutinka su labai įvairaus charakterio žmonėmis. Jie nėra savanaudžiai ir yra nuolat pasiruošę padėti kitiems, visai nesitikėdami iš to gauti kokios nors naudos.

Žuvys yra priskiriami Vandens stichijos ženklams, todėl smarkiai siejami su empatija. Negana to, šį ženklą valdo Neptūno planeta, todėl žuvies zodiakas dažnai pasikliauja savo intuicija. Šie žmonės yra labai emocingi ir ne retai jie turi polinkį į menus (dažniai tai būna muzika). Žuvies ženklo žmonės yra vertingi draugai, nes yra rūpestingi ir užjaučiantys, tai labai ištikimi žmonės kuriais verta pasitikėti.

Turintys Žuvies zodiako ženklą žmonės dažnai išsiskiria savo išmintimi ir yra už tai vertinami. Panašu, kad šis zodiakas labai glaudžiai susijęs su žemiška būtimi ir gyvenimo ciklu, jie nestokoja atjautos ir yra labai jautrūs kitų žmonių išgyvenimams. Tačiau kartais ima tuo piktnaudžiauti ir patys pernelyg įsijaučia į aukos vaidmenį tam, kad pritrauktų kitų dėmesio. Nepaisant to, Žuvys neteisia ir visuomet atleidžia, todėl galima sakyti, kad tai pats tolerantiškiausias ženklas visame zodiake.

Žuvis meilėje

Frazė “nepataisomi romantikai” geriausiai apibūdina Žuvies ženklą turinčių žmonių rolę artimuose santykiuose su priešingos lyties atstovais. Jie besąlygiškai ištikimi, švelnūs ir dosnūs savo partneriams. Šie žmonės ne tik aistringi meilužiai, bet ir labai emociškai gilūs partneriai kurių tikrai nedomina trumpalaikiai santykiai ir įvairūs seksualiniai nuotykiai. Atrodo, kad įsimylėję ir sukūrę reikiamą pasitikėjimą šie žmonės tampa aklai ištikimi ir be galo rūpestingi, todėl yra puikūs partneriai tvirtai šeimai kurti.

Draugai

Švelnūs ir rūpestingi – šio zodiako žmonės yra tie, kurie stato savo draugų poreikius aukščiau savo pačių. Jie yra ištikimi ir pasišventę, jeigu draugų rate ar šeimoje kylą kokių problemų, atrodo kad Žuvies zodiako žmonės pirmieji pasiūlys savo pagalbą ir padarys viską, kad padėtų.

Šeima

Žuvies ženklo atstovai yra labai išraiškingi ir niekuomet savęs neriboja kalbėdami apie tai kaip jaučiasi. Deja, jie tikisi panašaus atvirumo ir iš aplinkinių ir tai yra šiek tiek naivus lūkestis, atsižvelgiant į tai kokie skirtingi būna žmonių charakteriai.

Tačiau nepaisant to, Žuvys visuomet pasitiki savo intuicija, kuri padeda nujausti įvairias grėsmes anksčiau laiko. O šeimoje jiems labai svarbu emocinis ryšys ir glaudus bendravimas tarp šeimos narių.

Žuvis darbe

Žmonių turinčių Žuvies zodiaką karjeros pasirinkimai pasitaiko tikrai įdomūs, ne retai juos įtraukia įvairi labdaringa veikla, tačiau su savo svajinga asmenybe ir kūrybiniais sugebėjimas jie puikiai tinka būti muzikantais, dizaineriais, architektais, socialiniais darbuotojais ir tt..

Dažnai Žuvies ženklo atstovai būna šventai įsitikinę, kad tai ką jie daro iš tiesų keičia pasaulį į geresnę pusę. Tai yra jų pagrindinis motyvatorius ir amžinas variklis. Kartais su savo užmojais jie gali peržengti ribas, tačiau nei minutei neleidžia sau suabejoti savo poelgių reikšmingumu ir nauda.

Jie daug dirba ir yra iš tiesų atsidavę žmonės, tačiau pinigams jie nesuteikia didelės reikšmės gyvenime. Jų Žuvims reikia tik tol, kol patenkinami būtiniausi jų poreikiai. Daugiau dėmesio jie skiria savo svajonėms ir siekiams kurių dažniausiai neišmatuosi jokiais turtais.

Kaip suvilioti Žuvies ženklo vyrą

Žuvies ženklo vyro pasaulyje dominuoja romantika. Jis tikrai moka mylėti moterį ir yra pasiruošęs ją patenkinti visais įmanomais būdais, todėl greičiausiai nereikės daug pastangų suvilioti pritraukti tokį partnerį. Viskas ko jis trokšta ir tikisi yra pilnas atsidavimas.

Pastebėsite, kad Žuvies zodiako vyrai yra iš tiesų jautresni už kitų ženklų atstovus, tačiau jie tuo pačiu ir labai jausmingi bei kilnūs. Jie visuomet siekia išsiaiškinti ko giliai širdyje trokšta jo moteris ir padarys viską, kad tai jai suteiktų.

Moteris stebina tai, kaip gerai Žuvies ženklo vyrai geba pasirūpinti kitų žmonių poreikiais ir kaip jie nujaučia visas moters užgaidas, atrodytų anksčiau, negu jos pačios tai supranta. Jie turi puikią vaizduotę ir nesibodi jos panaudoti įvairiausiais maloniais būdais.

Deja, Žuvies zodiako vyras gali turėti iš tiesų tragišką likimą pakliuvęs į vienpusės meilės spąstus, kadangi jo noras padėti ir pasitarnauti atveria kelią išnaudojimui ir pavergimui.

Kaip suvilioti Žuvies ženklo moterį

Žuvies ženklo moterys būna jautrios ir mielos. Jų tikrai nepavadinsite savanaudėmis, tai moterys, kurios nebijo parodyti užuojautos bei empatijos. Jas traukia romantiški vyrai turintys gerą humoro jausmą. Būdamos emocingos jos dažnai nori išsikalbėti ir išsakyti savo mintis, todėl joms reikalingas vyras mokantis išklausyti.

Šis zodiako ženklas yra siejamas su besąlygiška meile ir Žuvies ženklo moterys nėra išimtis. Radusios tinkamą partnerį jos netrunka atsiverti ir pilnai atsiduoti santykiams su juo. Fizinis artumas ir santykiai lovoje su šio ženklo moterimis niekuomet nebūna nuobodūs. Tai energingos moterys spinduliuojančios dvasiniu gyvybingumu ir puikiai įvaldančios savo intuiciją.

Ir nors jos būna gana atviros naujoms pažintims, dėl šios intuicijos jų tikrai neapkvailins vyrai siekiantys tik sekso. Jos puikiai geba atsirinkti partnerius kurie nestokoja pagarbos savo antrai pusei. Be to, nors ir elgiasi draugiškai, jos nesileidžia būti greitai suviliojamos. Savybės kurios padeda užmegzti ryšį su Žuvies zodiako moterim yra atvirumas ir sąžiningumas.

Žuvies zodiako ženklo moterys ilgai gydosi sužeistą širdį ir nėra linkusios užmiršti bei atleisti. Nudegusios praeityje jos sunkiau leidžiasi į naujus santykius ir po kiekvienos nuoskaudos joms reikia vis daugiau laiko atsitiesti ir pasiruošti naujiems santykiams.
Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.