gimimo dienos skaičius 15

Tą dieną gimę yra namisėdos, turi nuostabių kūrybinių bei artistinių sugebėjimų; labai gabūs užsienio kalboms. Jie lyderiai, mėgstantys laisvę, veiklūs, nors ir romantiški. Labai jautraus charakterio. Kritika iš šalies juos gali labai sutrikdyti. Dėl tos priežasties daugelis draugų bei pažįstamų nuo jų nusigręžia. Todėl jiems patartina vadovautis tokia auksine taisykle: aš valdau tuos, kurie patys to nori. Skaičiaus 15 vibracijos padaro juos labai gerais patarėjais, visada padedančiais žmonėms. Turi iškalbos talentą.

Namų aplinkoje gali disku­tuoti kulinarijos temomis, nes yra puikūs valgio gaminimo specialistai. Labai valingi ir ambicingi. Numatę sau užduotį, atiduoda visas jėgas jai įvykdyti ir tik po to imasi naujo darbo ar veiklos. Gamta juos apdovanojo dideliu darbštumu. Kartais tą dieną gimusieji pernelyg užsidaro savyje, ir todėl gyveni­mas jiems susiklosto nepalankiai. Jeigu jiems pabosta šeimyninė ramy­bė, tai gali staiga mesti viską, netgi darbą, ir išvažiuoti į kitą pasaulio kraštą.

Dar viena jų blogybė – kartais nekontroliuojamas tiesmukiškumas. Jei prisiima per didelius įsipareigojimus ir atsakomybę, ta našta jiems pasidaro per sunki. Tada tik blaivus protas ir intuicija gali padėti įveikti kliūtis ir ištverti iki galo. Ištikimybė ir vienintelė meilė dažniausiai ne jiems, nes jie mėgsta įvairoves, trokšta permainų, naujų susitikimų ir įspūdžių. Jaučia didžiulę kūnišką trauką, mėgsta fizinius kontaktus. Mėgsta partnerį ir paerzinti, todėl šiam reikia kantrybės.

Labai dažnai seksas sudaro jų santuokos pagrindą. Tinkamiausi darbai siejasi su informacijos paskleidimu, iš dalies su marketingu, reklama, turizmo industrija, kompiuterinėmis technologijomis. Penkioliktukai gali tapti ir žinomais dainininkais, Šokėjais, dailininkais, rašytojais, detektyvais ar gydytojais.

Kokie jie yra? Turi lyderio bruožų, bet paprastai yra romantikai ir namisė­dos. Puikūs patarėjai Įvairiausiose situ­acijose. Turi subtilų skonį, jautrūs spalvoms: nuo jų priklauso nuotaika ir net savijauta. Gabūs už­sienio kalboms, turi iškalbos talentą. Mėgsta ir moka gaminti valgį. Neigiami bruožai. Liguistai reaguoja į kritiką ir dėl to praranda nemažai draugų. Pesimizmo peri­odais užsidaro savyje ir išprovokuoja problemas. Gali viską mesti ir patraukti ieškoti laimės kitur.

Meilė. Nors idealizuoja tarpusavio ryšius, bet iš­tikimybė ir atsidavimas vieninteliam partneriui -sunkus išbandymas. Trokšta emocijų atnaujinimo, aistros. Seksualinis apetitas beribis! Mėgsta er­zinti, tad partneris turi būti kantrus ir seksualus.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes