gimimo dienos skaičius 28

Tą dieną gimę žmonės ekstravagantiški, juos domina viskas, kas neįprasta ir paslaptinga. Pasižymi tvirtu charakteriu, turi aukštus idealus, lyderiavimo talentą. Nepriklausomi, stiprios valios ir ambicinga pirmiausia vertina savo laisvę. Turi retą gebėjimą įtikinti ir įkalbėti. Šių žmonių pranašumas – mokėjimas vienyti žmones geriems tikslams. Racionalus jų protas sugeba paruošti puikius planus, organizuoti ir nuteikti žmones. Tačiau ilgas ir vienodas darbas jiems greitai įgrysta. Todėl jie stengiasi viską realizuoti iš karto, rizikuoja. Juose gyva išradėjų dvasia, todėl jie pasiruošę bet kokioms ekstremalioms situacijoms. Ir vis tik turi silpnybę – pradėtą naują darbą stengiasi užkrauti kitiems.

Jie – didieji iniciatoriai, tačiau tai ir viskas. Daugiau ar mažiau šie žmonės jaučia skaičiaus 2 poveikį. Todėl jie susitvardantys, diplomatiški ir pakantūs kitų nuomonei. Lengvai bendrauja su kitais ir jiems sunkiais momentais padeda. Jie atviri, mokantys klausytis. Kai kurie jų elgiasi nenuspėjamai, viskuo abejoja, kalba šiurkščiai. Stengdamiesi pajungti žmones savo valiai, į kairę ir dešinę svaido „ver­tingus” nurodymus. Jiems patinka kirsti iš peties, ir tokiomis minutėmis jie primena įsiutusius bulius.

Panašiai kaip skaičiaus 1 (28=2+8=10=1+0=1) turėtojai, jie stengiasi izoliuoti save nuo pašalinių įtakos. Dažniausiai jų sutuoktinis būna žymiai vyresnis, kuris, nelyginant geras tėtušis ar mylima močiutė, išmoko juos rimtai žiūrėti į vedybinį gyvenimą. Turėdami įgimtą dalykiškumo pojūtį, jie gali daug pasiekti bet kokio­je veiklos srityje. Geri žiniasklaidos darbuotojai, autorinių teisių konsul­tantai arba rašytojai. Gali pasireikšti karinėje tarnyboje. Ypač laivyne.

Kokie jie yra? Stiprios valios, ambicingi. Nepakenčia nuobodaus darbo. Sėkmingai pradeda, bet dažnai pabaigti turi kiti. Yra pakantūs kitokiai nuomonei, bet savo nuostatų keisti nemėgsta. Vertina komfortą, namus, tingią vienat­vę, kurioje gali likti su savo mintimis. Neigiami bruožai. Gali būti be gyvenimo tikslo arba atvirkščiai – be ceremonijų viską trypti savo kely, kad tik pasiektų, ko nori. Neregėtai užsispyręs, nepakenčia nurodymų. Šiurkščiai kalba, siau­bingai keikiasi. Stengiasi valdyti kitus.

Meilė. Ieško energingo partnerio, su kuriuo turi sieti emocinis ry­šys. Dažnai pasirenka subrendusį, vyresnį gyvenimo draugą, rimtai žiūrintį j bendrą gyvenimą, šeimą.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes