gimimo dienos skaičius 2

Tai jausmingi, romantiški žmonės, trokštantys bendrauti su kitais, pasitikintys, nekonfliktuojantys, turintys puikią vaizduotę. Remiasi protu. Fiziškai nestiprūs, todėl vengia fizinio darbo. Labai diplomatiški ir gali spręsti bet kokius pašalinius ginčus.

Gyve­nimą priima tokį, koks jis yra. Nemėgsta intrigų, savo pažiūras gina nepakeldami balso, tačiau stengiasi nepasiduoti. Antrą dieną gimusius labai traukia ramus Šeimyninis gyvenimas, jie domisi naujomis idėjomis, paranormaliais reiškiniais, joga, meditacija, myli gamtą.

Psichiškai nepastovūs, greitai puola į neviltį, suserga depresija, pasi­duoda fiziniam spaudimui. Jiems labai reikalingas partneris, kuris gali moraliai paremti. Turi pluoštą neigiamų savybių. Susinervinę įpuola į emocijų jūrą, išsako daug dalykų, dėl kurių vėliau gailisi. Labai ima į širdį kitų „neteisingą” nuomonę apie juos. Depresijos metu virsta energetiniais vampyrais. Smulkmenos jiems gali užgožti pagrindinius dalykus. Pedan­tiški. Nėra labai seksualūs, todėl ieško partnerio su panašiu temperamentu. Kartais būna perdaug reiklūs savo sutuoktiniui ir pasiduoda irzlumui. Beje, prarasti partnerį jie bijo.

Darbas su žmonėmis-jų pašaukimas. Jie geri žiniuoniai, žmonės atveria jiems savo problemas, rūpesčius. Ne išimtis, kad jie pasirenka diplomato, advokato, rašytojo, psichologo, neurochirurgo profesijas. Kokie jie yra? Romantiški, turtingos vaizduotės, labai diplomatiški, nemėgsta intrigų ir skandalų.

Turi nedaug fizinės energijos, greitai pavargs­ta. Domisi paranormaliais reiškiniais, joga, myli gamtą, gyvūnus. Gali turėti literatūrinių ir muzikinių gabumų.

Neigiami bruožai. Nors žmogus ir kūrybin­gas, įgyvendinti fantazijas praktiškai sekasi sunkiai. Polinkis į depresiją, nepastovumas, įžeidumas trukdo prisitaikyti. Gali būti “energe­tinis vampyras”, kuris įkyriai lenda į svetimus reikalus. Vengia atsakomybės. Meilė.Traukia ramus šeimyninis gyveni­mas. Reikalingas partneris, galintis morališ­kai paremti.

Nėra seksualūs, todėl aistringi gerbėjai baugina. Ieško vidutiniško gyvenimo draugo – ne per gražaus, ne “proto bokšto”. Pagrindinė priežastis – baimė jį prarasti, jaustis prastesniam.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes