gimimo dienos skaičius 19

Žmonės labai ryžtingi ir siekiantys nepriklausomybės, originalūs, gyvenantys audringą ir avantiūristišką gyvenimą. Turi milžiniš­kus energijos ir dvasios stiprybės išteklius. Gali atkakliai dirbti ir kovoti su įvairiomis negerovėmis, kurios atsiranda jų kelyje. Nepriklausomybės siekis toks stiprus, kad kartais užtemdo kitas gana svarbias perspektyvas. Iš čia išplaukia jų pagrindinė gyvenimo pamoka – mokėti atriboti nepri­klausomumo svajas nuo realių reikalų, kurie visada grindžiami abipuse priklausomybe. Gimę devynioliktą dieną taip pat turi karminių skolų. Praeituose gyvenimuose jie neteisingai naudojo savo galias.

Karminė skola-viena iš pamokų, skirtų išmokti padėti kitiems, kada to reikia. Jų laukia sunkus evoliucijos kelias nuo Robinzono su ideologija „mano namas – mano tvirtovė” iki ideologijos „visi mes esame visumos dalelės”. Svarbiausias gyvenimo uždavinys – išmokti konstruktyviai bendrauti su kitais žmonė­mis, daugiau mainytis idėjomis. Turi ir neigiamybių. Kartais praranda pasitikėjimą savo pajėgumu ir kūrybiniais sugebėjimais.

Tokiais momentais nustoja kontroliuoti situaciją. Daug jėgų atiduoda, kad įveiktų kitų viršenybę, ir neriasi iš kailio, kad įrodytų aplinkiniams (ir sau), jog sugeba viską. Jeigu reikia pasitraukti, tai jaučia užslėptą pyktį, kuris kartkartėmis prasiveržia į viršų. Kūrybinį savo potencialą realizuoja per tokias profesijas kaip meni­ninko, muzikanto, rašytojo, istoriko, akademiko, politiko, religijotyrininko, mokytojo, įvairaus rango vadovo. Gali tapti net respublikos prezidentu.

Kokie jie yra? Ryžtingi, originalūs ir linkę į avantiūras. Labiausiai vertina nepriklausomybę. Lengvai priima likimo smūgius. Nuolat ieško įkvėpimo šaltinio. Jų eks­travagancija ir garbėtroška kartais duoda neįtikėti­nų rezultatų, pvz., madų, dizaino srityje. Neigiami bruožai. Jei griūva idealai, tampa šiurkštus, praranda pasitikėjimą kūrybiniais suge­bėjimais arba atvirkščiai – pervertina save. Kur­čias kitų (ypač tėvų) nuomonei. Veržiasi į “krūtų” žmonių kompanijas, neriasi iš kailio, kad įrodytų, jog nusipelno pripažinimo.

Meilė. Prieraišus, bet sekse siekia dominuoti. Apie partnerio jausmus paprastai negalvoja. Svar­bu, kad pačiam būtų gerai. Mergina irgi egoistė, bet tai slepia.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes