gimimo dienos skaičius 14

Gimę keturioliktąją dieną mėgsta permainas, emocijas, keliones. Tai irgi vienas iš karminių skaičių. Tokie žmonės praeituose gyvenimuose galėjo būti itin laisvo elgesio, tad karminė skola dabar reikalauja nuolatos prisitaikyti prie besimainančių aplinkybių ir netikėtų atsitikimų. Kai kuriems Keturioliktukams gresia pavojus tapti narkotikų. alkoholio, sekso aukomis, jie visą laiką turi save laikyti už apynasrio. Kuklumas ir susilaikymas – vaistai nuo šios karminės skolos. Lankstumas ir adaptacija, neišduodant savo idealų, – pagrindinės kovos ypatybės. Šią dieną gimusieji turi kalbos dovaną, lengvai kontaktuoja su ben­dradarbiais. Jie nenustygsta vienoje vietoje.

Tokia savybė leidžia jiems lengvai keisti darbą arba partnerius. Už tų žmonių išorinio ramumo ir netgi šaltumo slypi emocijų audros, kurios bangų kaskadomis ir daro juos nepastovius. Tos dienos žmonės – įvairiapusiškai talentingi. Sugeba būti labai darbštūs, žinoma, jeigu prieš akis būna aiškus tikslas. Jų sėkmės raktas -pusiausvyra. Deja, kai kurie jų būna nerangūs, inertiški ir, baimindamiesi permai­nų, nieko nesiima. Įsikibę į vieną darbą, jo nekeičia, nenorėdami naujų sunkumų. Tokiu būdu užkerta kelią nuostabioms galimybėms.

Kartais, bendraudami su žmonėmis, jaučiasi sukaustyti, arba priešin­gai, per daug tiesmukiški, prikalba neapgalvotų ir aštrių žodžių. Gyvenimo partnerio ieško turinčio panašius pomėgius: vaikščioti į vakarėlius, dalyvauti didžiuliuose susibūrimuose, keliauti, o lovoje – eks­perimentuoti. Dirbti jiems tinka visuomeninių santykių srityse: marketinge, preky­boje ir reklamoje, turizmo industrijoje, kompiuterinės technologijos ir telekomunikacijos tinkluose. Gali dirbti žurnalistais, tyrinėtojais, aktoriais ar fotomodeliais.

Kokie jie yra? Tai klajū­no skaičius. Šie žmonės mėgsta permai­nas, įspūdžius. Turi iškal­bos dovaną, yra žaidėjai, lošėjai. Dažnai talentingi ir darbštūs. Traukia kelio­nės, naujos pažintys. Neigiami bruožai. Ga­li būti nerangus, inertiš­kas, “kišti galvą į smėlį”, kad nematytų problemų. Įnoringas, nenuosekliai elgiasi: tai sukaustytas, formaliai mandagus, tai per daug tiesmukas, nusi­šneka.

Meilė. Jam svarbu, kad sietų bendri interesai, kad partneris kartu daly­vautų įvairiuose susibūri­muose, vakarėliuose, ke­lionėse, o lovoje – sutiktų eksperimentuoti, žaisti.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes