gimimo dienos skaičius 3

Tai gyvi, emocingi, simpatiški, komunikabilūs, kartais net agresyvūs žmonės. Bendraujant su jais, reikia būti apdairiam ir elgtis apgalvotai. Jausmai kaip jūros bangos juos gali toli nublokšti. Mėgsta pobūvius, vakarėlius, į valias paplepėti su draugais. Mėgaujasi kandžiu humoru, nepraleidžia progos „įkąsti” aplinkiniams, tačiau nesupyksta, jeigu ir tie išradingai atsikerta. Jie tiesiog džiaugiasi gyvenimu.

Visada apsupti gerbėjų. Šią dieną gimusieji nelaužo sau galvos dėl pasaulinių problemų, tikėdami, kad gyvenimas pats viską sureguliuos. Jie optimistai, linkę pastebėti tai, kas jiems patinka, kas sukelia teigiamas emocijas.

Labai moka prisitaikyti prie bet kokios situacijos, mielai iš gyvenimo pasiima kuo daugiau malonumų. Labai mėgsta keliauti, domisi mistika ir okultiniais mokslais; gali turėti ekstrasensinių savybių. Neigiama savybė – energijos iššvaistymas keliems darbams vienu metu, tai daro juos išsiblaškiusius. Būdami lengvabūdžiai, jie dažnai leidžia sau apkalbėti kitus, neišlai­ko patikėtų paslapčių ir todėl įsigyja priešų. Trečią mėnesio dieną gimusiems reikalingas partneris, mėgstantis klausytojo vaidmenį.

Seksualiai jie stiprūs ir agresyvūs, šeimoje neprieraišūs. Tinka darbai, kurių centre yra jie patys. Tai menininkai, rašytojai, estrados artistai, kariškiai, mediumai, komentatoriai, kurjeriai. Kokie jie yra? Komunikabilūs ir gyvybingi. Vienu metu daro kelis J darbus: ir mobiliuoju plepa, ir bly­nus kepa, ir serialo eigą seka. Dūsta be dis­kotekų, “tusų” su draugais.

Mergina simpatiš­ka, plepi, o vaikinas – optimistas, nors šiek tiek agresyvokas. Jausmai nepastovūs, humo­ras aštrus, išradingas. Nuolat ieško malonu­mų, o problemų stengiasi nepastebėti. Dažnai renkasi menininko, estrados artisto, aktoriaus duoną.

Neigiami bruožai. Daug energijos ir laiko iššvaisto niekams, išsisukinėja nuo pareigų. Gali būti pernelyg ciniškas, priekabus. Mėgsta liežuvauti, išplepa svetimas paslaptis. Meilė. Aibė gerbėjų. Dažnai lengvabūdiškai elgiasi, susipainioję paskiria pasimatymus keliems iš karto. Giliems jausmams neturi laiko. Vaikinas nepatikimas – jam patinka tik “medžioti”, o pasiekęs savo, ieško kitos “au­kos”. Tokį pririšti labai sunku.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes